Burcunuza Göre Yatak Odası Duvarlarının Rengi

Burçlara Göre Yatak Odası Renkleri Koç: Pembe

Burcunuza Göre Yatak Odası Duvarlarının Rengi

Evi dekore ederken, çok sayıda seçenek olması motive edici olmaktan çok kafa karıştırıcı olabilir. Özellikle kişisel iç tasarım stilinizi hala geliştiriyorsanız. Nişan yüzüğü tarzlarından romantik uyum meselelerine kadar her şey için burçlara danıştığımızı düşünürsek, konu iç dekorasyona geldiğinde neden yıldızlara bakmayalım? Bu defa sizin için burçlara göre yatak odası renkleri hazırladık.

Permolit renk kartelasının, renk kodları fotoğraflar üzerinde.

Burçlara Göre Yatak Odası Renkleri

Oğlak: Gri

Pratik, zeki ve organize oğlak burçları için, yatak odası duvar rengi olarak zengin gri bir ton harika olacaktır. Bu nötr ton, sizin için mükemmel ve zamandan bağımsız bir seçim, olacak. Doğru griyi seçmek zor olabilir, zeki oğlak için bu geçerli değil. Seçimleri gözden geçirip mükemmel olanı bulabileceğinizi biliyoruz.

Oğlak: Gri

Kova: Turuncu

Biraz alışılmışın dışında bir renk gibi gelebilir. Kovalar genellikle sanatsal insanlardır ve sıradışı doğalarına hitap eden bir boya rengine ihtiyaç duyarlar. Gerçek bir kova, diğerlerinin uzak durduğu şeylerde ki erdemleri hemen görür, turuncu yani portakal tonunda olduğu gibi . Bu narenciye rengi sizin kadar eşsiz.

Kova: Turuncu

Balık: Mavi

Gerçek bir su burcu olan balıklar, tasarımcı ve hassas doğalarına uyan nazik, sakinleştirici bir renk tonunun keyfine varacaklar. Mavi seçiminiz biraz daha koyu ve daha rahat olma eğilimindedir, bu da arka plana çekilir ve dikkatinizin dağıtmamasını sağlar.

Balık: Mavi

Koç: Pembe

Zodyaktaki en emin burçlardan biri olan koç için yatak odası duvarlarında pembe renk muhteşem olacak. Pembe renk maceracı, dinamik ruhunuzu mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Senin gibi pembe de bir boşlukta kendine has bir yer tutar.

Koç: Pembe

Boğa: Siyah

Güvenilir, cömert ve birazda inatçı olan boğalar siyah renge çok uygundur. Güzelliğe ve lükse olan minnettarlığınız sizi trend belirleyici yapıyor, bu yüzden siyah size çok yakışıyor. Siyah renk modaya uygun ve sizin kadar cesur.

Boğa: Siyah

İkizler: Sarı

Canlı ve tasarımcı olan ikizler burcu, adeta güneşin kendisi kadar canlıdır. Güneşli sarılar böyle sosyal bir kelebeğe mükemmel bir şekilde uyar.

İkizler: Sarı

Yengeç: Açık Mavi

Balık gibi, Yengeçler de sakinliğe ve kendini ifade etmeye ihtiyaç duyan hassas ruhlardır. Açık mavi, ezici bir seçim gibi hissetmeden yeniden şarj olmanıza yardımcı olan besleyici bir havaya sahiptir.

Yengeç: Açık Mavi

Aslan: Mor

Grubun drama kraliçeleri, girişken Aslanlar yıldız bir varlığa sahiptir ve doğuştan liderlerdir. Kraliyetin rengi mor, size çok yakışıyor, diye yazıyor.

Aslan: Mor

Başak: Krem

Akıllı, analitik ve sezgisel olan Başaklar, yirmi krema tonu arasındaki farkı gerçekten görebilen insanlardır ve durum böyle olunca krem rengi bu pratik toprak burcuna mükemmel bir şekilde uygundur.

Başak: Krem

Terazi: Yeşil

Doğal içedönükler olarak, Teraziler yaşamlarında denge, uyum ve istikrar ararlar. Evet terazi burçları yeşilin tonları sizinle konuşuyor ve  uyumu temsil ediyorlar.

Terazi: Yeşil

Akrep: Kırmızı

Akrepler, yaşamın her alanında cesur, sezgisel ve tutkuludur. Kırmızı, kişiliğinizin bu yönüne uyar, ve aynı zamanda seçim yapma yeteneğinizi de temsil eder.

Akrep: Kırmızı

Yay: Çikolata

Biraz entelektüel olan yay, burçlar grubunun dinamik problem çözücüsüdür. Çikolata kahvesi, bu yönü tamamlarken aynı zamanda sakinleşmenize yardımcı olan bir yoğunluğa sahiptir.

Yay: Çikolata

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?