2020 Burcunuz İçin Mükemmel Boya Rengi

Burçlara Göre Duvar Boyası Renkleri

2020 Burcunuz İçin Mükemmel Boya Rengi

İç dekorasyonda boya sadece dekoratif değildir, evinizin içindeki enerjiyi ortaya çıkarabilir veya kırabilir, sonuç olarak yaşam kalitenizi etkileyebilir. Bu yıl evinize en iyi titreşimleri getirdiğinizden emin olmak için, astrolojik olarak burçlara göre duvar boyası renkleri ve hangi boya renklerinin buna yardımcı olabileceğini araştıran bir makale hazırladık. Burçlara göre renkler 2020 sadece yeni bir on yılın başlangıcı değil, aynı zamanda astrolojik olarak da çığır açan ve heyecan verici bir yıl.

Burçlara Göre Duvar Boyası Renkleri

Oğlak Burcu

Burçlara Göre Duvar Boyası Renkleri - Oğlak Burcu Rengi
Oğlak Burcu Rengi

Gizemli, tozlu bir mor Samanyolu’nun dışından Dünyaya uzanıyor gibi.
Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Kova Burcu

Burçlara Göre Duvar Boyası Renkleri - Kova Burcu Rengi
Kova Burcu Rengi

Sakin pastel nötr yeşil. Güneşin altında dalgalanan okyanus dalgaları gibi, doğal ışıkla akar ve yüzeye farklı alt tonlar getirir.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Balık Burcu

Burçlara Göre Duvar Boyası Renkleri - Balık Burcu Rengi
Balık Burcu Rengi

Acı sos. Cesur, parlak ve enerji dolu. Bu derin, turuncudan kırmızıya dönük ton, sıcak ve baharatlı sevenler için bir renk gücü hareketidir.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Koç Burcu

Koç Burcu Rengi
Koç Burcu Rengi

Limonata. Yazın serinleten içkisinden esinlenerek neşeli, ferahlatıcı ve hafif bir pastel limon sarısı. Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa Burcu Rengi
Boğa Burcu Rengi

Tarafsız bölge. Bu kumlu bej çok şey söylemek zorunda kalmadan kendini ifade edebiliyor. İnce kızıl ve kahve alt tonlarla, herhangi bir alan için nötr, doğal ve güzel.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

İkizler Burcu

İkizler Burcu Rengi
İkizler Burcu Rengi

Bu görkemli renk kadife için yumuşak bir notaya sahiptir ve bütün ilgiyi üzerine çekebilir. Drama dokunuşu oluşturmak için derin, zengin bir mor.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Rengi
Yengeç Burcu Rengi

Bebek yumuşaklığında klasik bir pembe. Yumuşak sıcak ve tatlı bir ton.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Aslan Burcu

Aslan Burcu Rengi
Aslan Burcu Rengi

Yaz gibi görünüyor, özgürlük gibi geliyor. Bu ferah orta mavi, açık havada güzel, güneşli bir gün geçirmek gibi, mavinin bu tonu zamansız, ve trendlerden özgür bir ton.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Başak Burcu

Başak Burcu Rengi
Başak Burcu Rengi

Taze, parlak ve biraz tatlı. Pembenin bu ışıltılı tonu bize harika zamanları, arkadaşlarla birlikte eğlenceli geçirilen günleri hatırlatıyor. Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Terazi Burcu

Terazi Burcu Rengi
Terazi Burcu Rengi

Kremsi alt tonlarla, bu davetkar gölge alanınızı sıcaklıkla sarar ve ışığı güzel bir şekilde yansıtır.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Akrep Burcu

Akrep. Burcu Rengi
Akrep. Burcu Rengi

Derin, kırmızı ve lezzetli. Her zaman en etkileyici ve en çarpıcı renk tonudur. Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Yay Burcu

Yay Burcu Rengi
Yay Burcu Rengi

Paranın rengi. Yeşilin bu tonunun ilk çağrıştırdığı Dolar rengi sanırım, bunun yanında aslında daha müzikal bir tondur, ve rahatlatıcı soft yeşil.Permolit renk kartelasından renginizi seçebilirsiniz.

Burçlar ve Doğal Taşlar Güneş Burcunuzla Uyumlu Taşlar

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu Önerileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?