Instagram’da En Popüler Duvar Boyası Rengi

Instagram'da En Popüler Duvar Boyası Rengi

Instagram’da En Popüler Duvar Boyası Rengi

Yeni bir çalışma şu anda Instagram’da en popüler boya rengini ortaya çıkardı. Instagram’da en popüler duvar boyası rengi psikologlara göre insanlar neden Lahey Mavisini bu kadar seviyor ve paylaşıyor diye sorulduğunda, “Yeşil alt tonları olan derin ve zengin bir mavi, hem sakinliği, güveni hem de bir salgının ortasında onu giderek daha popüler hale getiren topraklanmışlık hissini teşvik ediyor.” diyorlar. “Aynı zamanda nostaljik bir havası var, bu belirsiz zamanlarda belli bir rahatlık sağlıyor.”

Lahey Mavisi ile evinizi boyamayı mı düşünüyorsunuz? İşte sizi bu deneyime ikna edecek birkaç ev.

Permolit Renk Dünyası Kartelasından C32F – C33F – C34F Renklerini denemek isteyebilirsiniz.

Yine paylaşımlardan ilham alarak duvarlarınızı bu etkileyici tonla boyamak isterseniz Permomax Renk Kartelasından B32F rengini deneyebilirsiniz.

 

Instagramda En Popüler Boya Rengi Lahey Mavisi

Instagram'da En Popüler Duvar Boyası Rengi

Oldukça sade ve bir o kadar şık bir mutfak tasarımı. Bakır tonlarıyla müthiş bir uyum sağlamış. Derin mavi-yeşil tonu yukarıda görüldüğü gibi bakır, pudra, ve fondoten tonlarıyla birlikte kullanılabilir, beyazların yoğunluğu ışığı yansıtmak için ideal kullanılmış. Ebru desenli ada tarzı masayla vurgu oluşturulmuş.İnstagramda bu rengin popüler olması, gayet anlaşılır, bu paylaşım adeta bunun belgesi gibi.

Instagram'da En Popüler Duvar Boyası Rengi

Yine bir instagram paylaşımı. Raflarda ve duvarda bütünlük sağlanması için aynı renk kullanılmış, oldukça etkileyici bir şekilde kitaplığı ön plana çıkarıyor. Kitapların kızıl tonlarındaki ciltleri yine güzel bir uyum sağlamış. Nostalji etkisi oluşturmak için kullanılan soba ve puf üzerindeki tepsi, adeta bir dağ evi dekorunun tamamlayıcısı olmuş.

Instagram'da En Popüler Duvar Boyası Rengi

Bu defa bir giriş, antre fotoğrafı paylaşımı. Yukarıda gördüğünüz gibi cesur canlı renklerle birlikte kullanabilirsiniz. Bir sandalye bile bu kombinasyonda enerjiyi yükseltmeye yardımcı olmuş. Yine rengin yoğun olarak kullanıldığını görüyoruz. Duvarlar, kapı, hatta portmanto bile derin mavi-yeşil tonlarına bürünmüş. Bu renkle yapılan instagram paylaşımları oldukça çok beğeni almış.

Instagramda En Popüler Boya Rengi Lahey Mavisi

Önceki fuaye yani giriş biraz sadeydi, ancak bu fotoğraf paylaşımında daha hareketli bir giriş var. Desenli zemin karoları, kristal görkemli bir avize ile daha dramatik bir dekorasyon. Işık yansımaları duvar ve merdivenlerdeki derin yeşil mavi tonunu olduğundan daha açık göstermiş.

Instagramda En Popüler Boya Rengi Lahey Mavisi

Bitkiler için harika bir arka plan oluşturmuş, müthiş bir görsel. Bu instagram paylaşımında bir çiçek mağazası vitrini var.

Instagramda En Popüler Boya Rengi Lahey Mavisi

Muhtemelen bu rengin en iyi özelliği ne kadar rahatlatıcı olduğu. Bu zor yılda kim biraz soğukkanlılık ve sakinlik veren bir alan istemez ki?

Bu instagram paylaşımında iki renkli duvarları olan salon var karşımızda, etkileyici aydınlık ve ferah bir dekorasyon.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?