Asma Tavan Modelleri Birbirinden Şık Tavan Tasarımları

Asma Tavan Modelleri Birbirinden Şık Tavan Tasarımları

Asma Tavan Modelleri Birbirinden Şık Tavan Tasarımları

İyi tasarlanmış asma tavan modelleri iç mekan dekorasyonu ile bütünleşmiştir, ona özel bir özgünlük kazandırmakla kalmaz aynı zamanda tamamlar. Modern malzemeler ve tasarımlar, yüzeyleri olabildiğince düzleştirmeyi, kusurları gizlemeyi, aydınlatmayı ve lambaları rasyonel bir şekilde dizayn etmeyi mümkün kılar. Yeni tavan tasarım trendi, çok çeşitli ve ilginç seçenekler sunuyor. Farklı dokular, yenilikçi unsurlar dekor ile öne çıkıyor.

Asma Tavan Modelleri Birbirinden Şık Tavan Tasarımları

Gergi tavanlar yenilikçi tasarımlarıyla göz dolduruyor

Modaya uygun yenilikler arasında, süper topikal oymalı germe tavanlar var. Hayranlık uyandıran, adeta büyülü ortamlar oluşturan harika tasarımları var. Gergi tavanlar, yapısal çözüm açısından, çerçeve üzerine gerilmiş iki panelden oluşurlar. Bunlardan biri genellikle daha doygun bir renk tonuna sahiptir ve arka plan görevi görür.

İkinci tuval daha sık kontrast renkli tonlardadır ve üzerinde estetik kesimlerden oluşur. Çiçek desenlerinden, geometrik süslemelere kadar, soyut veya tematik desenlere sahip olabilirler.

Asma Tavan Modelleri Birbirinden Şık Tavan Tasarımları

Gergi tavanların 3 boyutlu efektlerle modaya uygun tasarımı, sonsuzluk yanılsamasının büyülü hissini ve uzayı deneyimlemek için bizlere olanak tanıyor. Bu nedenle, yıldız galaksilerinin resimlerinin olduğu modeller daha çok talep görmekte.

metalize streç tavanlar

Yeni trendlerde, modern iç mekan tarzına, örneğin yüksek teknolojiye mükemmel şekilde uyan metalize streç tavanlarda dikkatimizi çekiyor.

metalize streç tavanlar

Böyle bir iç mekanda, metalik parlaklığa sahip çok sayıda parçayı dengelemek ve dekorasyonu tamamlamak için metalize streç tavan en uygun seçim. Böyle bir tavan, parlak fayanslarla, karanlık yüzeylere sahip camla her zaman iyi bir uyum sağlar.

Aynalı streç tavanlar

Aynalı streç tavanların uygun şekilde dekorasyona dahil edilmesiyle, küçük bir odaya bile görsel olarak tazelik, hava ve sonsuzluğu getirebilirsiniz. Ana alçıpan yapının ortasında odayı yansıtan aynalı streç tavan kullanabilirsiniz. Yerleşik armatürlerin ışık akısını önemli ölçüde geliştirirler.

yüzer hatlı gergi tavanlar

Bugün, tavan tasarımındaki yeni yükselen trenlerden biri de yüzer hatlı gergi tavanlar. Çizgileri, alışılmadık geometrik şekilleri ve konfigürasyonları nedeniyle hızla popülerlik kazanıyor, bu tavan modern iç mekanda çok tercih ediliyor.
Tavanın sadece bir kısmını kaplayan bir çerçeve üzerine gerilmiş yarı saydam bir film ve ışık akısını eşit olarak dağıtan gizli lambalar sayesinde alışılmadık bir etki oluşturmak mümkün.

yüzer hatlı gergi tavanlar

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?