Burçların 2021 Duvar Boya Renkleri

Burçların 2021 Duvar Boya Renkleri

Burçların 2021 Duvar Boya Renkleri

Hem astroloji okuyucusu hem de iç tasarım aşığı olmak için zorlayıcı bir zaman. Çoğumuz evde her zamankinden daha fazla zaman geçirirken, etrafımızı sarmasını istediğimiz şey hakkında derinlemesine düşünmek istiyoruz. Burçların 2021 duvar boya renkleri ister duvar, ister mobilya veya dekor olsun evde uzun zaman geçirdiğimiz bu günler için özellikle önemli.

Astrolojiye Göre 2021’de Burçların Duvar Boya Renkleri

2021’e baktığımızda, dış gezegenler Jüpiter (başarımızın gezegen yöneticisi) ve Satürn (yapının yöneticisi) Kova burcuna girecek. Bu güçler yılı yenilik ve değişimle şekillendirecek ve evde ruh halinizi tazelemek için tamda doğru zaman. Bu nedenle, her burç için, tümü  Permolit Renk Kartelalarında mevcut olan, hem kişisel gelişim temasına ve hemde bu Kova geçişlerinin ilerlemenizi, umudunuzu nasıl etkileyeceği ile eşleşen bir boya rengi seçtik .

Koç

Her şey toplulukla ilgili, sevgili Koç! Bu mavi tonu , düşüncenizi, dilinizi, merakınızı ve mizah anlayışınızı harekete geçirecek 2021 rengidir. Bu pastel mavi, farklılıklarla karşılaşıldığında bile karşılıklı destek, aktif dinleme ve iyileştirici diyaloglara ilham verir. Arkadaşlıklar, siyasi katılım ve sosyal nedenler için sahip olduğunuz vizyonun temeli olacaktır. Evde çalıştığınız alanlar için bu rengi seçerseniz, ağınızla daha işbirlikçi, bağlı ve iletişimsel olacaksınız.

Burçların 2021 Duvar Boya Renkleri KOÇ
Burçların 2021 Duvar Boya Renkleri KOÇ

BOĞA

Kalk ve parla, Boğa. Kariyerin yükselmek üzere. Bu akçaağaç turuncusu , 2021’de konfor alanınızdan çıkmanıza, cesurca riskler almanıza ve profesyonel hayallerinizi ifade etme yolunda ilerlemenize izin verir. Bu ton, dünyaya ne yaptığınızı ve hissettiğinizi göstermek için size güven ve esneklik verecektir. Kazanacağınız sonuçlar için kendinizle gurur duyun.

Burçların 2021 Duvar Boya Renkleri Boğa

İKİZLER

Okula dönüş İkizler! Bu jamaica mavisi , e-kurs, devam eden eğitim sınıfı ve / veya iyi bir şekilde öğrenmek  istediğiniz kitap için sizi doğru frekansa sokar. Merakınız ve öğrenme isteğiniz sizi 2021’de en iyi benliğinizi keşfetmeye  dair yeni vizyonlara götürsün. Öğrendiklerinizi uygulamayı hatırlarsanız, sonuçlarının kalitesine hayran kalacaksınız.

İKİZLER

YENGEÇ

Derine inelim Yengeç. 2021’iniz, yakınlık, ilişki taahhütleri ve dönüşüm etrafında anlamlı bir iç çalışma ile şekillendirilecek. Terra cotta rengi (pişmiş toprak tonu) daha derin konuşmalara, kişisel gelişimle birlikte esnekliğe ve gerçekleri pişmanlık duymadan söyleme cesaretine ilham veriyor. Kendini daha fazla kabul ettiğini iddia ederken sana ne kadar güçlü olduğunu hatırlatacak!

YENGEÇ

ASLAN

Kasabada yeni bir kraliyet çifti var aslan! Romantizm ve ortaklık, 2021’in sizin için büyüdüğü şeydir. Bu altın tonu sarı , aşkı almaya ve onu vermeye ne kadar layık olduğunuzu hatırlatan bir renktir. Altın bir kalbin var ve herhangi bir ortak buna şahit olduğu için çok şanslı. Bu canlandırıcı, savunmasız renk, bunu gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz cesur, açık yürekli sabah desteği!

