Sonbahar Kapı Çelenk Modelleri Harika Tasarımlar

Sonbahar Kapı Çelenk Modelleri

Sonbahar Kapı Çelenk Modelleri

Sonbahar yaprakların rengini değiştiren güzelliği, romantik yağmurlar, ve tabii sonbahar renginde balkabaklarının ortaya çıkmasıyla, harika tatlılar ve çorbalar derken bu güzel mevsimde sevilecek daha pek çok şey aklımıza geliyor. Bu yıl sonbaharı nasıl kutlayacağınızı ve mevsim için evinizi nasıl değiştireceğinizi düşünürken, çelenk gibi büyük bir etki oluşturabilecek küçük tasarım ayrıntılarını unutmayın. İster ev yapımı kolay bir seçenekten ister göz alıcı bir mağazadan satın alınmış tasarımdan sonbahar kapı çelenk modelleri. Evinizin giriş kapısını giydirmek evinizin çekiciliğini artırabilir ve daha şık hale getirebilir.

Tarzınızı göstermek ve misafirlerinize sıcak bir karşılama sunmak için en sevdiğimiz sonbahar çelenklerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu sonbahar çelenklerinden herhangi biri sizi Eylül’den Kasım’a kadar kolayca taşıyabilir.

Meşe Yapraklarından Sonbahar Kapı Çelenk Modelleri

Karmaşık meşe yapraklarından oluşan bu basit yaprak çelengi ile doğanın güzelliğini kucaklayın.

Sahte Forsythia Sonbahar Kapı Çelenk Modelleri

Sahte Forsythia çelenk. Başka bir turuncu veya yeşil çelenkle yetinmek yerine, rustik kahverengi gövdeler tarafından desteklenen sahte forsythia çiçeği ile hazırlanmış bu sarı şık ve cesur tasarımı düşünebilirsiniz.

Sonbahar Aspir Sonbahar Kapı Çelenk Modelleri

Sonbahar Aspir çelengi. Çekici aspir karışımından adaçayı, defne yaprağı ve mercanköşk aranjmanına kadar, bu çelenk sonbahar mevsimi için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

Çılgın Asma çelengi

Çılgın Asma çelengi . Çelenkleri düşürmek söz konusu olduğunda, yaprak ve balkabağı içeren tasarımlar tek seçenek değildir. Asma dallarından oluşan bu eşsiz çelenk ile konfor alanınızın dışına çıkın.

Pamuk Asma çelengi

Pamuk Asma çelengi. Bu minimalist çelenk, sade dekorun bazen en iyisi olduğunu kanıtlıyor. Neden? Çünkü pamuk dokunuşlu bu yeşil yaprak güzelliği, klasik tarzınızın parlamasını sağlayacak.

Bebek okaliptus çelengi

Bebek okaliptus çelengi. Geleneksel olmayan dekor sevenler için mükemmel olan bu çok renkli okaliptüs çelengi kesinlikle ön kapınıza görsel bir çekicilik katacaktır.

Karışık şakayık çelengi

Karışık şakayık çelengi. Yaz bitti diye çiçek sevginizi gizlemeniz gerekmez. Bu renkli çiçek seçeneğiyle evinizin kapısına bir güneş ışığı ekleyin, oldukça davetkar ve gösterişli.

Rustik balkabağı çelengi

Rustik balkabağı çelengi. Mini su kabakları Cadılar Bayramı için mükemmeldir, ancak sahte yapraklar (ve minyatür bir kuş) bu dekorasyonun tüm mevsim boyunca rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

Asimetrik çelenk.

Asimetrik çelenk. Bu proje her şeyi meyveler, yapraklar, balkabakları ve çam kozalaklarıyla dolduruyor. Hatta kurutulmuş portakal dilimlerini fırında pişirerek kendiniz de yapabilirsiniz.

Sonbahar çelengi satın alırken, yada kendiniz yapmayı düşünüyorsanız bu çalışmalar size ilham verecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?