Deniz Kızı Temalı Çocuk Odası Tasarımları

Deniz Kızı Temalı Çocuk Odası Tasarımları

Deniz Kızı Temalı Çocuk Odası Tasarımları

Küçük denizkızı, prenses Ariel karakterinin doğması ile harika deniz ve denizaltı dünyasıda hayata geçirildi. Bu Disney karakteri oyuncaklardan filmlere, kitaplardan süslemelere birçok yerde karşımıza çıkıyor. Kız çocuklarının ilgisini çeken deniz kızı temalı çoçuk odası tasarımları, yeniden bir çocuk odası planlaması yapıyorsanız kullanabileceğiniz harika bir tema.

Denizkızı Temalı Çocuk Odası Fikirleri

Denizkızı Temalı Çocuk Odası Fikirleri

Denizkızı temalı bir çocuk odası dekore etmek istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin. Size ilham vermesi için deniz kızı temalı dekorasyon örnekleri paylaşıyoruz.

Denizkızı Temalı Nevresim Takımı
Denizkızı Temalı Nevresim Takımı

Çok büyük değişiklikler yapmak istemiyorsanız basit bir nevresim takımı ile bunu çözmek mümkün.

Denizkızı baskılı duvar kağıd
Denizkızı baskılı duvar kağıd

Çocuğunuzun Disney Prensesi Ariel’in hayranı olma şansı var, bu noktada kendi özel küçük odasını dekore ederken onunda fikrini alırsınız. Denizkızı baskılı duvar kağıdı ile tek duvar kaplanıp, diğer duvarlarda duvar kağıdının baskın olan renk tonuna boyanabilir.

denizkızı tablosu
Denizkızı Tablosu

Komple bir duvarı kaplamak istemiyorsanız, büyük bir denizkızı tablosu harika bir fikir olabilir. Duvarda tamamlayıcı olarak deniz temalı fosforlu yapıştırmalar, akşam ışıklar kapandığında çok hoş bir atmosfer oluşturacaktır.

Denizkızı baskılı pencere storu
Denizkızı baskılı pencere storu

Denizkızı baskılı pencere storu, zeminde denizkızı ve balıkların olduğu halı, balıklı yatak başı dekoru ile deniz kızı temasının yoğun kullanıldığı bir çocuk odası.

Dijital baskılı kağıt
Dijital baskılı kağıt

Tablo gibi duvarın belli kısmı dijital baskılı kağıt ile kaplanmış, odanın dekorasyonu baskı içerisindeki renklerle yapılmış, bu sebeple komple bir bütün gibi duruyor.

Denizkızı Temalı Çocuk Odası Tasarımları

Duvar bordür tarzı yarım olarak kullanılabilir, alt kısmınıda dilediğiniz şekilde dekora dahil edebilirsiniz, yukarıda gördüğünüz çalışma oldukça şık.

Denizkızı temalı çocuk odalarında duvar renkleri
Denizkızı temalı çocuk odalarında duvar renkleri

Denizkızı temalı çocuk odalarında duvar renklerinde genel olarak pembe, leylak, mavi, lila,aquamarine, turkuaz ve bu renklerin tüm tonları kullanılır.

 

Denizkızı Temalı Çocuk Odası Fikirleri

Deniz yıldızı, balık, denizatı ve deniz kabuğu şeklinde yastıklar ve biblolarla odayı süsleyebilirsiniz.

Balık Pulu desenli duvar

Balık Pulu desenli duvar, denizkızı tabloları, denizkızı baskılı yatak örtüsü ve balık şeklinde kitaplıkla çok güzel bir dekorasyon. Dekoru tamamlayan deniz yıldızı minik halı ve denizatı baskılı yastıklarda harika görünüyor. Küçük genç bayanlar için içinde eğlenceli vakit geçirecekleri oldukça şık bir oda olmuş doğrusu.

denizkızı teması yatak

Şirin bir oda tasarımı, denizkızı teması yatak ve tabloda Prenses Ariel baskısı ile kullanılmış, minik deniz kızı biblo ve oyuncaklar eşlik etmiş. Duvarları buradaki gibi sizde iki renkli olarak boyayabilirsiniz, böylece çocuk odasının daha geniş görünmesini sağlarsınız.
Denizkızı temalı çocuk odası için paylaşımlar yeni dekorasyon yapmak isteyenler için faydalı olur umarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?