ASLAN

BAŞAK

İlahi ayrıntılarda gizlidir Başak. Önümüzdeki yıl programlı, rutine uyan ve sağlık konusunda daha da dikkatli olacaksınız.  Şarap kırmızısı , taahhüt ettiğiniz tüm küçük şeyleri hayatınızın merkezine getiren bir temel niteliğine sahiptir. 2021’de organizasyon ve güvenliğe özlem duyduğunuz için, bu kırmızı sizi demirleyecek. Aksi takdirde fark edemeyeceğiniz  o küçük ayrıntıları fark etmenize yardımcı olacaktır.

BAŞAK

TERAZİ

Minimalizm ve maksimalizmin dengesini seviyorsun, değil mi Terazi? Kirli beyaz rengi , size minimalizmin temiz, ruhani görünümünü verir, böylece sizi en üst düzeyde, güzel yapan her şeyle bulunduğunuz ortamdan erişim sağlayabilirsiniz. 2021’iniz, daha fazla kendini kabul etme, cesaret ve bağlantıya ilham verecek. Öyleyse bu yılı gurur duyduğunuz resimlerle ve başarılarınızla süsleyin !

TERAZİ

AKREP

Işığı gördün Akrep! Evinizin dışında olanlar biraz karanlık ve kasvetli olabileceği için bu sedona pembesi , sizi kendi alanınızda yani evinizde iyi hissettirecek. 2021’iniz, hem ailenizle hem de duygusal güven alanınızda nasıl daha fazla sevinç bulabileceğinizle ilgili. Başkalarıyla birlikte kendi alanınızda olmak için tamamen güvende hissetmelisiniz ve bu pembenin sakinleştirici etkisi ve kalitesi, güveninizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

AKREP

YAY

Dikkatli ol yay. 2021, algılama, dinleme ve dil becerilerinize inanılmaz şekillerde yardımcı olur. Bu renk , yeteneklerinizi temel alan oldukça açık sütlü kahverengidir, bu renk odaklanmanıza, dinlerken sakin kalmanıza ve doğruyu söylerken sözlerinizi dikkatlice seçmenize yardımcı olur. Bu yapı ile iletişiminizin kalitesi arttıkça, başkalarıyla olan bağlantılarınız daha da zenginleşecektir.

YAY

OĞLAK

Güvenlik senin için ne ifade ediyor, Oğlak? Bu yeşilin tonu, biraz daha topraklanmış hissetmenize, yeryüzüne kök salmanıza ve finansal güvenlik meseleleriyle ilgilenmenize yardımcı olur. Güvenli bir alan hissine sahip, size güvenliğin ve amacın zaten sizin içinizde olduğunu hatırlatabilen bir renk. 2021’de, değeri ve güvenliği dahili olarak tanımlamak isteyeceksiniz, harici olarak pazarlık yapmayacaksınız.

OĞLAK

KOVA

Yepyeni olmak üzeresin, Kova! Duman beyazı sizin 2021 renginiz çünkü tüm hayatınız yenilenmek üzere. (Bu, temiz bir sayfaya ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.) Geçmişi yanınızda getirmemeye çalışın. Şimdide yaşayın, kendi kaderinizi tasarlayın ve Smoky White’ın geçmişte sahip olduklarınızdan farklı değerler, duygular ve davranışlar seçmenize yardımcı olmasına izin verin. Büyük hayaller kurun, korkusuzca sevin ve büyük cesaret gösterin!

KOVA

BALIK

Bırak gitsin Balık. 2021, sizi en yüksek ve en parlak halinizden alıkoyan her şeyi teslim etme şansı verir. Muazzam bir kapanış, tamamlanma ve iyileşme yılından geçeceksiniz. Bu nedenle, yaslanmak için koruyucu, güçlü bir kızıl-kahverengi rengi isteyeceksiniz . Artık size hizmet etmeyen tüm fikirleri, insanları ve yerleri serbest bırakmak için buna ihtiyacınız olacak.

BALIK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?