Sedir Yataklar Kullanışlı mı Diyenler için Sedir Yatak Modelleri

Sedir Yataklar Kullanışlımı Diyenler için Sedir Yatak Modelleri

Sedir Yataklar Kullanışlı mı Diyenler için Sedir Yatak Modelleri

Sedir yataklar eskiye özlemin bir ifadesi desek pek de yanılmış olmayız, daha yeni daha modern tasarımlarla tekrar karşımızda sedir tipi yataklar. Sedir şeklinde yataklar günümüz teknolojisi ile üretildiğinde daha modern daha kullanışlı tarzlarda görüyoruz. Bu geri dönüş ilginizi çektiyse ve evde yer açmak istiyorsanız, bu makalemiz size faydalı olacaktır.

Sedir yataklarda da ürün yelpazesi oldukça geniş, bu nedenle daha fonksiyonel bir ürün yada modern çizgilerle tamamen klasik havasından çıkmış bir ürün tercih etmek elinizde. Size ilham vermesi için, farklı tarzlarda sedir yatakları paylaşıyoruz, sizde bu tarz bir değişim yapmayı düşünüyorsanız okumaya devam edin ve fotoğrafları inceleyin.

Modern ve Sade Sedir Yatak
Modern ve Sade Sedir Yatak

Alt kısmı çekmeceli, yan tarafında açılır kapanır fonksiyonel bir masası olan, hem kullanışlı hem de modern sadelikte bir tasarım.

Ferforje görünümlü sedir yatak

Ferforje görünümlü oldukça şık klasik tarzda bir yatak. Klasik çizgisini bozmamasına rağmen modern bir genç yatak odasında yer bulmuş.

Klasik Oymalı Detaylar

Klasik oymalı detaylara sahip, altında ikinci bir yatağın gizli olduğu harika bir sedir yatak tasarımı. Odanın dekorasyonunda da anlaşılacağı gibi, burası bir kız çocuk odası. Beyaz rengin o temiz ferah havasıyla ve tüm zerafetiyle bir sedir yatak daha.

Depolama Alanı Kazandıran Tasarım
Depolama Alanı Kazandıran Tasarım

Kullanımı oldukça genişletilmiş bir tasarım, altında ikinci bir yatak haricinde, depolama alanı olarak kullanılacak geniş çekmeceler var. Size alan kazandıracak harika bir yatak.

Hem dolap hem raf alanına sahip tasarım
Hem dolap hem raf alanına sahip tasarım

Hem dolap ve raflar, hemde ikinci bir yatakla çok fonksiyonel bir tasarım daha.

Çocuk odası icin tasarlanmış tam bir gemici yatağı
Çocuk odası icin tasarlanmış tam bir gemici yatağı

Marin tarzı dekore edilmiş bir çocuk odasında, tam bir gemici yatağı. Oldukça fonksiyonel ve tarzı ruhu olan bir tasarım. Çocuğunuzun eğlenceli vakit geçireceği bir oda, ve harika bir sedir yatak.

Camla bütünleşmiş tasarım
Camla bütünleşmiş tasarım

Cam içinde bir sedir yatağa ne dersiniz? Rüya gibi bir dekorasyon içerisinde harika bir sedir yatak, böyle bir odaya ve yatağa sahip olunca insan eve dönmeyi iple çekebilir.

Kapalı bir verandada salıncak tasarım
Kapalı bir verandada salıncak tasarım

Kapalı bir verandada salıncak tasarımlı sedir yatak. Sanırım sedir yatak tasarımında son nokta gibi bir durum, evet itiraf etmeliyim benim favori sedir yatak tercihim salıncak tasarımlı olandan yana olacak. Sizler için sıradan olmayan farklı sedir yatak tasarımlarını paylaştık, ilham almanız için faydalı olduğunu umuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?