Şömineli Televizyon Standları Popüler Dekorasyon Önerileri

Şömineli Televizyon Standları

Şömineli Televizyon Standları

Son zamanlar en popüler dekorasyon trendlerinden biri de duvarda şömineli televizyon standları. Hayalinizde salonunuzun duvarında bir şöminemi var? şehir yaşamında oturduğumuz bölgelerde şömine olsa dahi bacası, külü , odunu, ateşi ile uğraşmak çok zor, buna rağmen süper bir çözümü var, estetik , şık ve uğraştırmayacak bir çözüm. Bu makalemizde son dönemlerin yeni trendini, elektrikli şömineleri, televizyon standlarını ve onlarla birlikte dekore edilmiş muhteşem duvarları paylaşıyoruz. Yaz kış sorunsuz dilediğiniz zaman şöminenin karşısına geçip, kahvenizi yudumlaya bilirsiniz, üstelik külünü ateşini düşünmeden.

Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için ideal bir tasarım

Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için ideal bir tasarım, ahşap ünitelerle doğal taş görünümlü elektrikli şömine . Evinizin büyüklüğüne göre ünite daha farklı ölçülerde tasarlanabilir.

Modern tarzda tarzda tasarımlardan hoşlananlar için daha çizgiler sahi

Modern tarzda tarzda tasarımlardan hoşlananlar için daha çizgiler sahip, oldukça estetik bir şömineli televizyon standı. Oldukça aydınlık salonda açık koyu renklerin uyumu, geometrik kesimlerin göz yormaması, tüm sadeliğine şık bir atmosfer oluşturmuş.

Muhteşem bir manzaranın eşlik ettiği, minimal bir tasarım

Muhteşem bir manzaranın eşlik ettiği, minimal bir tasarım. Oldukça sıcak tonlarla misafirperver bir havası var. Günbatımı keyifli zamanlar geçirmek için kesinlikle muhteşem

İskandinav tarzı mobilyalarla oldukça sade ve şık salonda şömineli televizyon standı.

İskandinav tarzı mobilyalarla oldukça sade ve şık salonda şömineli televizyon standı.

Nötr renklerin müthiş uyumlu kullanılması

Geniş bir salon için harika bir tasarım. Nötr renklerin müthiş uyumlu kullanılması, ayrı zarafet ve ihtişam katmış.

Salon ve yemek odasını bölen iyi dizayn edilmiş bir duvar

Salon ve yemek odasını bölen iyi dizayn edilmiş bir duvar. Evin her iki bölümünde de şömine görüntüsü kesintisiz bir şekilde görünüyor. Bu tarz geniş alanlara sahipseniz hem oturma bölümünde hemde yemek bölümünde şöminenin yanı sıra televizyonuda kullanabilirsiniz.

Odunlarla yapılan dekorasyon elektirikli şöminenin daha gerçekçi görünmesini sağlamış

Odunlarla yapılan dekorasyon elektirikli şöminenin daha gerçekçi görünmesini sağlamış. Yemek odası için oldukça şık bir tasarım , önceki paylaşımda olduğu gibi bu duvarda evin ortasında ve şömine iki taraftanda gayet iyi dekoru tamamlıyor.

Şömineli televizyon standı için gerçekten şık bir tasarım örneği

Şömineli televizyon standı için gerçekten şık bir tasarım örneği. yüksek duvarlı salonlarda tercih edildiğinde daha görüneceği kesin. Doğal kireç taşı ve zemindeki uzun tüylü halı, kürklü yastık ile tam bir dağ evi atmosferi.

Ahşap ve mermerin bütünleştiği şömineli ve televizyonlu bir duvar

Ahşap ve mermerin bütünleştiği şömineli ve televizyonlu bir duvar daha, bu defa loft tarzı bir daireyi tamamlamış.
Bu oldukça keyifli tasarımlardan biri mutlaka sizin evinizede uyabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?