Duvar Boyasında Kemer Trendi Yeni Bir Akım

Duvar Boyasında Kemer Trendi Yeni Bir Akım

Duvar Boyasında Kemer Trendi

Bazı yeni trendler, dekorasyon sahnesine çok daha hızlı çıkıyor. Duvar boyasında kemer trendi. Geçen yıl, Instagram’daki bir çok insanın duvarlarından en az birini modern, renkli bir yarım daire ile süslediğini farkettim .

Bu tür bir renk patlaması yakalamak için mutlaka bir profesyonele ihtiyacınız yok. Yeterli seviyede görsel etkiye sahip bu kemerler, ve neşeli renkli duvar resimleri hem eğlenceli hemde tamamen özgün bir şekilde kendiniz yapabilirsiniz.

Kemerler sahte kapılar gibi hissedilebilir. Bir iç mekana bu türden eğlenceli bir ekleme, tamda Y kuşağının iç tasarıma daha ilgili oldukları bir çağa ulaştıklarını gösteriyor.

Belki makalemizde bir sonraki boya projeniz için bazı ipuçları ve yeni fikirler bulabilirsiniz, merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Duvar Boyasında Yeni bir Akım Kemer Trendi

Duvar Boyasında Kemer Trendi

Duvarlarınızın ötesinde düşünün

Eğlenceli bir boya katmanı asla tek bir duvarla ya da sadece duvarlarınızla sınırlandırılmamalıdır . Duvar boyasında kemer trendi, bize şunu söylüyor, “Daha çok yerde boya görmek istiyoruz: Zeminler, tavanlar, camlar ve daha fazlası olmalı. “

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla yüzeyle boyama seçenekleriniz neredeyse sonsuzdur ve bu gerçekten biraz bunaltıcı olabilir. Son zamanlarda İnstagramda dolaşan aktör Darren Criss’in evi, tavanına bir grup canlı renkle dalgalar yaparak kendi neşeli tasarımlarını yeni boyutlara taşımış . Sonuç? Tavandan tabana çekiciliğe sahip retro, salon tarzı bir oturma odası, harika görünüyor.

Duvar Boyasında Kemer Trendi

Geometrik Şekiller Deneyin

Bir dünya şekil, desen varken, bir yarım daireye razı olasınız ki? Bu köşeye verilmiş üçgen şekil kesinlikle bu alana fazladan bir etki katıyor. Aynı anda birden fazla şekli denemek istiyorsanız, bu basit geometrik eşleşmenin gerçekleşmesi için uyumlu bir renk paleti ile çalışabilirsiniz, bunun için Permolit Su Bazlı İç cephe Boya kartelasına bir göz atmalısınız.

Şekillerin doğrusal formlarını vurgulamak için evdeki doğal keskin geometriyi yukarıda gördüğünüz gibi kullanabilirsiniz, evin doğal kesişim noktalarına uyumlu renklerde bir üçgen yada kare yerleştirilebilir. Bir kemerin veya dairenin ortaya çıkması için duvarınızda bir ufuk çizgisi oluşturabilirsiniz, bu paylaşımda olduğu gibi.

Duvar Boyasında Yeni bir Akım Kemer Trendi

Sınırları Aşın

Şöminenizi şekillendirmek ve bir sürü ekstra aksesuar satın almadan gerçek bir etki mi oluşturmak istiyorsunuz? Parlak renkler, dalgalı çizgiler ve geniş bir daire, şömine alev alev yanmasa bile çok dikkat çekici bir tasarım.

Asimetriden korkmayın. Tasarımınızı merkezden dışarı taşırın, duvarın haricinde, pencere çerçevelerine kadar genişletmek, daha dinamik, beklenmedik bir kompozisyon oluşturur. Daha fazla görsel etki için tasarımınızda bazı parçaları, mesela yukarıdaki gibi aynayı kullanabilirsiniz.

Duvar Boyasında Yeni bir Akım Kemer Trendi

Şık bir “başlık” oluşturun

Renkli bir dokunuş için alışılmadık başka bir yer mi? Tabi ki yatağınızın üzerindeki duvar. Duvar Boyasında kemer trendine farklı bir örnek. Gökkuşağının dokunduğu bu yatak odasında görülen bir dizi dalga, geleneksel yatak başlığına harika bir alternatif olabilir. Güzellik uykusu hiç bu kadar güzel görünmemişti, değil mi? Bu proje gerçekten de boyalı kemer 2.0 gibi hissettiriyor, çünkü hala temelde olması gereken yarım daire şeklini içeriyor, yalnızca eşit aralıklı renk bantları kullanılmış.

Duvar Boyasında Yeni bir Akım Kemer Trendi

Dalga yap

Yine, duvar boyasında kemer trendine harika bir örnek.

Kolay bir boya fikri arıyorsanız, odaya daha amorf şekilde bir grup dalga eklemeyi düşünün. Bu desen yalnızca farklı renkleri denemek için harika bir yol değil, aynı zamanda daha fazla etki için birden çok duvara kolayca yayılabilen bir tasarımdır.

Bu özel desende kesinlikle retro bir hava var, özellikle yukarıdaki hardal, turuncu ve kahverengi kombinasyonunda bu daha belirgin. Ancak nötr, tonlu bir paletle giderseniz görünümü kesinlikle daha modern hale getirebilirsiniz.

Duvar boyasında kemer trendini kesinlikle denemelisiniz, eminim evin dekorasyonuna yeni bir soluk getirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?