Zamansız Banyo Tasarımı Nasıl Yapılır

Zamansız Banyo Tasarımı Nasıl Yapılır

Zamansız Banyo Tasarımı Nasıl Yapılır

İster kiralayın ister ev sahibi olun, sadece hızlı bir makyaja veya tam bir tadilata ihtiyacınız varsa, aslında tercihiniz klasik, sofistike bir banyo olmalı. İlk bakışta, kesinlikle olduğu gibi süper, klas bir banyo göze çarpıyor. Şimdi fotoğrafa biraz daha yakından bakın ve bu küçük alanın dekore edildiği, gerçek tasarım ayrıntılarını değerlendirin. Bir banyonun önceki demode halinden, sadece ufak detaylarla, ve rengini değiştirerek zamansız banyo tasarımı nasıl yapılır keşfedeceksiniz.

Zamansız Şık Klasik Banyo Tasarımı

Zamansız Banyo Tasarımı Nasıl Yapılır

Siyah beyaz bir renk paleti kullanın

Siyah ve beyaz, nesiller boyunca mükemmel renk çifti olarak bir araya geldi. Son derece zıt ve dramatik olan, siyah ve beyazı kullanmanın en güzel yanı, hemen hemen her şeye, buna mobilya ve mimaride dahil uyum sağlamasıdır. Ayrıca, en önemli tarafı, hem kiralayan, hem sık sık değişiklikler yapmayı seven kişiler yada banyosunu yeniden dekore etmek isteyenler için, uygulaması kolay ve ekonomiktir.

Banyonuz zaten renkli mi? Yine de siyah beyaz renk şemasını deneyin; Bu güçlü renk kombinasyonunun gücü, tarihli alanların bile zamansız görünmesine neden olabilir.

Zamansız Banyo Tasarımı Nasıl Yapılır

Klasik desenleri seçin

Tabi ki bu banyoyu bu kadar zarif kılan sadece renk paletini siyah ve beyazla sınırlamak değil. Birkaç farklı klasik desenin karışımı, odanın sofistike olmasına katkıda bulunurken, aynı zamanda tasarımın canlı ve ilginç olmasını da sağlar. Başlangıç ​​için en kolay değişimi duş perdesi ile yapabilirsiniz, tercihen buradaki gibi çizgili bir duş perdesi oldukça şık olacaktır.

Klasik desenleri seçin

Banyonuzun zeminini yenilemek istiyorsanız, çok sayıda klasik tarzda siyah beyaz desenli karo bulabilirsiniz. Zamansız banyo tasarımını, buradaki gibi şık bir zemin döşemesi ile daha çekici hale getirmek hiç zor değil.

Banyonuzun zeminini yenilemek istiyorsanız, çok sayıda klasik tarzda siyah beyaz desenli karo bulabilirsiniz

Şık bir duvar kağıdı deseni ile banyoya hem zarafet hem de biraz mizah katabilirsiniz. Banyoda aşağıda görüldüğü gibi klasik tarzda bir desen yada, yine klasik olan damask tarzı bir desen kullanabilirsiniz. Damask ile daha nostaljik bir etki yakalamak mümkün. Zamansız banyo tasarımı için, bütün bu detaylar oldukça önemli.

Armatürler için, altın, pirinç veya bakır tonlarına gidin.

Armatürler için, altın, pirinç veya bakır tonlarına gidin.

Siyah-beyaz ve zarif desenler banyonuzu çok uzaklara götürecek, ancak aradığınız klasik hissi gerçekten küçültmek için alana biraz metalik detaylar eklemek faydalı olacaktır. Altın veya pirinç eklemeler, mekana üst düzey bir görünüm kazandıracak, aynı zamanda renk paleti ve desenleri güzel bir şekilde tamamlayacaktır.

Bu banyoda, armatürler şık, metalik ışıltının zerafetiyle parlıyor. Sizde banyonuzu bir üst levele yükseltmekte kararlıysanız, eviniz kira dahi olsa armatürlerle bile banyoyu daha gösterişli bir hale getirmek mümkün.

Çarpıcı olduğu kadarda sade hatlara sahip aplikler, yine pirinçten hareketli bir ayna, banyoyu şık bir şekilde tamamlamış.

Zamansız banyo tasarımına harika bir örnek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?