En iyi kapatan duvar boyası Permolit PermoCover Örtücü Boya

Leke Örtücü Boya En İyi Kapatan Duvar Boyası Permolit PermoCover

Leke Örtücü Boya Nasıl Olmalı

Duvardaki rutubet, mürekkep, keçeli kalem, ruj, nikotin, soba ve yangından oluşan is lekesi gibi temizlenmesi zor lekeleri çıkarma girişiminiz başarısız olduysa, o zaman lekeleri tekrar yüzeye çıkmayacak şekilde kapatan leke örtücü boya ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. En iyi sonuçları elde etmek için, permolit permocover leke örtücü boya kullanın.

Permolit Leke Örtücü Boya PERMOCOVER Nerelerde Kullanılır?

Tavan, duvar dahil tüm iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılır. Duvarlarda nem ve rutubetten dolayı oluşmuş lekeler varsa, çocuklarınız duvarları boya kalemleriyle boyadıysa, sigara içilen bir ortamda nikotinden dolayı duvarlar sararmışsa, hatta kurum ve is lekeleri varsa artık bunların hiçbiri sorun değil.

Boyama işlemi sonrası lekelerin zaman içerisinde tekrar yüzeye çıkmasından endişelenmenize de gerek yok. Permolit Permocover Örtücü Boya leke problemleri için geliştirilmiş bir ürün. PERMOCOVER Kapatıcı özelliği yüksek, solvent bazlı, termoplastik reçine esaslı mat iç cephe boyasıdır.

Örtücü Boya

En İyi Kapatan Duvar Boyası

Sıradan boyalar ile kapanamayacak, rutubet ve nem sebebiyle oluşmuş lekeler, tekrar yüzeye çıkmayacak şekilde kapanır. Duvarlardaki, keçeli, pastel boya kalemi ile yapılmış çizimler, ruj, nikotin, is gibi yine normal boyalar ile kapanması mümkün olmayan lekeler tamamen kapanır. Daha önceden koyu bir renge boyanmış iç cephe duvarlarının rengini değiştirmeniz artık sorun değil.

  • Permocover kullanırken, astar uygulamanız gerekmez, yüzeylere iyi tutunur, zaman içerisinde kabarma ve dökülme yapmaz.
  • Su ve deterjan ile rahatlıkla temizlenir. Uygulaması kolaydır, uygulama sonrası uzun süre beklemeniz gerekmez.
  • Yüksek müşteri memnuniyeti sağladığı kanıtlanmış, çok amaçlı bir üründür. Optimum performans sağlar ve lekeler tekrar yüzeye nüfuz etmez.

Permocover Kullanım Alanları ve Uygulama

Boyalı yada boyasız, tavan ve duvar dahil tüm iç cephe yapı elemanları üzerinde kullanılabilir. Direk kullanılır, inceltme gerektirmez.

Kapatan leke örtücü boya Permocover uygulaması için linke tıklayın ve youtube videomuzu izleyin.

PermoCover Örtücü Boya Teknik Özellikleri

Görünüm : Düz

Renk : Beyaz

Viskozite : 75 ± 5 KU/25°C

Yoğunluk : 1,36 ± 0,02 gr/cm3

Katı Madde : 68 ± 2 (120°C 30 dk.)

Kaplama Gücü : Uygulanan yüzeyin cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 7 – 10 m2/L Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması tavsiye edilir

Kuruma Süresi (23oC 50% HR) : Dokunma kuruması 1-2 Saat, Tam Kuruma 24 saat , Katlar arası bekleme süresi 24 saat

Parlama Noktası  : 46°C

Ambalaj Şekli : 2.5 L, 0.75 L, 0.25 L

En iyi kapatan duvar boyası Permolit PermoCover Örtücü Boya” yazısında 2 düşünce

    • Permolit Boya diyor ki:

      Ezgi Hanım merhaba, öncelikle Permolit Boya’ya göstermiş olduğun ilgiye teşekkür ederiz. Sentetik boyalarda maalesef renklendirmemiz bulunmamakta. Sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?