Şık Oyun Masaları Dekorunuza Uyum Sağlayan Oyun Masaları

Şık Oyun Masaları

Şık Oyun Masaları

Evde dostlar ve diğer aile üyeleri ile harika zaman geçirmek için Şık Oyun Masaları gerçekten çok iyi seçimlerdir. İşlevsel formlarıyla hem yerden tasarruf ederler, hem de dekorunuza doğrudan uyum sağlarlar. Bir dahaki sefere oda arkadaşınıza yada misafirinize tavlada kimin patron olduğunu göstermeniz gerektiğinde size yardımcı olacaklardır .

Size ilham vermesi için bazı oyun masalarının fotoğraflarını paylaşıyoruz, evde arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmeyi seviyorsanız, bu oyun masaları tam size göre.

Asla vazgeçemeyeceğiniz şık oyun masaları

Şık Oyun Masaları Dekorunuza Uyum Sağlayan Oyun Masaları

Satranç ve Tavla Masası

Bu Şık Oyun Masaları tasarımıni bir yan sehpa olarak düşünün . Dahil edilen satranç, dama ve tavla tahtaları için üzerine ilave bir parça eklenen, ayrıca çekmeceleri sayesinde, oyun taşlarını muhafaza edebileceğiniz oldukça şık ve kullanışlı.Şık Oyun Masaları Dekorunuza Uyum Sağlayan Oyun Masaları

Yemek ve Oyun Masası

Pin pon hiç bu kadar şık olmamıştı. Bu çarpıcı siyah mermer ve metal masa ile herkesin en sevdiği pinpon oyununu tamamen şık bir seviyeye yükseltmek için fazla uğraşmanıza gerek kalmıyor . Her iki dünyanın da en iyisine hizmet ediyor: Sadece yemek yemek için şık bir yer değil, aynı zamanda bir ağın hızlı bir şekilde eklenmesi onu dostça bir hesaplaşma için, anında oyun masasına dönüştürüyor.

Şık Oyun Masaları Dekorunuza Uyum Sağlayan Oyun Masaları

Antika Görünümlü Taş Oyun Masası

Eğer strateji tarzınız daha fazla ise, bu şık satranç masası oturma odanız için mükemmel bir parça olabilir. Üstte bir taş kakma dama tahtasına , ve pirinç ayaklara sahip. En iyi kısım? Kullanılmadığı zaman üst kısımdaki taşları kaldırın, bir lamba ekleyin ve böylece harika bir yan sehpaya sahip olabilirsiniz.

Puzzle Sehpa

Kemper Puzzle Sehpa

Bu, masa kısmen bitmiş bir şaheseri gözlerden saklayan tüm bulmaca hayranları için adeta hayat kurtarıcıdır, böylece evcil hayvanınızdan ya da meraklı çocuğunuzun henüz bitirmediğiniz puzzle bozmasından endişe etmenize gerek kalmaz. Daha da iyisi, iki geniş çekmece, diğer tüm oyunlarınızı saklayabileceğiniz bir yer sağlar.

Dördü Bir Arada Ahşap Oyun Masası

Dördü Bir Arada Ahşap Oyun Masası

Favori seçemeyen oyuncular için mükemmel olan bu el yapımı ahşap masa , tic-tac-toe, Çin daması, dama ve tavla dahil olmak üzere dört farklı oyundan birini seçmenize izin verir. Üstelik sadece bu yeterli değilmiş gibi, küçük boyutu apartman dairesi veya küçük alanı olanlar için idealdir.

Luna Poker Masası

Luna Poker Masası

Ne zaman gizleyeceğiniz tamamen size kalmış, kullanılmadığı zamanlarda yuvarlak bir ayaklı yemek masası gibi kendini gizleyen bu sinsi poker masasıyla yepyeni eğlenceli bir dekor sizi bekliyor . Lezzetli bir akşam yemeğine oturun veya burayı oyun bölgeniz olarak kullanın.

Rebel Langırt Masası

Rebel Langırt Masası

Oldukça farklı , ama aynı zamanda şaşırtıcı, değil mi? Üstü cam ve ahşapla kaplı, oyun bittiğinde geleneksel bir sehpa gibi, istenildiğinde ise tam işlevli bir langırt masası . Elbette, resmi bir oturma odası için uygun olmayabilir, ancak özellikle dostlarınızla ve arkadaşlarınızla zaman geçirdiğiniz eğlenceli bir oturma odası için harika bir tercih olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?