Yeni Nötr Duvar Renkleri

Yeni Nötr Duvar Renkleri

Yeni Nötr Duvar Renkleri

Gözlerinizi kapatın: Nötr renkleri düşündüğünüzde aklınıza ne geliyor? Belki bej veya kirli beyaz?

Artık değil. Son zamanlarda modern tarzda tasarımcılar, arka plan olarak kullanmak için çeşitli yeni nötr duvar renkleri ön plana çıkarıyor. Bu makaleyi okuduktan sonra siz de yapabilirsiniz. Emin olun sonuçta hiç pişman olmayacaksınız.

Denemek İsteyeceğiniz Yeni Nötr Olağanüstü Tonlar

Fotoğrafta gördüğünüz tonu sizin buradan PERMOLİT renk kartelasından rahatlıkla seçebilirsiniz. Rengin daha açık ve koyu tonlarıda kartelamızda var, dekorasyonunuza uygun olacak tona karar vermeniz için yardımcı olacaktır.

Önemli olan, yalnızca iltifat almak değil, aynı zamanda evinizin dekorunu vurgulayan bir renk seçmektir. Mağazadaki boya örneklerinin evde tamamen farklı görünebileceğini unutmayın, bu nedenle karar vermeden önce boyamak istediğiniz odada test edin. Işığın günün farklı saatlerinde nasıl çarptığını görmek için test örneğinize her birkaç saatte bir göz attığınızdan emin olun.

PERMOMAX yumuşak mavinin tonları

Mutfaktan banyoya, oturma odalarına kadar hemen hemen her odada yumuşak mavinin tonları kullanılabilir. Renksiz kalamayanlar için beyaza harika bir alternatif.

PERMOMAX kartelamızın linkine buradan ulaşabilirsiniz, trend yumuşak mavi ve yeşil tonlarını bulabilirsiniz.

Yeni Nötr Duvar Renkleri

Bu pembe tonla iç dekorasyonunuzu biraz Shelby tarza yönlendirebilirsiniz . Alanı aydınlık ve ferah tutmak için gri ve beyazlarla eşleştirin. Desenli ve dekoratif duvar boyamak için size bıraktığım bu linkten PERMOLİT Duvart Mermer Dekoratif duvar boyasını deneyebilirsiniz. İki renkli duvar tasarımları için kesinlikle kullanın.

Diğer nötrlerle uyumludur ve canlı renklerle çok rahat uyum sağlar.

Evinizdeki her odayı griye boyayabilirsiniz. Diğer nötrlerle uyumludur ve canlı renklerle çok rahat uyum sağlar. Herhangi bir odanın bir bulutta yaşıyormuş hissi vermesini sağlamak için gri duvarları parlak beyazlarla eşleştirin, sonuç mükemmel olacak.

mor bile doğru kullanılırsa nötr olabilir.`

Evet, mor bile doğru kullanılırsa nötr olabilir. Renge ekstra dayanıklılık sağlamak için soluk lavanta veya gri alt tonlu gölgelerle kombinleyin.

Gri tonları pastelden, canlıya tüm tonlarla kombinleyebilirsiniz.

Gri tonları pastelden, canlıya tüm tonlarla kombinleyebilirsiniz. Grinin açık tonlarını daha az güneş alan odalarda, koyu tonlarını daha çok ışık alan odalarda kullanmanız daha uygun olur.

Umarım duvarlarda yeni nötr tonları kullanmak için makalemiz sizi cesaretlendirmiştir.

Renk kartelalarımızdan, paylaştığımız renklerin istediğiniz tonlarını seçip duvarlarınızda deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?