Modern Ev Dekorasyonuna Uygun Retro Banyo Modelleri

Retro Banyo Modelleri

Modern Ev Dekorasyonuna Uygun Retro Banyo Tasarımları

Modern ve çiftlik evi tarzında banyolar son zamanlarda çılgınca popüler oldu, ancak temiz çizgiler, rustik kirişler ve süper şık malzemelerle kendinizi biraz karmaşık hissediyorsanız, retro banyo modelleri eviniz için değerli bir stil yarışmacısı olabilir. Öyleyse, gemi tarzı cilalı ve parlak krom kaplamaları unutun ve bunun yerine, banyonuzu benzersiz ve birazda vintage esintili, ancak yine de daha güncel, trend bir ev haline getirecek eski tarzda tasarım fikirlerine odaklanın.

Retro Banyo Modelleri 2021

Banyonuzu gerçekten retro bir harikalar diyarına dönüştürmek için aydınlatma ve boyadan armatürlere ve donanıma kadar her şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir .

Düşündüğünüz tarz veya ilham kaynağı olarak seçtiğiniz yıl yani dönem hangisi olursa olsun, banyonuzda retro görünüm sağlamanın her zaman bir yolu vardır. Aşağıda, banyonuza ayak bastığınızda sizi zamanda geriye götürecek bir banyo oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm ilham kaynağını bulacaksınız.

Retro Banyo Modelleri Pembe ve Açık Mavi Karo Banyosu

1. Pembe ve Açık Mavi Karo Banyosu

Açık pembe ve açık maviden oluşan renk paletinden daha iyi bir 50’ler tarzı banyo bulamazsınız. Bu özel banyoda , retro evcil hayvan portresi, ona 60’lardan ilham alan bir dokunuş da veriyor. Daha çok bir banyo insanıysanız, vintage esintili karo çalışmalarınızı göstermek için burada görüldüğü gibi bir duş perdesi kullanmayın.

Retro Banyo Modelleri Havadar Sarı Retro Banyo

2. Havadar Sarı Retro Banyo

Klasik dönem tarzının küçük bir dozu için, bu evindeki gibi taraklı aplikler, siyah çini döşeme ve ayaklı lavabolardan başka bir şeye gerek yok . Açık sarı boyalı duvarlar, tasarım şemasını ısıtıyor, bununla birlikte odanın karanlık ve eski görünmesini engelliyor.

Pembe Küvet Retro Banyo

3. Pembe Küvet Retro Banyo

Bu sevimli evde , soft pembe küvet ile birlikte şeftali pembesi, siyah, beyaz ve bordo karolar 50’leri anımsatıyor. Bu unsurlara daha modern bir hava katmak için, renkli bir galeri duvarının küratörlüğü yapılmış; bu, genellikle banyoda kullanıldığını görmediğiniz bir tasarım öğesi. Bu kişisel dokunuş, geçmişten gelen parçaları daha güncel ve uyumlu hale getirmiş.

Zeminden Tavana Siyah Karolu Banyo

4. Zeminden Tavana Siyah Karolu Banyo

Tamamen siyah karo, mermer ve altın vurgular, bu retro evin banyosuna 80’lerin büyüleyici havasını getiriyor .

Regency Redux

8. Regency Redux

Zengin mermerle karıştırılan metalik vurgular, bu renkli banyoya zarif modern bir etki veriyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?