Her Gün Tatil Gibi Hissettiren En Taze Yaz Boya Renkleri

Her Gün Tatil Gibi Hissettiren En Taze Yaz Boya Renkleri

Her Gün Tatil Gibi Hissettiren En Taze Yaz Boya Renkleri hangileri?

Hangi boya renkleri temiz hava, serin esintiler ve güneşli öğleden sonralarını hatırlatır? Yaz boya renkleri canlı tonlar ve yatıştırıcı, yumuşak renkler, sıcak yaz ayları için favori renklerimizdir. Evinize hızlı bir mevsim güncellemesi yapmak ya da tüm yıl boyunca yaz mevsimini yaşamak istiyorsanız, yaz boya renkleri hile yapmanıza yardımcı olacak.

Yaz Boya Renkleri – Mercan

Sakin yumuşak bir mercan tonu, siyah mobilyalar, mermer detaylar, metalik ve grafik duvar süslemeleri, aynı anda zamansız, sofistike ve eğlenceli olabilir.

Yaz Boya Renkleri - Mercan
Mercan

Yaz Boya Renkleri – Kadife çiçeği

Canlı sarıyı bir alanı tek başına güçlü etkisini yumuşatmak için beyaz pervazları tercih edin ve adaçayı yeşili, parlak mavi gibi zıt renkler kullanın. Siyah mobilya detayları, ahşabın farklı tonları ilave olunca oldukça samimi, misafirperver bir hava oluşmuş.

Yaz Boya Renkleri - Kadife Çiçeği
Kadife Çiçeği

Yaz Boya Renkleri – Flamingo Pembesi

Bu cüretkar rengi denemek istiyorsanız, güzel bir pencere kenarı gibi evinizde daha küçük bir alanı boyayarak başlayın. Duvarların küçük bir alanını flamingo pembesine boyamak odanıza romantik bir ışıltı verir.

Yaz Boya Renkleri - Flamingo Pembesi
Flamingo Pembesi

Yaz Boya Renkleri – Mandalina

Mandalina, orkide ve mavinin tonları ile belki biraz tuhaf hissettirse de, geometrik desenler Neoklasik mimariyi güzel bir şekilde ortaya çıkaran modern bir tasarım.

Yaz Boya Renkleri - Mandalina
Mandalina

Yaz Boya Renkleri – Zengin Leylak

Güzel kapıları daha da öne çıkarmak için bu renk gerçekten başarılı. Küçük bir odada dolap kapısını veya duvarını boyayıp yaz havasına dönüştürmek mümkün. Leylak rengi bu zengin görüntü, benzersiz ve cesur ayrıca duvar kağıdının renkleri müthiş bir hava veriyor.

Zengin Leylak
Zengin Leylak

Yaz Boya Renkleri – Çivit (indigo)

Indigo, bir sahil evinden, sade bir oturma odasına kadar her şey için klasiktir. Okyanus havası verirken, aynı zamanda oturma odasına bir derinlik ve muhteşem bir hassasiyet katar.

Çivit İndigo
Çivit İndigo

Yaz Boya Renkleri – Adaçayı Yeşili

Bu eğlenceli yemek odasının arka duvarı adaçayı yeşili, oldukça sakin bir tondur. İsterseniz eğlenceli bir tasarım yaparak sıradanlıktan çıkabilir ya da biraz daha geleneksel çizgiye sadık kalarak her iç mekanda kullanabilirsiniz. Hem serin hem de sakinleştirici.

Adaçayı Yeşili
Adaçayı Yeşili

Yaz Boya Renkleri – Neon Turuncu

Bu oturma odası sanki bir bahçeyi gözünüzde canlandırıyor ve neon turuncuya boyanmış duvarlar ve uygun perdelerle tüm alana enerji yayıyor. Süper canlı bu neon turuncu, size bir yaz gecesinde gün batımını hissettirecektir. Altın boyalı tavanlar odaya hiç beklenmedik bir eğlence katıyor.

Neon Turuncu
Neon Turuncu

Yaz Boya Renkleri – Gökyüzü Mavi

Sakinleştirici yumuşak mavi , odaya girdiğinizde temiz hava gibi bir his verir.Yatak odasına eterik, rüya gibi bir hava katar. Keten yatak takımları da iç mekanınızı yaz mevsimine dönüştürmenin her zaman iyi bir yoludur.

Gökyüzü Mavi
Gökyüzü Mavi

Yaz Boya Renkleri – İlkbahar Yeşili

Bu açık yumuşak yeşil insana taze bir his veriyor. Botanik baskılarda bu taze efekti dahada güçlendirmiş.

İlk bahar yeşili
İlk bahar yeşili

Jade Green (yeşim taşı)

Bu mücevher tonu, bir odayı Karayipler gibi hissetmenize neden olabilir. Bütün bu renkler her gün tatil gibi hissettiren en taze yaz boya renkleri

Jade Green (yeşim taşı)
Jade Green (yeşim taşı)

2019 trend duvar boya renkleri

Fındık Renkleri

Fındık renklerinin sıcaklığı ve davetkar krem ​​tonları. Tonu rahatlatmak için mevcut mobilyalarda daha koyu renk tercih edilebilir.Değişen fındık tonları, bir odanın olduğundan daha büyük görünmesi için iyi bir tercih, çünkü ışığı yansıtan kremlerle birlikte oldukça iyi bir kombinasyon.

