Burçlar ve Doğal Taşlar Güneş Burcunuzla Uyumlu Taşlar

Burçlar ve Doğal Taşlar Güneş Burcunuzla Uyumlu Taşlar

Burçlar ve Doğal Taşlar

Taşlar gezegenimizin iskeletini oluşturur, taşları kullanmak bu nedenle dünyanın enerjisini kullanmamıza izin verir. Her taşın, her kristalin kendine özgü Farklı özellikleri ve enerjileri vardır. Taşların bu muhteşem özelliklerini kullanmak ve bu enerjiye uyum sağlamak bize iyileştirici bir güç ve hedeflerimize ulaşmak için destek sağlar. Burçlar ve doğal taşlar hangi burç hangi doğal taş ile uyumlu? Dilerseniz merakla beklediğiniz burçlar ve taşlarına geçelim.

Güneş Burcunuzla Uyumlu Taşları Yakalayın.

Koç Burcu: Carnelian

Koç Burcu: Carnelian - Burçlar ve Doğal Taşlar

Zodyak’ın ilk burcu Koçlar canlılıkları, enerjileri ve ateşli olmalarıyla bilinirler. Carnelian, koçun sadece bu canlılığa ulaşmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kahramanlığı seven koçu sakinleştirir, başını belaya sokmasına engel olur.

Boğa Burcu: Gül kuvars

Boğa Burcu: Gül kuvars - Burçlar ve Doğal Taşlar

Venüs tarafından yönetilen boğa Burcu hayattaki en ince şeylerden, özellikle de sevgiden hoşlanır. Gül kuvars kalp  çakrasını açmaya, ve adeta Toroslara romantizmi getirmeye, kalp ağrılarını dindirmeye yardımcı olur.

İkizler Burcu: Citrine

İkizler Burcu: Citrine - Burçlar ve Doğal Taşlar

Sitrin kristali havadar ikizlerin nihayetinde hayatta uzun süre beklediği, zekayı arttırmaya yardımcı olur. Bu kristalin rehberliği ile ikizler Burcu belleğini ve enerjisini yükseltir.

Yengeç Burcu: Ay taşı

Yengeç Burcu: Ay taşı

Kötü bir günde yengeç Burcu’nun bütün endişeleri ortaya çıkabilir, ve süper yoğun duygulara sahip olabilir. Aytaş’ı yengeç burcuna sakinlik vererek, bazende onu dengeleyerek dramatik duygulardan uzak olmasına yardımcı olur. İç gerginliğini hafifletir.

Aslan Burcu: Kaplan gözü

Aslan Burcu: Kaplan gözü

Kaplan gözü geleneksel olarak Aslan Burcunun taşı olarak bilinir. Aslan burcuna yapıcı, enerjik, pozitif bir güç verir. Dengede kalmasına yardımcı olur, yolunu açar.

Başak Burcu: Kırmızı jasper

Başak Burcu: Kırmızı jasper

Kırmızı jasperin Başak burcuna her konuda pratiklik ve netlik kazandırdığı bilinmektedir. Tüm konuları hızla ve sorunsuz çözmesinde Kırmızı jasper Başak burcuna her zaman yardımcı olur.

Terazi Burcu : Lapis Lazuli

Terazi Burcu : Lapis Lazuli

Bu mavi taş terazi Burcu’nun içindeki enerjileri dengelemeye yardımcı olur. Terazinin kendine odaklanmasına ve ölçülü olmasına da yardımcı olur.

Akrep Burcu: Obsidyen

Akrep Burcu: Obsidyen

Su grubu akrep burcunun sezgisel tarafını arttırarak akrebin olumsuz havasını temizler. Akrep Burcuyla inanılmaz uyumlu bu taş ona muazzam bir ileri görüşlülük, ve aynı zamanda kehanet gücü verir.

Yay Burcu: Turkuaz

Yay Burcu: Turkuaz

Yay Burcu turkuazla şansını artırır. Öyle uyumludur ki adeta turkuaz ve yay Burcu bir rüya takımı oluşturur.

Oğlak Burcu: Yeşim taşı

Oğlak Burcu: Yeşim taşı

Yeşim taşı oğlak için bolluk ve refah getirir. Oğlak burcunun adeta tüm dünyevi isteklerini yerine getirmesine yardımcı olur. Başarı, bolluk, şöhret ve servet !

Kova Burcu: Akuamarin

Kova Burcu: Akuamarin

Kovanın fiziksel bedenini iyileştirmede en etkili taş akuamarin dir. Kova burcuna ilham verir ve radikal değişimler için onu destekler. İsyancı kova için en ideal taştır.

Balık Burcu: Ametist

Balık Burcu: Ametist

Su grubunun manevi bilgeliğini temsil eden ametist balık burcunun taşıdır. Balık burcunun sezgisini arttırmaya yardımcı olur. Hassas auralı balıkları negatif titreşimlerden korur.

2020 Burcunuz İçin Mükemmel Boya Rengi

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu Önerileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?