Kum Beji Rengi ile Ev Boyama Örnekleri

Kum Beji Rengi Duvarlarınızı Etkin Bir Zemin Olarak Kullanın

Kum Beji Rengi ile Ev Boyama Örnekleri

Her dönem popülerliğini koruyan kum beji rengi yaşam alanlarımız için vazgeçilmez renklerin başında gelmektedir. Kum beji duvar boyası renkleri evinde sadelik ve modernlik isteyenlerin en çok tercih ettiği renklerdendir. Hemen hemen tüm renklerle kombin sağlayabilirsiniz. Makalemizde kum beji rengi ile ev boyama örnekleri ve dekorasyon önerilerini sizler için derledik.

Trend renkler ve kombinler her sene güncellenmekte; fakat trend olan renkler bilinen ana renklerin aksine ara renkler olarak karşımıza çıkmaktadır. Eviniz için boya renkleri seçerken ışık rengi, mobilya renkleri gibi rengin vurgusunu belirleyen etkenleri de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kum Beji Rengi Duvarda Nasıl Durur?

Bejlerin mobilyalar ve aksesuarlar için gizli bir zemin olmasını sağlayın. Bej rengi duvarlar sayesinde renk bakımından zengin mobilyalar ön plana çıkacaktır. Kum beji rengi duvarda nasıl durur diyorsanız aşağıdaki resimlerdeki kum beji renk kombinasyonlarını inceleyebilirsiniz.

Kum Beji Rengi Duvarlarınızı Etkin Bir Zemin Olarak Kullanın
Kum Beji Rengi Duvarlarınızı Etkin Bir Zemin Olarak Kullanın

Kum Beji Renkleri Canlı Renklerle Kombinleyin

Duvarlarınızda sakinlik katan kum beji renkleri tercih ederken aynı zamanda rengarenk bir mobilya ve aksesuarlarla bej renk ve tonlarını tamamlayabilirsiniz.

Kum Beji Renkleri Canlı Renklerle Kombinleyin
Kum beji rengi nasıl bir renk – Kum Beji Renkleri Canlı Renklerle Kombinleyin

Kum Beji Duvar Boyası Renginin Her Tonunu Kullanın

Ev dekorasyonunu gerçekleştirirken duvarlarınızı kum beji ettiyseniz, perdelik, yastık ve kilime bej rengin tonlarını ekleyerek doku oluşturabilirsiniz.

Kum Beji Duvar Boyası Renginin Her Tonunu Kullanın
Kum beji rengi nasıl bir renk – Kum Beji Duvar Boyası Renginin Her Tonunu Kullanın

Kum Beji Renginize Beyaz Renk İle Kontrast Ekleyin

Evinizde duvarlarınız dahil bej renk ve tonları hakimse beyaz renk ile kontrast ekleyerek alan derinliği ve daha canlı bir his uyandırabilirsiniz. Kum beji renkleri ile renk açısından dekorasyon engeli gibi görünebilir; ancak iç mekan tasarımcılarının tasarımlarına bej duvarlar eklemiş olduklarını ve onlarla birlikte neler yaptığını incelediğinizde, kum beji boya renkleri ile duvarlarınızı en sevdiğiniz tasarım özelliklerinden birine dönüştürebilirsiniz.

Kum Beji Renginize Beyaz Renk İle Kontrast Ekleyin
Kum beji rengi nasıl bir renk – Kum Beji Renginize Beyaz Renk İle Kontrast Ekleyin

Permolit Boya’nın Zengin Renk Kataloğu ile Tanışın

Hayalinizdeki renkli dünyayı evinize taşıyan Permolit Boya, sizlere zengin renk kataloğu ile kum beji duvar boyası renkleri ve renk tonlarını duvarlarınıza taşıyor.

Kum beji rengiyle evinizde keskin olmayan zıt renkler ve bej renk tonlarıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz rengin yanı sıra iç cephe boyasının iyi olması da  boya renklerinin duvarlarınızda güzel gözükmesi için önemlidir. Sizlere bu makalemizde kum beji rengi ile dekorasyon önerileri gerçekleştirmeye çalıştık daha fazla bilgi için en yakın Permolit bayilerimizden ve sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kum Beji Rengi ile Ev Boyama Örnekleri” yazısında 3 düşünce

    • Permolit Boya diyor ki:

      Merhabalar Sevim Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Permomax İpek Mat İç Cephe Boyası ürünümüz hem tam silinebilir hem de küf oluşumunu engelleyen bir boyamızdır. Permosoft Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyamızda küf oluşumuna dirençli ve tam silinebilir bir boyamızdır. Ayrıca yeni çıkardığımız ürünümüz olan Permomax Antibakteriyel Tavan Boyamızda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış tavan boyamızdır. Evinizde güvenle kullanabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi linkimizden inceleyebilirsiniz. https://www.permolitboya.com.tr/urunler

  1. Sumeyra diyor ki:

    Kum beji boyayaycagim evimi mobilyalarım krem kahve bir duvarını farklı renk yapmak istiyorum hangi renge geçiş yapabilirim yeşil tonları gibi mesela

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?