Ev Düzenleme Tüyoları Ev Düzenlemesi için Rustik Detaylar

Ev Düzenleme Tüyoları Ev Düzenlemesi için Rustik Detaylar

Ev Düzenleme Tüyoları

Hızlı, ucuz depolama ve ev düzenleme çözümlerine ihtiyacınız varsa ayrıca rustik estetiği seviyorsanız, bu rustik düzenleme ve depolama üzerine makalemize bayılacaksınız! Farmhouse ev dekorasyonundan perişan şıklığa ve kır evi tarzına kadar, rustik dekorasyon tarzının tüm türleri için harika ev düzenleme tüyoları yazımıza hoş geldiniz.

Bu listede, evinizi ömür boyu düzenli tutacak, sadece bir öğleden sonra yapabileceğiniz kolay projeler var! Antrenizi , banyonuzu, yatak odanızı veya mutfağınızı düzenlemenin yollarını arıyorsanız bu paylaşımlar faydalı olacaktır.

Ev Düzenlemesi İçin Rustik Detaylar

Hem dekoratif hem de işlevsel bir ev düzenleme fikri

Hem dekoratif hem de işlevsel bir şey istiyorsanız, bir saklama alanı olarak minik çekmeceli bu eski dosya dolabı tarzında bir mobilyayı kullanabilirsiniz. Üst kısmı açık raf olarak değerlendirip  saksıların olduğu bir sepetle dekore etmek iyi bir fikir. Alt bölümlerde istenildiği gibi organize edilebilir.

Ev düzenlemesinde Geri dönüşüm projeleri, diğer insanların tek kullanımlık olarak gördüğü öğeleri kullanmanın harika bir yoludur.

Geri dönüşüm projeleri, diğer insanların tek kullanımlık olarak gördüğü öğeleri kullanmanın harika bir yoludur. Bu iş için, geri kazanılmış basit bir ahşap ve bazı endüstriyel donanımlar, evinizdeki oturma odasını,  yatak odasını, banyoyu yada mutfağı yükseltebilecek çekici, doğal bir depolama dekoru elde etmede size çok yardımcı olur. Ahşabın güzel yıpranmış bir görünümü varsa, bu raflar daha da öne çıkabilir.

Divan tipi yataklar, altında büyük bir depolama alanı oluşturmak için oldukça iyi potansiyele sahiptir.

Divan tipi yataklar, altında büyük bir depolama alanı oluşturmak için oldukça iyi potansiyele sahiptir. Artık sıradan, düz bir yatakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yatağın altındaki geniş alana biraz doğal ahşapla şık bir açık raf yapılabilir. Bununla yatak odası hem rustik bir dekora kavuşur hemde size ilave depolama alanı oluşur. Ahşap, her zaman dekora doğal bir estetik verir.

Rustik temayla eşleşen bir ayakkabı rafı

Evi daha düzenli tutmak için her zaman rafa ihtiyaç vardır. Rustik temayla eşleşen bir ayakkabı rafı elde etmek, üstelik kendiniz yapabileceğiniz kadar kolay bir raf harika olmaz mıydı? Ahşabı yumuşatmak ona daha temiz bir görünüm verebilir, ve ahşabı desteklemek için kullanılacak eski metal aksamlar endüstriyel bir his oluşturur.

Duvara asılan bu merdiven, kullanım alanı oldukça geniş ve işlevsel bir bir parça

Duvara asılan bu merdiven, kullanım alanı oldukça geniş ve işlevsel bir bir parça. Banyoda havluları asmak için yada yatak odasında pike ve battaniyeleri asmak için kullanılabilir. Eşyaların her zaman ulaşabileceğiniz bir yerde ve yerden yüksekte tutulmasını sağlar. Ahşabın biraz eskitilmesi ile daha farmhouse görünmesi,  yatak odası veya oturma odası dekoru için daha uygun olabilir.

Raflar, birden fazla öğeyi taşıyacak kadar uzun, bu nedenle banyo, mutfak ve oturma odası gibi herhangi bir odada kullanılabilir

İki stil bir araya geldiğinde her zaman harikadır ve bu evde, şık aynı zamanda modern görünümü rustik titreşimlerle başarılı şekilde birleştirir. Raflar, birden fazla öğeyi taşıyacak kadar uzun, bu nedenle banyo, mutfak ve oturma odası gibi herhangi bir odada kullanılabilir. Her zamanki yüzer raf tasarımından ziyade daha kutu  fazla görünüme sahip olması, zahmetsizce ona diğer tasarımlardan ayrı bir stil kazandırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?