Renkler sizin için ne söylüyor

Renkler Sizin İçin Ne Söylüyor

Renkler sizin için ne söylüyor

Mutfak dolaplarınızı doğru renge boyamak çok önemlidir. Mutfak genellikle evinizdeki en pahalı odadır, bu yüzden şimdi düşünün, ‘Bundan beş ila 10 yıl sonra hala bu renklerle yaşayabilir misiniz? Renkler sizin için ne söylüyor ?

Mutfak tezgahı, donanımlar ve duvar fayansları mutfağınızda bir stil ifadesi oluşturmanın yollarıdır, ancak buna rağmen göze çarpan ilk şey her zaman dolaplarınızın rengi olur. Bu detay sadece anlık bir etki oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda dolaplarınızın rengi kişiliğiniz ve tasarım zevkiniz hakkında çok şey söyler. Dahası, şu anda hayalinizdeki mutfağa sahip olmasanız bile, mevcut dolaplarınızı boyamak, kişiselleştirmek ve yenilemek için harika bir yoldur.

Hayalinizdeki Mutfak Dolabı Rengi Sizin İçin ne Söylüyor?

Renkler Sizin İçin Ne Söylüyor Beyaz Krem veya Bej

Renkler sizin için ne söylüyor : Beyaz, krem ​​veya bej

Beyaz veya açık renkli mutfak dolaplarının bugünlerde çok popüler . Muhtemelen, hafif dolaplar, her şeyden önce organize olmuş ve derinlemesine temizliği seven herkes için neşe kaynağı olacaktır.Beyaz, krem ​​ve açık bej, mutfaklar temiz, klasik ve taze havayı arayan birçok ev sahibi için her zaman ilk tercihtir

Bununla birlikte, hafif dolaplar büyük sorumluluk getirir. Beyaz dolaplarınız yalnızca titizlikle bakılırsa ve temizse güzel görünür.

Renkler Sizin İçin Ne Söylüyor Açık Gri

Renkler sizin için ne söylüyor : Açık gri

Dolap için bir renk seçmek gerektiğinde, açık gri nispeten daha güvenlidir. Beyazdan biraz daha cesur ama karamsar bir siyah kadar cüretkar değil. Yine de açık griyi bu çok yönlülük biraz gizemli kılar. Sofistike ve sakinleştirici açık griyi seçenler, biraz daha fazla renk taahhüdü arıyorlar, ancak yine de güvenli oynamaktan hoşlanıyorlar.

Griyle eşleştirdiğiniz vurgu rengi, tonun kendisinden daha anlamlı olabilir. Beyaz, kum ve belki de mat altın tonlarıyla ön plana çıkarılabilir, nötr kategorideki renklerle uyumlu olurlar. Açık gri ile muhteşem görünen iki renk sarı veya kırmızı, bu iki tonla eşleştirildiğinde açık gri daha genç ve daha enerjik bir hava oluşturur.

Tasarım bukalemunları, açık gri hakkında sevecek çok şey bulacaklar. Bu rengi, istediğiniz zaman, istediğiniz parçalarla güncellemek için boş bir sayfa gibi kullanabilirsiniz.

Renkler Sizin İçin Ne Söylüyor Kömür Grisi ve Siyah

Renkler sizin için ne söylüyor : Kömür grisi ve siyah

Kömür grisi ve siyah , herhangi bir alanda işe yarayabilecek çok yönlü nötrler olarak kabul edilebilir iken, bu koyu tonların bir pişirme alanında sahneye çıktığını nadiren görürsünüz. Mutfak dolaplarını bu renklerden biriyle boyamaya karar veren herkes muhtemelen dram için yaşıyordur (mümkün olan en iyi şekilde, elbette.) Kömür gri veya siyah dolapları tercih edenler dramatik ve biraz sinirli olma eğiliminde olabilir. Gerçekten cesur davranmaktan ve bir açıklama yapmaktan korkmazlar.

Siyah veya kömür grisi dolaplar kesinlikle riskli tasarım aşıkları için değildir, ancak cesur, kendine güvenen ve evde veya başka bir yerde küçük bir macera arayan insanlar için mükemmel bir tercihtir. Dahası, mutfağınız yeterince doğal ışık alıyorsa , dolaplarınızla karanlık tarafa geçip, yine de mutfağınızın yemek pişirmek için yeterince aydınlık olduğunu hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

Kırmızı Mutfak Dolabı

Kırmızı

Kırmızı, evde kullanmak için riskli bir renktir. Mutfak dolaplarını kırmızıya boyayan herkesin eşit derecede cesur ve kendinden emin olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Zaman zaman dramadan çekinmeyen ve güçlü kişiliklerinin mutfaklarındaki renk seçimine yansımasını isteyen insanların seçimi. Parlak siyah, derin maviler ve hatta koyu kırmızı kırmızılarla adeta ihtişamın peşindeler.

Peki kırmızı mutfak dolaplarınız sizin hakkınızda ne diyor? Başlangıç ​​olarak, tam bir patronsun. Kesin arkadaşlarınızla hangi filmi izleyeceğinize siz karar veriyorsunuz, liderlik becerileriniz harika.

Turuncu ve sarı Mutfak Dolabı

Turuncu ve sarı

İster Instagram akışında gezinirken ister dekorasyon sayfalarını dolaşırken olsun , nadiren sarı mutfak dolapları görürsünüz. Portakal rengi bulmak çok daha da zor. Bu narenciye renk seçimleri çarpıcı mekanlar ortaya çıkarır. Mutfağınızda neşeli sarı veya güneşli turuncu dolaplar varsa, muhtemelen hayatınızın geri kalanında da bu ferahlatıcı (ve biraz alışılmadık) tavrı somutlaştırırsınız.

Bu tonlara yönelenler cüretkar ve belki de mümkün olan en iyi şekliyle biraz kaçıklar diyebiliriz Portakal rengi içeren mutfaklar, evin eğlenceli, aile odaklı merkezleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?