Zemin Lambalarından, Avizelere 2021 Aydınlatma Trendi

Aydınlatma trendi

Aydınlatma Trendi

Aydınlatma trendi hemen hemen her odada çok önemli bir unsur olsa da, diğer ev dekorasyonu ürünlerine kıyasla genellikle göz ardı edilir. Halı veya koltukların aksine , aydınlatma genellikle gözden kaçar, pek aklımıza gelmez. Ancak çoğu zaman, bir odayı yenilemek için gereken tek şey ışıklandırmadaki değişikliktir. Örneğin bir avize, oturma odasına ince bir zenginlik katarken, neon bir tabela mutfağı sıradışı yapabilir. Aydınlatma piyasası için yapılan bir araştırmaya göre “aydınlatma”, “lambalar” ve “ışıklar” gibi aydınlatmayla ilgili aramalarda son 12 ayda hızlı bir artış yaşandı.

Zemin Lambalarından, Avizelere 2021 Aydınlatma Trendi

Dostluk Lambası (Uzun Mesafe Arkadaşlık lambası)

Dostluk Lambası Aydınlatma trendi 2021

Satışları artan, ve çok aranan bir lambayla başlıyoruz. Bu sonuçlar hiç de şaşırtıcı değil. Bir arkadaşlık lambası, WiFi aracılığıyla başka bir arkadaşlık lambasıyla senkronize olur ve uzak mesafedeki arkadaşlarınıza ve ailenize basit bir dokunuşla bağlanma olanağı sunar. Belkide bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi, bir dokunuşun her iki lambayı da yakmasıdır, özellikle devam eden salgın sırasında bağlantıda kalmanın enteresan bir yolunu sunar. Aşağıda sizin için bir araya getirdiğimiz 2021’in en önemli aydınlatma trendlerinden daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

Mantar Lambalar

Aydınlatma trendi 2021 Mantar Lambalar

Mantar lambalar, şişman, kavisli üsleri, mantarı andıran şapkalarından alırlar adlarını. Mantar lambalarda aydınlatma kısmı üsttedir.

Raflı Zemin Lambaları

Aydınlatma trendi 2021 Raflı Zemin Lambaları

Raflı zemin lambaları, tasarımları sayesinde kitapları, bitkileri ve aradaki her şeyi depolamak için çok işlevli bir seçenek sunuyor. Raf olarak kullanılması, yer kazandıracağı için küçük alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir.

Neon ışıkları

Neon ışıkları

Neon ışıklar , sıkıcı olan iç mekana eğlenceli bir hava kazandırıyor. Bazen bir mutfakta, bazende sıra dışı bir salonda karşımıza çıkabiliyor.

Rattan Zemin Lambaları

Rattan Zemin Lambaları

Rattan’ın tasarım saltanatı, son dönemlerde yine revaçta. Yine arama artışı yaşayan lambalardan biri rattan zemin lambaları. Dekorasyonunuza uyum sağlayacak bir rattan tasarımı mutlaka bulabilirsiniz eminim, öyle çok çeşitli stil ve dizaynı var ki bulmamak mümkün değil gibi görünüyor.

Endüstriyel Zemin Lambaları

Endüstriyel Zemin Lambaları

Endüstriyel zemin lambaları, aynı şekilde online arama artışı yaşadı. Endüstriyel tarzda ürünler her odaya modern, minimalist bir parça eklemek için çok isabetli seçimler.

Siyah Tavan Armatürleri

Siyah Tavan Armatürleri

Siyah tavan lambaları, her odaya lüks, sofistike bir dokunuş sunuyor. Modern dekorasyonlarında tamamlayıcısı olarak yine siyah tavan lambalarını kullanabilirsiniz.

Boncuklu Avizeler

Boncuklu Avizeler

Boncuklu avizeler, Boho tarzında odalarla oldukça uyumludur. Süslü dekoratif detayları seviyorsanız, boncuklu avizeler sizin için ideal olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?