Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir

Hepimiz onlara sahibiz, bilirsiniz, şık bir sandalye için biraz fazla küçük ama sadece bir yan sehpa için çok büyük olan o garip boş alanlar. Boş alanlar sizi rahatsız ediyorsa, iyi haber, evinizin dekorasyonunu bozmadan evdeki boş köşeler nasıl dekore edilir pek çok seçeneğiniz var.

En iyi boş alan çözümlerinden bazıları nelerdir? Bitki severler için, dışarı çıkıp birkaç tane daha iç mekan ağacı ve sulu meyveler satın almak kesin yeterli olacaktır. Yeşillik, dekore edilmesi zor bir oturma veya yemek odası köşesini canlandırmanın harika yollarından biri olabilir. Garip alanlar için bir başka harika eklenti de lambalardır. İkisi de kullanışlı ve dekoratiftir, ancak bir partide bir lambanın duvar çiçeğine benzemesini önlemek için, etrafına birkaç tamamlayıcı parça ile stil kazandırmak akıllıca olacaktır. Bu, birkaç kitabı raftan almak ve küçük bir sehpanın üzerine üst üste koymak kadar basit olabilir . Ayrıca hazırladığınız görsele bir antika parçası veya duvar halısı da ekleyebilirsiniz.

Ancak paylaşılan yaşam alanları, biraz daha fazla ilgiye ihtiyaç duyan tek alanlar değillerdir; Yatak odaları ve banyolar gibi daha pek çok özel alan ve bazı noktalarda genellikle göze çıplak görünebilir. Yatak başlığınızın üstündeki alan veya dolabınızın yanındaki köşe gibi yerler bir resim, duvar askısı veya eğlenceli bir örtü ile zenginleştirilebilir. Köşenin kendisi garip olmasa bile, orada duran eşyalar olabilir . Stratejik olarak yerleştirilmiş depolama birimleri bu alanlar için hızlı ve bir o kadarda faydalı bir çözümdür. Köşeleri ve boş ,çıplak noktaları renklendirmek için olasılıklar sonsuzdur, bu sadece size uygun olanı bulma meselesidir.

Evdeki Boş Köşeleri Dekore Etme

Aşağıda, tüm garip köşelerinizi ve çıplak noktalarınızı mümkün olan en şık şekilde doldurmak için birkaç harika fikir bulacaksınız. Mutlu dekorasyonlar!

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir : Aynalar ve Antika Parçalarla Görsel Alan Oluşturun

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir
Aynalar ve Antika Parçalarla Görsel Alan Oluşturun

Boş hol köşelerinden ve çıplak duvarların uzantılarından kaçınmak her zaman kolay değildir, çünkü doldurulması zor yerlerdir. Bu noktaların trafiği yoğun olabilir, ancak geçiş bölgeleri çok ayak altı olmadığı sürece değerlendirilebilir. Ayna ve manken kombinasyonu, işlevsel olabilen inanılmaz derecede cesur, göz alıcı görsel parçalarıdır. Dahası, bu öğeler odayı çok dağınık göstermeden boşluğu şık bir şekilde doldurur.

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir : Dekoratif Bir Raf Yapın

Bu muhteşem, minimal iskandinav tarzında dekore edilmiş bir ev. Evin genel havasını bozmadan bu tarzda yarım bir raf kullanmak çok iyi bir fikir. Biraz sıkıcı, sade boş bir alan, böyle bir rafla birden bire şık bir duvara dönüşebilir.Bazen gereken tek şey özel bir parçadır.

Dekoratif Bir Raf Yapın
Dekoratif Bir Raf Yapın

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir : Basit Bir Bar yada Kahve Köşesi

Boş bir noktayı gerçekten dönüştürmekle ilgileniyorsanız, garip küçük bir duvar nişini alıp şık bir bara dönüştürebilirsiniz. . Sade gri dolap ünitesi, odanın geri kalanına sorunsuz bir şekilde uyum sağlamış. Akıllı, işlevsel kullanımı bu tarz bir dolabı ister istemez öne çıkarıyor. Burası, içecek bulundurmak, hazırlamak ve servis yapmak için mükemmel bir alan.

Basit Bir Bar yada Kahve Köşesi
Basit Bir Bar yada Kahve Köşesi

Eski Bir Merdiveni Değerlendirebilirsiniz

Rustik bir merdiven, bu küçük stüdyo dairede güzel bir raf oluşturmuş . Boş köşe, bu işlevsel şık dokunuşla anında daha misafirperver bir hale gelmiş. Bir köşeyi doldurmak için pahalı mobilyalar almaya gerek olmadığının kanıtı. Birkaç kişiselleştirilmiş öğe, şık bir dekorasyon için yeterli olacaktır.

Eski Bir Merdiveni Değerlendirebilirsiniz
Eski Bir Merdiveni Değerlendirebilirsiniz

Kedi Kulesi Kullanın

Kediniz olmasa bile , raf tarzında dikey depolama için de ilginç bir fikir olabilir.

Evdeki Boş Köşeler Nasıl Dekore Edilir

Ekstra Raf Alanı Oluşturmak İçin Köşeleri Kullanın

Bu şirin oturma odasında olduğu gibi, rafları kullanmak özellikle köşeniz daha çok dipteyse fazlasıyla işe yarar . Bir puf, veya sıradan bir sandalye koymak için köşede biraz boşluk bırakın.

Paravan Ekleyin

Çıplak köşeleri, katlanabilir bir perde veya paravan ile keserek düzeltebilirsiniz. Bu, biraz daha fazla mahremiyet alanı oluşturmaya yardımcı olabilir veya bu yatak odasında görüldüğü gibi , sadece bir paravan olmaktan daha fazla görsel şıklık için idealdir.

Şık Bir Masa İle Sıcak Parçalar

Bu üçgen masa, bir bitki ve bir lamba için oldukça şık bir alan oluşturmuş. Aynı zamanda, oldukça sıcak ve samimi bir hava vermiş.

Favori Antikalarınızı Sergileyin

Olağanüstü havalı eşyalar, bir kuş kafesi, antika bir tripod, eski bir ütü masası ve gizemli yeşil bir nesne ile sade ama iddialı bir köşe.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?