Kahverengi Duvarlar Nasıl Dekore Edilir

Kahverengi Duvarlar Nasıl Dekore Edilir

Kahverengi Duvarlar Nasıl Dekore Edilir ?

Kahverengi renk genellikle cansız veya sıkıcı olarak kötü bir üne sahiptir. Ancak nötrlerde devam eden bir ısınma eğilimi var. Griler yerini, aynı derecede çok yönlü olan ve özlediğimiz rahatlığı yakalayan orta tonlu kahvelere bırakıyor.

Duvarlarınız için hangi kahverenginin doğru olduğuna karar vermek, büyük ölçüde odanın nasıl hissettirmesini istediğinize bağlıdır. Açık ve havadar hissettirmesini mi istiyorsunuz? O zaman daha hafif tonlara gidin . Rahat hissetmesini istiyorsanız, daha koyu tonlara gidin. Siyah veya kömür grisinden daha sıcak olan koyu kahverengiler zengin, kucaklayan ve dramatik bir renk tonudur.

Kahverengi Boya ile Dekorasyonda Kullanabileceğiniz Uyumlu Renkler Ve Dokular

Çikolatalı Kahve + Krem + Kırmızı Renk Şeması

Eşit yoğunlukta turuncu veya kırmızı ile eşleştirerek kahverenginin bakır tarafına yaslanın. Bu resmi oturma odasında canlı beyaz tavan, zengin koyu kahverengi duvarları dengeler. Sıcak bir beyaz gölgede bitmiş bir alan kilim, perdeler ve döşemeler, derin parke döşemeye karşı koyar. Küçük parlak kırmızı patlamalar, ankastrelere ve mobilyalara enerji katar.

Kahverengi duvarlar nasıl dekore edilir
Çikolatalı Kahve + Krem + Kırmızı Renk Şeması |

Bej + Kahverengi Renk Şeması

Kumlu bej, mükemmel dengeli bir eşleşme için kahvenin zenginliğini ortaya çıkaran kırmızı alt tonlara sahiptir. Benzer renkleri eşleştirirken doku her şeydir. Tek bir renk kullanacaksanız ve farklı dokulara sahip değilseniz, oda düz görünebilir .

Kahverengi duvarlar nasıl dekore edilir
Bej + Kahverengi Renk Şeması |

Kahverengi + Gri Renk Şeması

Gri ve kahverenginin birlikte çalışmayacağını kim söylüyor? Bu koyu kahve duvarlarla yine koyu renk notalarına sahip griler, pirinç detaylarla harika bir uyum sağlamış.

Kahverengi Duvarlar Nasıl Dekore Edilir
Kahverengi + Gri Renk Şeması |

Kahverengi + Pembe Renk Şeması

Koyu kahve duvarlar, bu kadınsı şık pembe kanepe ile aydınlanmış. Pirinç çerçeveli bir ayna ve yine gold oymalı raflar bu antreyi zenginleştirmiş.

Kahverengi Duvarlar Nasıl Dekore Edilir
Kahverengi + Pembe Renk Şeması |

Kahverengi + Beyaz Renk Şeması

Kahverenginin topraksı tonları, canlı beyazla karıştırıldığında her zaman daha da güçlenecektir. Bu çikolata kahverengi rengi duvarlar, beyaz mobilya, pencere denizlikleri ve şömineyle, dramayı artıran bir kombinasyon oluşturuyor.

Kahverengi Duvarlar Nasıl Dekore Edilir
Kahverengi + Beyaz Renk Şeması |

Kahverengi + Sıcak Tonlar Renk Düzeni

Doğa sonbaharda canlı bir görüntü sergiler. Sizde evde tekrarlanan portakallar, sarılar ve sıcak kahverengi tonlarıyla sonbaharın popüler tonlarını yakalayın. Pas, hardal ve kehribar tonlarında mobilyalar, tablolar, kırlentler veya dekoratif aksanlarla dekorasyondaki enerjiyi artırın ve daha davetkar bir alan oluşturun.

Kahverengi + Sıcak Tonlar Renk Düzeni
Kahverengi + Sıcak Tonlar Renk Düzeni

Kahverengi + Mavi Renk Şeması

Mavilerdeki soğuk tonlar, ahşap mobilyalarda bulunan daha sıcak tonlarla uyumlu olduğu için kahverengi ve mavi adeta birbirleri için yaratılmıştır. Bu rahatlatıcı odanın duvarlarında boz kahve tonu, ve raf arkasında, ayrıca koltukta kullanılan mavi oldukça modern ve minimal bir hava oluşturmuş.

Kahverengi + Mavi Renk Şeması
Kahverengi + Mavi Renk Şeması |

Kahverengi + Yeşil Renk Şeması

Fıstık yeşili ve soluk mavilerin, kahverenginin sıcaklığıyla hoş bir kontrast oluşturduğu harika bir salon.

Kahverengi + Yeşil Renk Şeması
Kahverengi + Yeşil Renk Şeması |

Kahverengi + Sarı Renk Şeması

Bronz, boz kahverengi ve orta tonlu kahveleri harmanlayan sıcak bir palete sahip bu odada, vurgular güzel bir şekilde eşleşmiş. Kahverengi duvarlı bu şık oturma odasında nötr bir arka plana karşı sarı tonları öne çıkıyor.

Kahverengi + Sarı Renk Şeması
Kahverengi + Sarı Renk Şeması |

Kahverengi + Mor Renk Düzeni

Kahverengi duvarlarla ve ahşap mobilyalarla, tamamlayıcı bir ton olarak gri veya soft morlar, doygun eflatunlar alt ton olarak kullanılabilir. Buradaki kanepe gibi örneğin.

Kahverengi + Mor Renk Düzeni
Kahverengi + Mor Renk Düzeni |

Kahverengi Tonları Renk Düzeni

Mocha duvarlara karşı, bej ve çikolata kahveler, bunu yanında maun mobilya detayları sıcak bir yatak odası dekorasyonu için harika bir seçimdir. Doğal ışık, Çift halı, tablolar ve kendinden desenli döşemelerle katmanlanan zamansız bir yatak odası dekorasyonu..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?