Bahçe Ofisi Tasarımları Modern Ve İlham Veren Bahçe Ofisleri

Bahçe Ofisi Tasarımları Modern Ve İlham Veren Bahçe Ofisleri

Modern Ve İlham Veren Bahçe Ofisleri

İster evden ister ayrı bir ofisten çalışın çevre önemlidir. Yeşillikler ve doğa ile çevrili olmak genellikle çok terapötik ve faydalı kabul edilir. Bu anlamda bir bahçe ofisi harika bir fikirdir. Bu ister özel ister paylaşılan bir alan olsun, her yönden harika olma potansiyeline sahiptir. Aşağıda sizlere ilham vermesi için bahçe ofisi tasarımları paylaştık, bu fikri destekler ve kendi bahçenize böyle bir çalışma alanı oluşturmak isterseniz, harika bir ilham kaynağı olacaktır.

Bahçe Ofisi Tasarımları

Bahçe Ofisi Tasarımları

Küçük bir bahçe için düşünülmüş, modern ve kurulumu kolay bir bahçe ofisi. Sadece çalışma alanının yeterli olacağı, size özel küçük bir ofis. Katlanır panel kapılarla yaz kış bahçe manzarasının tadını çıkartmak mümkün.

Bahçe ofisi ve eğlence alanı olarak kullanılacak oldukça çarpıcı bir tasarım

Bahçe ofisi ve eğlence alanı olarak kullanılacak oldukça çarpıcı bir tasarım. Eğimli çatı görüntüsüyle daha farklı bir tasarım. O kadar çok düz çatılı bahçe odası tasarımı görüyoruz ki, eğimli çatı tasarımı görmek ferahlatıcı ve şık, ayrıca çağdaş bir dokunuşa sahip. İç mekanda tonozlu tavan, ön cephedeki katedral cam penceresi ayrıca yan cephelerdeki pencereler ve çatıda ilave olan pencerelerin karışımı sayesinde oda aydınlık ve havadar bir his veriyor. Çalışmak için harika bir mekan.

Biraz daha mahremiyete önem veren bahçe ofis tasarımı.

Biraz daha mahremiyete önem veren bahçe ofis tasarımı. Dışarıyı gören geniş çerçeveli  sürgülü cam duvarlar, içerinin görünmesini engelleyecek bir kaplama ile çalışılmış. Dışarıda led aydınlatmalar var. Her mevsim bahçe keyfini yaşamak için modern bir tasarım.

Bahçe ofisi ve veranda nın olduğu harika bir tasarım.

Bahçe ofisi ve veranda nın olduğu harika bir tasarım. Normal oda ofisi yerine, stresli bir toplantıdan sonra dinlenebileceğiniz veya başarılı bir anlaşmanın ardından bir fincan kahve ile bahçenizin tadını çıkarabileceğiniz bir mekan. Zeminden tavana kadar doğal ahşap paneller, ilginç ama pahalı bir stil.

Sıcak pişmiş topraktan kil çatı kiremitleri,

Sıcak pişmiş topraktan kil çatı kiremitleri, nane mavisi duvarlar ve çevredeki cam pencereler. Bu ofis adeta bir kartpostaldan çıkmış gibi. Beyaz rattan masa ve sandalye tamamlayıcı bir çekicilik vermiş. Bu altıgen kulübenin şaşırtıcı estetiği, kesinlikle oturup çalışmaya başlamanız için sizi büyüleyecektir.

Verimli bir şekilde tasarlanmış bu iki kişilik ofis oldukça  modern.

Verimli bir şekilde tasarlanmış bu iki kişilik ofis oldukça  modern.  Çalışma alanı iyi bir şekilde maksimize edilmiş. Geniş cam sürgülü kapı, güneş ışığını dikey ahşap çıtalarla filtreleyerek şık ama çağdaş bir tasarıma sahip bu bahçe ofisi resmini tamamlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?