Fındık renkleri
Fındık renkleri

Lila Gri

Her ne kadar güvercin gri, nötr bir boya rengi olsada 2019’un lila grisi biraz daha yumuşak bir ton .Lila tonunun eklenmesi bu açık grileri daha sıcak, ve daha neşeli hale getirmek için oldukça iyi bir tercih.

Lila Gri
Lila Gri

Koyu Yeşiller

Resmen ‘gece saati’ olarak adlandırılan bu renk,renk pantonesinin 2019 boya renklerinden biri, çok canlı görünmeyen yeşil tonu daha çok avcı yeşilini hatırlatıyor. Ve her zaman olduğu gibi, evinizi en yeni boya renkleriyle boyamayı düşünürken, hiçbir boya rengi trendinin kendi kişisel estetiğinizi feda etmeye değmediğini bilmelisiniz. Yaşam tarzınızla, zevkinizle ve tasarım yönünüzle neyin sizin için daha iyi olduğunu düşünerek karar verin.

Koyu Yeşiller
Koyu Yeşiller

Sessiz Pasteller

Tebeşir ve sessiz tonlardaki Pastel renk türevleri, mutfak ve banyo gibi ortak alanlar için mükemmel bir çekiciliğe sahiptir. Ayrıca, yumuşak pasteller minimalist tasarımlar için sıcak bir zemin oluşturur . Cesur bir renk trendi yapmak zorunda kalmadan, sürpriz yaşamak istemiyorsanız ya da en son boya renklerinin uzun vadede sizi mutlu etmeyeceğini düşünüyorsanız, benzer yumuşak pastel boya renklerine gidin.

Sessiz Pasteller
Sessiz Pasteller

Yumuşak Kil

Zevkli tonlar ile ruhunuzu uyandırın. Yolculuk tutkusu ve dünyevi bir huzura sahip olanlar için, yumuşak kil boya renkleri, herhangi bir odaya güneşli samimiyeti ve rahat bir zarafeti getireceği gibi, bej ve koyu renklerin iyi bir alternatifidir. Pişmiş toprak, karamel, karanfil ve yanık turuncu ev iç duvar renkleri için, nötr bir renkten daha fazla kişiliğe sahiptir.

Yumuşak Kil
Yumuşak Kil

Yeni Mavi Boya Tonları

İç tasarıma gündelik yaklaşımı olan gelenekçiler için, buz mavisi, gri-mavi ve soluk toz mavisi, boya renkleri ararken harika seçeneklerdir.

Mavi Boya Renkleri
Mavi Boya Renkleri

Hardal

Hardal, anında zengin odaklar ve vurgular oluşturmak için oldukça iyi bir renk tonudur. Duvar detaylarında ve hatta döşemelerde akıllı boya renkleri kombinlemek içinde mükemmel bir seçenektir.

Hardal
Hardal

Mantar

70’lerin popüler kahverengisi ve pas rengi boyalarından yapılan mantar rengi karşınızda. Doğal ve karamsar olan her şey için yeni bir uyarlama ile tekrar trend olacak gibi görünüyor.

Mantar
Mantar

Kalay

Mükemmel gri-bej ve tüm beyaz duvarlara zengin bir alternatif olan kalay tonu boya renkleri, neredeyse her tonla uyumlu üzerinde özgürce çalışabileceğiniz boş bir tuval gibi.

Kalay
Kalay

En Çok Kullanılan Boya Renkleri

Gri, bej, beyaz, toprak tonları ve diğer nötrler, en popüler, en çok kullanılan boya renkleridir, en çok satanlar listesine hakimdir.

Beyaz
Beyaz

Beyaz, ev sahiplerinin kalıcı favorisi ve bunun nedenini görmek zor değil. Beyazlar, bir odayı aydınlatmak, küçük bir alanı daha büyük göstermek veya herhangi bir tasarım stili için boş bir tuval sağlamak gerektiğinde ilk akla gelen renklerden biri.

Antika Beyaz
Antika Beyaz

Daha yumuşak, daha sıcak, çok yönlü antika beyazlarıdır. Renkli ve nötr detayları ve sanatsal görüntüleri kullanmak için mükemmel bir zemin oluşturur.

Klasik Bej
Klasik Bej

Beyaz boya yelpazesinde bir adım daha ilerleyelim ve işte klasik bej.

Bej, parlak beyaz ile süslendiğinde daha çok ortaya çıkar ve pas kırmızısı ve mavilerle kombinlemek için mükemmel bir seçimdir .

Mavi Tonları
Mavi Tonları

Evdeki mavinin sakinleştirici etkisi, kalitesi, mavi tonların popülerliği inkar edilemez. Çok yönlü mavi istenilen yerde kullanılabilir, ister rahat bir yatak odası, ister geniş bir oturma odası ve isterseniz antrenizde olsun her yere uyumlu bir renktir.

Soluk Gri
Soluk Gri

Son yıllarda, soluk gri birçok evde nötr bir renk olmasından dolayı çok tercih edilir hale gelmiştir, ve nedenini anlamak kolaydır, gri bir odanın dekorunun ön plana çıkmasına izin verirken, rengin kendisi zaten bir stil ifadesidir. Aynı zamanda canlandırıcı, serin bir havası olan modern bir renk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?