Sonbahar Dekorasyon Fikirleri Bohem Dekorasyon

Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Eviniz için Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Sonbahar toprak renklerini ev dekorasyonuna dahil etmek için yılın en iyi zamanlarıdır. Havanın soğuması, buna rağmen bütün sıcaklığı ile sıcak renklerin dönmesi ve gözlerimizin önünde doğanın değişmesi. Eviniz için sonbahar dekorasyon fikirleri arıyorsanız sonbahar dokunuşlarını eklemek, yeni mevsime geçiş yapmanıza yardımcı olacaktır. Evinizin dışından içine sonbahar dekorasyonunun renklerini taşıyabilirsiniz.

Tarzınızı seçin ve paylaşacağımız ipuçları ile sonbahar dekorasyonunuzu yapmaya başlayın.

Eviniz için Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Yaz her zaman adeta davetsiz gelen ve ayrılma zamanının geldiğine dair tüm sosyal işaretleri görmezden gelen bir konuk gibi görünüyor.

son bahar dekorasyonu

Dayanılmaz sıcak geçen son günlerden sonra şimdi yavaş yavaş havalar soğumaya başlıyor. En sıcak ve en misafirperver sonbahar ikameleri için yaz dekorasyonlarını ve düzenlemelerini değiştirme zamanı. Şimdi yazın sahneden çekilme zamanı geldi.

yumuşak kumaş katmanı

İç mekanda birçok farklı yumuşak kumaş  katmanıyla rahat geceler için hazırlanın. Evin birçok yerinde yerlere halılar, yastıklar ve battaniyeler ekleyin. Veya daha sıcak, dağınık ve soğuk hava alternatifleriyle değiştirin. İnce ama çarpıcı bir katmanlama stili için çok yıpranmış bir oryantal halı veya sahte bir peluş halı yerleştirin. Mevsim geçişinde evinizin renk paletini zarif bir şekilde değiştirmek için serin renklerdeki yastıkları rahat ve sıcak tonlarla değiştirin. Ve en kolayı her  yerde rahat battaniyeler yerleştirin.

Yumuşacık battaniyeler ve yastıklar için ferforje bir sepet

Yumuşacık battaniyeler ve yastıklar için ferforje bir sepet salonun bir köşesinde yada antre veya holde oldukça şık bir dekor tamamlayıcı parça olabilir.

Sonbahar, saksı bahçeciliği için harika bir zamandır.

Sonbahar, saksı bahçeciliği için harika bir zamandır. Parlak renkli düzenlemeler ve beraberindeki bal kabaklarıyla gösterişli dekorlar hazırlayabilirsiniz.. Bahçenizin geri kalanı solmaya başladığında, yıllık soğuk hava bitkileriyle dolu güzel sonbahar bahçeleri için verandanızın dekorasyonunu değiştirin. Bu çiçekler, evinizin girişinde bir renk dokunuşu sağlayacak ve soğuğa dayanıklı oldukları için hayatta kalacaktır.

Vazolara yerleştireceğiniz sonbahar dalları kütüphanenizi ve büfenizin üzerini süsleyebilir.

Yeni bir sezon, yeni bir görünüm. Vazolara yerleştireceğiniz sonbahar dalları kütüphanenizi ve büfenizin üzerini süsleyebilir. Dekorasyona doğal sonbahar dokunuşları eklemenin en basit yollarından biride bu.

Sonbahar resimleri

Sonbahar resimleri, evinizdeki havayı anında değiştirebilir. Portakal, pas ve altın sarısı gibi sonbahar renkleri ile doğa temalarını düşünün. Daha soyut sanatı tercih ederseniz kahverengiler, kırmızılar ve yanık tonlar içeren yağlı boya tablolar, dekoru tamamlayacaktır.

Bohem dekorasyon ürünleri

Sıcak sonbahar tonlarında yastıklar salonun yada oturma odasının atmosferini bir anda değiştirecektir.

Eviniz için bu küçük sonbahar dokunuşları ile yeni mevsime kolayca hazırlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?