En İyi Koridor Boya Renkleri

En İyi Koridor Boya Renkleri

En İyi Koridor Boya Renkleri

Bir ev tadilatı sırasında genellikle ihmal edilen ve unutulan koridorlarınız teknik olarak bir oda değildir, ancak dekorasyon söz konusu olduğunda yaşam alanınız veya mutfağınız kadar önemli olmalılar. Bir evin yukarıdan aşağıya uyumlu bir görünüme sahip olması için, gerçekten iyi dekore edilmiş, eksiksiz koridorlara ihtiyacı vardır. İster canlı, beyaz bir koridor isteyin, ister derin kahve tonları sevin, sonuçta sizin içinde iyi hissedeceğiniz, keyifle dekore edeceğiniz en iyi koridor boya renkleri.

Koridorunuz sonradan akla gelen bir alanmış gibi görünse de, görünümü ve hissi için çaba sarf etmek, evinizin daha uyumlu ve eksiksiz tasarlanmış olmasını sağlayacaktır. Unutmayın koridorlar iyi dekore edilmiş alanların birbirine bağlanmasına yardımcı olacaktır.

Aşağıda sizin için seçtiğimiz, Permolit Su Bazlı İç Cephe Boya renklerinden koridor duvarlarında oldukça şık duracak tonlar var.

Koridorlarınız evinizin diğer odalarına güzel bir şekilde uyum sağlamalıdır, ancak bu, evin her yerinde aynı renk düzenini korumanız gerektiği anlamına gelmez. Yatak odalarında veya mutfakta daha cesur olsanız bile, nötr bir boya rengi koridorlarınız için sakinleştirici bir seçim olabilir ve evin geri kalan alanlarını birbirine bağlamak için çok iyi bir tercihtir. Permolit 2206 kumbeji , ona sıcaklık veren açık kırmızı alt tonlara sahip klasik bir renktir. Yumuşak bir beji andırıyor ve beyaz kombinlerle, aksesuarlarla oldukça uyumlu ve güzel görünüyor.

Beyaz boya , bir alanı aydınlatmak ve küçük bir odanın daha büyük görünmesine yardımcı olmak için her zaman kullanılır. Koridorlarınızda doğal ışık yoksa tabii bir çok koridorda da olduğu gibi , Permolit Parlak Beyaz A33 – F harika bir seçim olacaktır. Bu parlak beyaz, herhangi bir alt ton içermez, canlı ve temiz görünür. Ayrıca herhangi bir kasvetli koridorun havasını hafifletir, aydınlatır. Tablo ve portrelerin olduğu bir merdivenli koridor hayal edin, kesinlikle beyaz renkle harika görünecektir.

Bir koridor için Permolit D3 -C rengini severek öneriyoruz, çünkü bir alanı açacak kadar parlak, ve moder tonuyla koridorda çok şık duracak bir renk. Bu tozlu boz kahverengi, hafif bir mor ve leylak alt tonuna sahiptir ve modern bir çiftlik evi hissi oluşturmak için mükemmel bir seçimdir . Beyazlar veya grilerle iyi eşleşir, beyaza boyanmış ahşapla birlikte harika bir kombinasyon oluşturur.

En iyi koridor renkleri, gündüzden geceye ve geceden gündüze geçerken size sakinlik ve huzur duygusu verir. Permolit B32 – A , belirli bir ışıkta neredeyse nötr görünen soğuk alt tonlara sahip soluk bir mavidir. Görsel ilgi çekmeye yetecek kadar renk verir, buna rağmen koridorunuzda bunaltıcı hissettirecek kadar yoğun bir ton değildir.

Herhangi bir alanı sadece bir ev gibi değil aynı zamanda yeryüzünde olduğunuzu hissettiren zengin bir yeşil boyayla koridorları renklendirmeye ne dersiniz? Permolit PR 27 – M , sessiz ve modern hissettiren soğuk bir orta yeşildir. Belirli ışıklarda veya günün belirli saatlerinde neredeyse gri görünür ve biraz pigment gerektiren sofistike bir ev için mükemmel bir seçimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?