Banyo Dolapları Nasıl Boyanır? Banyo Dolabı Modelleri

banyo dolabı

Banyo Dolapları Nasıl Boyanır? Banyo Dolabı Modelleri

Her banyonun olamazsa olmazı banyo dolabıdır. Banyo dolabı, banyonuzu daha düzenli ve şık göstermesinin yanı sıra farklı kullanım şekilleriyle banyonuzu daha geniş ve kullanışlı hale getirecektir. Banyonuzu yenilemenin en kolay yolu banyo dolabınızı boyamaktır. İşte sizler için derlediğimiz banyo ve banyo dolabı fikri…

Vintage Görünen Banyo Dolabı

vintage banyo dolabı

Retro bir görünümün moda olduğu günümüzde eskitilmiş veya artık kullanmadığınız pencere kepenklerinizi düşünebilirsiniz. Banyo tezgahınızın yanında, sıradan gözüken dolabınızın yerine kullanacağınız eski kepenk kapakları banyonuzda vintage görünümünü elde etmenizde yardımcı olacaktır. Kepenkleri kullanırken orijinal haliyle mi kullanacaksınız yoksa hayalinizde canlanan farklı bir renk mi kullanacağınıza karar verin. Orijinal haliyle bırakmayı düşünüyorsanız üzerine Permolit Permokapı Amerikan Kapı boyasını kullanarak ahşabın doğal görüntüsünü sürdürebilirsiniz. Ancak aklında daha renkli bir kepenk fikri var ise Permolit Permolife Su Bazlı Amerikan Kapı boyasını kullanarak ahşabın dokusunu gösteren farklı renkler kullanabilirsiniz. Kepenkleri kullanarak yaptığınız yeni dolabınızın içerisine ayna veya raf sistemi yapmayı düşünebilirsiniz.

Renkleri Kullanarak Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Renkleri Kullanarak Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Turkuaz bir banyo dolabı ve aynı renklerde boyanmış bir pencere, banyonuza deniz havası katacaktır. Mavi tonlarında boyayacağınız banyo dolabı ve süslemeler, Permolife Su Bazlı Amerikan Kapı Boyası sayesinde hem ahşabın mavi tonlardaki büyüleyici dokusunu sergileyecek hem de eşsiz bir banyoya sahip olmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda turkuaza boyamış olduğunuz banyo dolabınızın keskin hatları sayesinde eskitilmiş tarzdaki duvarlarınızla bir denge sağlayacaktır.

Pratik Çözümler Üretin

Pratik çözümler üretin

Eğer banyonuzda büyük bir banyo dolabı veya tezgâhı koyabileceğiniz bir alan yoksa boş alanları gömme dolaplarla değerlendirebilirsiniz. Bu gömme dolaplarını farklı renklerde banyonuza en uyumlu renk hangisiyse onu tercih edebilirsiniz. Fotoğrafta görünen tarzda bir dolabınız varsa derinliğinin tuvalet kâğıtlarının sığabileceği kadar olduğunu bilirsiniz. Ancak daha geniş bir gömme dolap düşünüyor veya evinizde daha geniş bir gömme dolabınız mevcut değilse boya ustalarınızdan bu konu hakkında yardım alın. Bu tarz camlı dolaplar küçük alanınızın daha geniş görünmesine olanak tanıyacaktır.

Farklı Raf Fikirlerini Uygulayın ve Pastel Tonları Deneyin

Farklı Raf Fikirlerini Uygulayın ve Pastel Tonları Deneyin

Özel yapım bir duvar dolabı, açık ve kapalı bir depolama kombinasyonuna sahiptir. Büyük bir ana dolap havlularınızı ve diğer araç gereçlerinizi depolamak için bolca alana sahiptir. Ana banyo dolabınızda kullanacağınız renkleri pastel tonlarda seçmeniz banyonuzda daha sakin bir görünüm yaratmanın yanı sıra standart dikey- yatay raf sistemleri yerine X şeklinde kullanacağınız bir raf sistemiyle beraber modern bir görünüm elde edebileceksiniz. Rafların içerisine ise boyamış olduğunuz pastel tonlarında aksesuarlarla kombin edebilirsiniz. X şeklindeki rafın her iki tarafında bulunan dolaplara da daha az yer kaplayacak eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Beyazın Büyüsüne Kapılın

Beyazın Büyüsüne Kapılın

Eğer küçük bir banyoya sahipseniz, banyonuzu daha büyük göstermek için beyaz tonlarını deneyin. Tamamen beyaz renk düzeni, bu renk düzeni, bu küçücük, penceresiz banyo hissini aydınlık ve havadar gösterir. Banyo dolaplarınızı yenilerken aynalı dolapları tercih edebilirsiniz. Aynalı dolaplar, banyoyu daha büyük hissettirecektir. Ayrıca aynalı dolaplar, büyük duvar dolabının görsel alana hâkim olmasını engelleyen ışığı yansıtmış olur.

Mükemmel Dengeyi Yakalayın

Mükemmel Dengeyi Yakalayın

Özel olarak tasarlanmış bir lavabo tezgâhı ve banyo dolapları, küçük banyonuzu bol miktarda depolama alanıyla donatabilirsiniz. Eskimiş dolaplarınızı ve kontrplak tezgahlarınızı modern renklerde boyayarak daha şık bir ortam yaratabilirsiniz. Ayrıca dikey olarak kullandığınız dolapları, yatay şekilde kullanarak banyonuza yeni bir dolap almış imajı verebilirsiniz.

Asya Esintisi ile Banyonuzda Fark Yaratın

Asya Esintisi ile Banyonuzda Fark Yaratın

Zarif çizgiler, buzlu cam ve pirinç donanımlara sahip ve ahşabın doğalıyla süslenmiş bir banyo hayalini kurmak yerine, hayata geçirin. Eski ahşap dolaplarınızı Permokapı Amerikan Kapı Boyası ile boyayın. Banyo aksesuarlarını yenileyin. Pirinç ve eskitilmiş altın renklerini kullanarak ve dolap tutamaçlarını görsele benzer şekilde değiştirerek Asya esintili bir banyoya kavuşabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız Bonzai ağaçları, çeşitli tütsüler ve taş görünümü Asya temalı banyonuzu tamamlayacak aksesuarlardandır.

İlginizi çekebilir: Mutfak Dolapları Nasıl Boyanır? Mutfak Dolap Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?