Yatak Odası Kitaplık Modelleri

Yatak Odası Kitaplık Modelleri

Yatak Odası Kitaplık Modelleri

İnsanlar kitapları erken çocukluklarından itibaren sevmeye başlarlar. Anlattıkları hikayeler ve bizi götürdükleri maceralar, onları kalplerimize yakın tutmamızı ve bizi hayal dünyasında rahatlatmak için yataklarımıza götürmemizi sağlıyor. Yatak odası kitaplık modelleri makalemizde benzersiz duvar kitaplıklarını ve başucu kitaplıklarını sizin için bir araya getirdik.

Birkaç iyi yerleştirilmiş raftan hikaye dolu yatak başlıklarına kadar. Kitap köşelerinden ev kütüphanesinin tamamında kadar. Sevdikleri kitaplarının yanında uyumayı seven kitap severler için. Hem uyku vakti okumak, hemde kitaplarını özenle saklamak için, bir çok tasarımı ilham vermesi için paylaşıyoruz.

Yarak Odası Kitaplığı Modelleri

Yatak Odası Kitaplığı
Yatak Odası Kitaplığı | Fotoğraf kaynağı pinterest

İlham veren kitapla dolu ilk yatak odası, kitap raflarının odanın tüm genişliğini boydan boya kapladığı ve adeta güneş ışığı ile yıkanmış pencerelerin altında sade bir kitaplık.

Duvarı adeta bir çerçeve edasıyla süslemiş yine sade tarzda, şık bir yatak odasının bütünlüğü ile uyumlu
Duvarı adeta bir çerçeve edasıyla süslemiş yine sade tarzda, şık bir yatak odasının bütünlüğü ile uyumlu yatak odası kitaplığı. | Fotoğraf kaynağı pinterest
simetrik çatı şeklindeki kanopi kitaplık
Simetrik çatı şeklindeki kanopi kitaplık | Fotoğraf kaynağı pinterest

Bu yatağın üzerindeki simetrik çatı şeklindeki kanopi, odanın eğimli tavan açısını eğlenceli bir şekilde kullanmış, onu gizlemeye çalışmaktan ziyade daha da ön plana çıkarmış. Ortaya çıkan üçgen boşluk, bu gösterişli küçük kitaplıklarla doldurulmasaydı boşa harcanmış olurdu. Yatak, daha erişilebilir kitap rafları ile çevrili şirin ev şeklindeki evin içinde yer alıyor. Yatak odası kitaplığı için harika bir örnek.

Bu tasarım adeta kendinizi klasik bir romanın içinde hissedeceğiniz gösterişli bir dekorasyon.
Yatak odası kitaplığı ile adeta kendinizi klasik bir romanın içinde hissedeceğiniz gösterişli bir dekorasyon. | Fotoğraf kaynağı pinterest
Kitaplık için komple bir duvar ayrılmış,
Yatak odası kitaplığı için komple bir duvar ayrılmış, | Fotoğraf kaynağı pinterest

Yatak başlarındaki aplikler gece rahatlıkla okumaya yardımcı olacak ergonomik yapıda ayarlanabilir. Yatak odası kitaplığı için komple bir duvar ayrılmış, kitaplara yetişmeyi kolaylaştırmak için beyaz raylı bir merdiven dekore eklenmiş.

Modern tarzda bir kitaplık
Modern tarzda bir yatak odası kitaplığı | Fotoğraf kaynağı pinterest

Modern tarzda bir yatak odası kitaplığı, yine tüm duvarın kullanıldığı fakat daha modern olan kitaplık bu minimal tarzda  yatak odasına uyum sağlamış.

Loft bir dairenin asma katında
Loft bir dairenin asma katında | Fotoğraf kaynağı pinterest

Loft bir dairenin asma katında, tüm duvarları çepeçevre sarmış bir yatak odası kitaplığı. Modern rafları, ve beyaz rengiyle aydınlık keyifli bir mekan ortaya çıkmış.

Yatak odasının köşe duvarı çok iyi değerlendirilmiş, retro ve metropol tarzının karışımı şık bir yatak odası.
Fotoğraf kaynağı pinterest

Yatak odasının köşe duvarı çok iyi değerlendirilmiş, retro ve metropol tarzının karışımı şık bir yatak odası. Yatak odası kitaplığı yerleştiği konum olarak alanı darltmamış aksine daha geniş göstermiş. Yatak odasının aldığı doğal ışık kesintisiz olarak odayı aydınlatıyor, sıcak renkler ve koyu renk duvarlara rağmen aydınlık, insanın içini ısıtan bir oda olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?