Dekoratif Pencere Ayna Modelleri

Dekoratif Pencere Ayna Modelleri

Pencere Yok mu? Sorun Değil Dekoratif Pencere Ayna ile Odanızı Güzelleştirin

Küçük bir alanda yaşamanın dezavantajlarından biri de, içeriye yeterince ışık girmemesidir. Tonlarca harika lamba, abajur seçeneği olsa da, bir pencerenin yerini tutmaz. Büyük, güzel pencerelerin görüntüsünü taklit etmenin başka bir akıllı yolu dekoratif pencere ayna modelleri.

Maksimalizm, bir alanı sevdiğiniz şeylerle doldurmakla ilgilidir ve genelde sevdiğimiz şeylerden biri de aydınlık alanların ışığını, tüm alana maksimum düzeyde yaymaya çalışmak ve evi aydınlatmasına izin vermek.

Dekoratif Pencere Ayna Modelleri

Dekoratif Pencere Ayna Modelleri
Çiflik Evi Tarzı Dekoratif Pencere Ayna Modelleri | fotoğraf kaynağı

Bu çiftlik evi tarzında dekore edilmiş, oturma odasının içindeki gerçek bir pencere yerine, eskitme ahşap çerçeveli ve kepenkli odadaki ışığı yansıtan sahte pencere oldukça şık bir görünüm sağlamış.

Dekoratif Pencere Ayna Modelleri
Dekoratif Pencere Ayna Modelleri | fotoğraf kaynağı

Bu güzel puanlı perdeler arkasındaki sahte pencereyi, gerçeğinden ayırt etmek ilk bakışta zor. Bu düzeni özellikle inandırıcı yapan şey , yine aynalı panellerden oluşan pencere bölmesi görünümüne sahip olması.

Dekoratif Pencere Ayna Modelleri
Dekoratif Pencere Ayna Modelleri | fotoğraf kaynağı

Ayna kullanmayı düşünmüyorsanız, size farklı bir öneri: Seçeceğiniz güzel bir manzara posterini sahte pencereniz içine yerleştirebilirsiniz. Zahmetsizce bir manzara sahibi oldunuz.

İşık almayan salonlar için çözümler
fotoğraf kaynağı

Yeterince ışık almayan bir salon, belkide bir işyerinin bekleme salonu olabilir, hem aydınlatmak, hemde doğal bir görünüm vermek için hazır olarak satılan bu panelleri kullanabilirsiniz. Bu sahte pencereler, harika bir manzara eşliğinde ortamı aydınlatıyor, ışığını ayarlamak da mümkün aynı zamanda.

soft ışık eşliğinde dekor pencere
Soft ışık eşliğinde dekor pencere | Fotoğraf kaynağı

Ayna yada poster kullanmadan sadece soft ışık eşliğinde kullanabileceğiniz sahte pencerelerde var. Buradaki amaç aydınlatmaya daha doğal bir alternatif olması. Gördüğünüz gibi kullanılan günışığı ampuller sayesinde ve perdelerle gerçekten oldukça iyi kamufle olmuş.

Aynalar bu yıl önemli bir tasarım trend
Aynalar bu yıl önemli bir tasarım trendi | fotoğraf kaynağı

Aynalar bu yıl önemli bir tasarım trendi, ve emin olun ne kadar büyükse o kadar iyi. Onlar sadece bir tasarım parçası değiller, aynı zamanda bir ayna, bir odanın hem daha büyük hem de daha parlak görünmesini sağlamak için ışığın etrafa yansımasına yardımcı olur.

Sahte pencere numarasını kendi evinizde penceresiz bir odaya taşımak ister misiniz? Pencere bölmesi görünümlü bir ayna seçin ya da düz bir ayna ve biraz siyah elektrik bandı kullanarak panelleri taklit edin. Aynanızı astıktan sonra üstüne perdeleri asmak rustik ve halkalar takın ve son olarak en sevdiğiniz perdeleri ekleyin. Artık bir pencereniz var, harika.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?