Evcil Hayvan Mobilyaları Kedi Köpek Mobilyaları

Evcil Hayvan Mobilyaları Kedi Köpek Mobilyaları

Evcil Hayvan Mobilyaları

Sevgili evcil hayvanlarınıza kendilerine ait bazı mobilyalar alarak resmi olarak aileye hoş geldin diyebilirsiniz. Evcil hayvan mobilyaları bu günlerde moda olduğundan, aralarından seçim yapabileceğiniz muhteşem kedi köpek mobilyaları tasarım ve sitilini beğeninize sunuyoruz. Birçoğu evcil hayvanlar için rahat ve keyifli olmasının yanı sıra şık, zarif ve kendi mobilyalarınızla uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bunu göz önünde bulundurarak, bugün sizinle paylaşmak için bir sürü fikir topladık ve bunları iki büyük kategoriye ayırdık, böylece köpek ve kedi sahipleri bu tasarımlardan kolayca ilham alabilir.

Köpekler için mobilyalar

Genellikle evcil hayvan dükkanlarında bulunan birçok köpek yatağı zarif olmaktan uzaktır. Bu da evlerimizde onlar için iyi bir yer bulmaya gelince doğal olarak bizi sınırlar. Yuvarlak evcil hayvan yatağı rahat olduğu kadar şık olduğu içinde çok tercih edilir.  Genellikle su geçirmez bir iç koruyucu, ve alt kısmında kaymaz kumaş kullanılarak üretilir.

Bazı köpek yataklarında döşeme çıkarılıp yıkanabilir bu da daha rahat temizlemeniz için kullanışlı bir tercihtir. Köpeğiniz parkta bir koşturup bütün fazla enerjisini attıktan sonra  eve döndüğünde ve en sevdiği yerde dinlenmek isteyecektir. Bu yerin temiz ve rahat olması çok önemli. Bu sebeple her zaman kolay temizlenebilir kumaşları tercih etmelisiniz.

Köpekler için mobilyalar

Köpeğinizin yatağının kendinize veya oturma odanızdaki kanepeye uyması harika olmaz mı? Zarif, şık ve aynı tarzda tasarlanmış birçok normal mobilya parçasıyla uyum sağlayacak tasarımlar bulmanız yada özel yaptırmanızda mümkün.

Köpek mobilyası olarak pleksi yada akrilik malzemelerden yapılmış alternatiflerde kullanılabilir.

Tabii her zaman ahşap mobilyalar kullanmak zorunda değilsiniz. Köpek mobilyası olarak pleksi yada akrilik malzemelerden yapılmış alternatiflerde kullanılabilir. Sevimli küçük dostlarımız için daha renkli enerjik tasarımlar tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak Köpek Mobilyası

Dokulu ve şık bir görünüm kazandıran, içinde rahat bir yastığı bulunan kabuk görünümlü  yuvarlak yatak. Bu tarz bir tasarımı evinizin mevcut dekoruna kolayca dahil edebilirsiniz. Küçük köpekler için olduğu kadar kediler için de harika.

Köpek Mobilyası

Pek çok evcil hayvan, köpek ve kedi dahil, kendi küçük yatakları yerine insanların kanepe ve yataklarında oturmayı sever ki bu aslında bir şefkat belirtisidir ve cezalandırılmamalıdır. Güzel bir cevap, kendi mobilya parçalarınıza özel bir küçük modül eklemenin bir yolunu bulmak olabilir, böylece her biriniz birlikte oturabilir, ama aynı zamanda ayrı bir yere sahip olabilirsiniz.

Basit ve düz köpek mobilyası

Ayrıca ikonik İsviçre dağlarından esinlenen bir dizi güzel evcil hayvan evi de var. Basit ve düz açılar, yada küp şekline sahip kedi ve köpek evleri daha fazla gizliliğe, minimalist ve asimetrik çizgilere sahip. Evdeki mobilyalara uygun ahşaplarla çalışıldığında bu evcil hayvan mobilyaları evin tüm odalarına uyum sağlayabilir.

Kediler için Mobilya

Kediler için Mobilya

Kediler oldukça özeldir ve  uyumayı çok severler, bunu yaparken de rahatsız edilmekten hoşlanmazlar. Bu nedenle , farklı renklerde ve iki farklı boyutta sunulan kanepe gibi rahat mobilyaları tercih etmelisiniz. Kedi mobilyalarının tasarım gördüğünüz gibi modern ve şıktır.

çok işlevli kedi mobilyası

Kedilerin kutulara oturmayı sevdikleri ve genellikle kutunun içinde rahat ettikleri bir sır değil. Özel kedi mobilyaları için gerçekten çok fazla yeriniz yoksa, hem sizin hem de evcil hayvanınızın yararlanabileceği çok işlevli bir parça almak iyi bir fikirdir.

Farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilecek metal tellerden oluşmuş küre şeklinde bir kabuğa benzeyen kedi mobilyası,

Kedi yatağı da evcil hayvan mobilyalarının çok şık ve modern parçasıdır. Farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilecek  metal tellerden oluşmuş küre şeklinde bir kabuğa benzeyen kedi mobilyası, oldukça farklı ve şık.

Koza şeklinde kedi mobilyası

Koza şeklinde kedi mobilyası. Konforlu, güzel ve modern l kedi yatağını her evin iç mekanı için adeta ilgi çekici bir dekorasyon parçasına dönüştürek çok şık bir tasarım.

Evcil hayvan mobilyalarında inanılmaz çok çeşit var ve biz sadece birkaçını paylaşabildik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?