Parlak Renklerle Dekorasyon Evinize Canlı Yeni Bir Görünüm Kazandırsın

parlak renklerle dekorasyon

Parlak Renklerle Dekorasyon Evinize Canlı Yeni Bir Görünüm Kazandırsın

Renk, evlerimize büyük bir geri dönüş yapıyor. Ve parlak renklerle dekorasyon yapmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Renk konusunda biraz çekingenseniz, renk düzeninize birkaç parlak vurgu ekleyerek başlayın. Yastıklar , anında bir etki oluşturdukları ve uygun fiyatlı oldukları için, yeni bir görünümüne karar verdiğiniz zaman ilk olarak yastıkları değiştirerek başlayabilirsiniz.

Maceraperest hissediyorsanız, boya fırçasına uzanın ve cesaret edebileceğiniz en parlak tonlarla duvarlarınızı süsleyin. Oturma odası boya renkleri söz konusu olduğunda , hemen hemen her rengin rahatlıkla uygulanabileceği bir alandır. Her renk sorunsuz bir şekilde gider.

 

 

parlak renklerle dekorasyon

 

Canlı ana renklere sahip, Permolit Renk Kartelalarından dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Göz alıcı şeker tonlarıyla, ahşabı ön plana çıkarın, yada karanlık bir odayı güneş sarısı ile aydınlatın.

Yatak odaları da parlak tonlar alabilir, ancak yoğun renk tonlarında daha soğuk olan tonları tercih etmeniz her zaman en iyisidir. Örneğin canlı bir deniz mavisi veya elektrik mavisi. Kırmızı, sarı, turuncu ve pembe gibi daha sıcak renkleri, şemanın, (yani genel dekorasyon parçalarının renkleri) aşırı patlamasını önlemek için yatağınızdaki, aydınlatma veya bir tablo üzerindeki minik detaylarla sınırlandırın.

parlak renklerle dekorasyon

Gerçekten denemek istiyorsanız, yüksek etkili bir görünüm oluşturmak için renk çemberinin aynı köşesinden ( örneğin pembe ve turuncu tonlardan) koyu renkleri karıştırın ve eşleştirin . Bunun gibi şemalar duyuları güçlendirmek için tasarlanmıştır, bu nedenle genellikle yemek odası, koridor veya vestiyer gibi çok fazla zaman harcamadığınız bir odada kullanmak daha uygundur.

Bir şeyleri dengelemek için birkaç vurguyu tamamlayıcı bir renge dahil etmek de iyi bir fikirdir.

Başlamak için parlak fikirlere mi ihtiyacınız var? İşte size ilham verecek, oturma odası, yatak odası , mutfak veya evinizdeki herhangi bir oda için kullanabileceğiniz, canlı bir palet, gökkuşağındaki her rengi içeren cesur ve güzel renk şemaları .

parlak renklerle dekorasyon

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sevdiğiniz parlak renkli bir mobilya parçası bulun ve bunu renk düzeninizin başlangıç ​​noktası yapın.

Renkli Yastıklar

Renkli yastıklar ve aksesuarlar, renkle denemeler yapmak için ideal bir giriş noktasıdır.

Şeker gibi bir mutfak

Mutfaklar, cesur renkleri denemek için harika yerlerden biridir. Şeker gibi bir mutafakta çalışmak oldukça eğlenceli olsa gerek.

Rengarenk Veranda

Yaz geliyor, yazlıkta rengarenk bir veranda harika olmaz mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?