Bohem Ev Dekorasyonu

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Çalışmaları

Bohem Ev Dekorasyonu

Bohem ev dekorasyonunu genelde, özgür bir ruhla iç mekanlar tasarlamak isteyen insanlar tercih eder. Ruhlarının ifadesi dışında hiçbir kural yoktur. Bohem tarz bir nevi Doğu esintisi taşır, bu yüzden parlak renklerin ve desenlerin doyasıya tadını çıkarabileceğiniz bir dekorasyon stilidir. Şık bir bohem tarzı ev dekorasyon çalışması yapmak, biraz eklektik ve biraz modern, ancak her zaman renkli ve son derece eğlencelidir.

Bohem tarzda dekorasyon yaparken kendinizi sınırlamayın, ahşap, kürk, deri, bitki birbirinden çok farklı kumaşlar ve çok çeşitli malzemeler kullanabilirsiniz.

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Çalışmaları

Bohem iç mekanlar
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Bohem iç mekanlar adeta bir gezginin evini yansıtır ve gezginin eşyalarıyla, aksesuarlarıyla doludur. Rengarenk yastıklar, çeşit çeşit bitkilerle, heykelciklerle, resimlerle dolu, asla sade olmayan rastgele ve eklektiktir.

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Çalışmaları
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Duvarlar ve tavan iplerle yapılmış elişi örme aksesuarlar, saksı askıları, fenerlerle süslenebilir, seyahat ettiğiniz farklı ülke ve kültürlerin objelerini, heykelciklerini yine aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Bohem Ev Dekorasyonu
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Bohem dekorasyonlarda goblen işlemeli, yada el dokuması çekici renklerle bezeli antika görünümlü duvar örtüleri, duvar halıları görmek mümkün. Karmaşık desenli bir banjara halısı, Moğol tarzı bir goblen gibi farklı kültürlerin el sanatları duvarlarda oldukça şık görünebilir.

parlak renklerin dans ettiği mandalalarla bohem
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Yatak odanızın duvarlarını parlak renklerin dans ettiği mandalalarla süsleyebilirsiniz.

Ari nakış halıları, kantha iplik battaniyeleri, kaşmir yastıklar, pashmina battaniyeleri
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Sakinleştirici bir Blues eşliğinde duyularınızı sarhoş eden bu muhteşem tasarımların görsel şovunda büyülü bir dünyanın kapılarının aralandığını hissedebilirsiniz. Ari nakış halıları, kantha iplik battaniyeleri, kaşmir yastıklar, pashmina battaniyeleri bohem ruhunun ana hatlarını oluşturan oldukça önemli öğlerdir.

Bohem ev dekorasyonlarında zemin için antika halılar, mobilyaların üzeri, pencereler içinde bancara tarzı örtüler daha çok tercih edilir.
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Bohem ev dekorasyonlarında zemin için antika halılar, mobilyaların üzeri, pencereler içinde bancara tarzı örtüler daha çok tercih edilir. Zenginleri olan güzel motifler, tutkulu ve canlı enerjinin kaleydoskopunu oluşturur.

Koyu tonlarda ahşap dolap ve sehpalar, duvarları süsleyen eski kapı ve paravanlar,
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Koyu tonlarda ahşap dolap ve sehpalar, duvarları süsleyen eski kapı ve paravanlar, bohem ev dekorasyonuna antik Hint ruhunu getirir. Diğer taraftan Hint duvar heykelleri, Budha, ganesha mekana zen enerjisini taşır. Bu büyülü atmosferde adeta bohem ruhu neşe içinde dans eder.

Banjara kırmızıları ve parlak sarılarla, gösterişli ve doğru cazibenin hakim olduğu modern tarzda bir bohem ev dekorasyonu
Fotoğraf Kaynağı : Pinterest

Banjara kırmızıları ve parlak sarılarla, gösterişli ve doğru cazibenin hakim olduğu modern tarzda bir bohem ev dekorasyonu ile makalemizi sonlandıralım. Heyecan verici bu dekorasyon tarzını denemeyi kesinlikle düşünün.

sevgiyle karakter ve sıcaklık katıyor. Banjara kırmızıları ve gösterişli sarıları iç mekanlara hakim, gazlı altın süslemeli perdeler cazibenin doğru dokunuşunu ekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?