Tavan Rengi Ne Olmalı

Tavan Rengi Ne Olmalı

Tasarımcılara Göre Beyazın Ötesinde En iyi Tavan Renkleri

Gelenekçiler için beyaza bağlı kalmak güvenli olabilir. Ancak, tasarımcı bir görünüm yakalamak veya yeni bir şey denemek istiyorsanız , tavanlarınız için doğadan gelen yatıştırıcı bir ton düşünün . Nötr, dingin veya biraz canlandırıcı olsun, Permolit Boyanın sizin için seçtiği bu tavan boyası renkleri odalarınızın dekorasyonunun level atlamasını sağlayabilir.

Tavan Rengi Ne Olmalı?

Tavan Rengi Ne Olmalı?
Tavan Rengi Ne Olmalı? | OW13- B |

TAVAN RENGİ NE OLMALI : OW13- B

OW13- B Permolit Renk Dünyası Kartelasından kullanabileceğiniz, zıt renkli ve aydınlık bir tavan rengi olacaktır. Bu güzel, sıcak ton dikkatinizi tavana çeker, ve bununla birlikte alanı aydınlık ve havadar hissetmenizi sağlar.

Tavan Rengi Ne Olmalı : C9- A
C9- A | Fotoğraf Kaynağı

C9- A

Tavan ve kartonpiyerleri ayrı tonlara boyamak isteyebilirsiniz. Duvarlarla uyumlu olacak bu ton hem mimari detayları ortaya çıkaracak, hemde dikkat çekecektir. C9- A Yine Permolit Renk Dünyası Kartelasından kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir ton.

C38- A
C38- A |

C38- A

Duvar rengiyle yakından eşleşmesi için duvarlarda mavi ton kullandıysanız bu gümüşi mavi rengi seçtin, sakinleştirici havayı tavana kadar devam ettirmenizi sağlayacaktır. Tavanı duvara benzer bir renge boyamak, gözünüzü tavan düzleminde durdurmak yerine odanın daha büyük hissedilmesini sağlar. Bu yumuşak, pudramsı mavi aynı zamanda gökyüzünün rengini andırıyor.

D22- F
D22- F

D22- F

Bu haki tonu, zengin orman tonlarını evinize taşıyacak ideal bir seçim. Krem rengi yada bej rengi duvarlarla kombin yapabileceğiniz bu D22- F haki yeşil tonu, odanın daha sıcak ve görkemli hissettirmesini sağlayacaktır.

D30- C
D30- C |

D30- C

D30- C mükemmel bir duman rengi, ışık ve hava ile değişen birkaç tane renk tonu var ve bu onlara klasik bir örnek. Bu güzel duman renginin atmosferik karakteri başka hiçbir tona benzemiyor.

C33- F
C33- F |

C33- F

Bu göz alıcı renk tonu, oldukça cesur ama aynı zamanda rahat hissettiren bir renk. C33- F Açık renkle boyanmış duvarların tavanına rahatlıkla taşınabilir. Odaya girildiğinde, yada buradaki gibi bir koridora, özel bir yere adım atıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

 

OW23- C
OW23- C |

OW23- C

Modern tarzda dekore edilmiş yaşam alanlarında tavan rengi olarak OW23- C kullanabilirsiniz. Bu yumuşak mavi-gri renk tonu aydınlık, ferah ve taze bir atmosfer için ideal bir renk.

D31- F
D31- F |

D31- F

Bir odada yada yukarıdaki gibi banyoda yüksek kontrastlı beyaz bir tavandan kaçınmak için koyu tonları tavana taşıyabilirsiniz. Tavanı olduğundan daha büyük ve daha yüksek gösteren D31- F oniks tonunda, koyu bir gri, alana derinlik ve boyut katmanıza yardımcı olacak .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?