Ev dekorasyon örnekleri Küçük Ev için en iyi 5 dekorasyon

Ev dekorasyon örnekleri Küçük Ev için en iyi 5 dekorasyon

Ev dekorasyon örnekleri Küçük Ev için en iyi 5 dekorasyon

Küçük bir eve sahipseniz ev dekorasyon önerisinin beyaz veya açık nötr renklerle sınırlı olduğunu düşünebilirsiniz, ancak doğru aydınlatma ve aksesuarlara sahipseniz; neredeyse tüm boya renkleri küçük bir evde uygulanabilir. Mimari bir ilgiyi küçük ama şirin evinizde hissetmek istiyorsanız, koyu renklerden uzak durmayın. Koyu renklerin küçük bir alanda kullanılmasının sırrı, bu rengi yaşam alanlarınıza adapte edeceğiniz ile ilgilidir. Ev dekorasyon seçeneklerini iyi belirlemeniz gerekmektedir. Mükemmel bir koyu tonlara sahip duvar boyası renginizi metalik şablonlarla ön plana çıkartabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda çizgileri kullanabilirsiniz!

Geniş yatay çizgiler ile oturma odanızı genişletebilir veya tavan boyası ile duvar boyasında benzer olan renkleri kullanarak evinizi yüksek görünürlük kazanacaktır.  Kalın ve zıt renkler küçük bir alan için cüretkârdır, ancak bir renk nötr ise ve çizgilerinizi bir duvara sınırlarsanız evinize genişlik etkisi katacaktır.

Şimdi hayalinizdeki eve kavuşmak için En İyi 15 Ev Dekorasyon önerileri sizler için derledik;

Rahatlatıcı Ev Ofis Duvar Boyası Renkleri – Permomax Renk Kartelası OW 15-B

Ev ofis seklinde çalışmak kesinlikle güzel bir durum; fakat aynı zamanda ev ofis şeklinde çalışmak belirli zorlukları da beraberinde getirebilmektedir. Sizlere ev dekorasyon önerimiz zengin bir nötr renk kullanmanız; çünkü hem rahatlatıcı hem de iş amaçlı olarak sizi oldukça mutlu ve huzurlu hissettirecektir. Küçük bir ev ofisinde; beyaz süslemeli ve doğal aydınlatmalı açık nötr renkleri tercih etmeniz mekâenna giş bir görünüm kazandırabilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Nötr renkler ev dekorasyon
Nötr renkler ev dekorasyon

Romantik Yatak Odası İçin Duvar Boyası Renkleri – Renk Dünyası Kartelası A7-C

Küçük yatak odanızın romantik olması için ayrıntılı bir renk şeması olması gerekmez. En çekici yatak odaları genellikle nötr renklerde dekore edilmiştir. Küçük bir alan için, nötr bir ışık, odanın ferah ve lüks olmasını sağlar. Permolit Boya’nın Renk Dünyası Kartelasında yer alan A7-C, romantik bir yatak odası için harika seçimdir.

Romantik Yatak Odası dekorasyon

Ferahlatıcı Çamaşır Odası Rengi – Renk Dünyası Kartelası C1-B

Ferahlatıcı renkler genellikle bir çamaşır odası için en iyi seçimdir. Küçük evinizde belirlenmiş bir çamaşır odası bulunmasa bile, çamaşırlarınızın bulunduğu alanı Permolit Renk Dünyası Kartelası C1-B gibi ferahlatıcı bir renkle aydınlatabilirsiniz.

çamaşır odası

Oturma Odası İçin Gri Renk – Permolit Renk Dünyası Kartelası D9-E

Oturma odası boya renginde yeni bir fikir arıyorsanız, gri düşünün. Permolit Renk Dünyası Kartelasında yer alan D9-E, modern bir görünüme sahip, serin ve gri bir boyadır. Dekorasyon zevkiniz modern veya çağdaş olmasa bile, doğru gri herhangi bir dekorasyon stiline uyum sağlayabilir. Küçük bir oturma odası için, bulut gibi gri bir duvar rengi, onu hafif ve geniş görünmesini sağlayabilir.

D9-E
Küçük ve Güneşli Mutfak – Su Bazlı İç Cephe Renk Kartelası 

Küçük eviniz, güneşli küçük bir mutfak için mükemmel bir mekandır. Permolit Boya’nın Venedik Sarısı gibi sıcak bir sarı ile mutfağınız harika görünür. Küçük mutfağınız için sarı boya rengini seçmenin sırrı, önce açık sarı renkleri örneklemek, daha sonra istediğiniz görünümü elde edemezseniz yoğunluğu arttırmaktır.

sarı mutfak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?