Bembeyaz Mutfaklar Modern Beyaz Mutfak Tasarımları

BEMBEYAZ MUTFAKLAR Beyaz mutfak tasarımları

Bembeyaz Mutfaklar Modern Beyaz Mutfak Tasarımları

Mutfak tadilatları evlerde en yaygın yapılan yenileme projeleridir. Aynı zamanda evinizin satış değeri üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Mutfak yenileme gibi bir düşünceniz varsa doğru yerdesiniz. Bembeyaz mutfaklar makalemizde sizler için tasarım sürecini kolaylaştıracak, şık beyaz mutfak fikirlerini derledik.

Bilgi: Mutfak Boyası Nasıl Seçilmeli?

Yağ su lekelerinin yoğun olduğu ortamlar çabuk kirlenir. Ayrıca Su ile temas eden lavabo çevresi ve nem oluşabilecek ocak dipleri gibi ortamlar için duvarların hava alması gerekir.

Permomax İpek Mat İç Cephe Boyası tam silinebilir olması ve leke tutmama özelliği sayesinde mutfağınızda istenmeyen görüntüleri yok etmenize yardımcı olacaktır. Küf oluşumunu engellemesiyle mutfak duvarlarında nemden kaynaklı oluşabilecek küfleri engelleyecektir. Düşük VOC sayesinde boya yaptığınızda ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığına zarar vermeden ve hava kirliliği oluşturmadan uygulayabilirsiniz.

Modern ve Şık Tasarımları ile Beyaz Mutfaklar

Beyaz, kirli beyaz mutfak alanları için en popüler renklerdir. Tasarım yapmak istediğiniz alanın taze, aydınlık, geniş görünmesini istiyorsanız beyaz kullanmalısınız. Beyaz renk hem zamansız görünür hemde küçük bir mutfağı olduğundan daha büyük gösterir.

Beyaz Mutfak

Beyaz mutfak tasarımlarında, beyaz renk tezgahlarda kullanabilirsiniz. Beyaz mermer tezgah sıcak, klasik ve doğal damarlı görünümüyle oldukça göz doldurucu bir etkiye sahiptir

Beyaz mutfaklar ve tezgahlar

Tercihiniz ortasında adası olan bir mutfak dekorasyonu ise, ada ve dolaplarda beyaz kullanabilirsiniz. Duvar ve zemin renkleri daha kırık beyazlar yada kontrast oluşturacak tonlarda tercih edilebilir. Etkileyici, klasik bir aydınlatma havayı tamamen değiştirecektir.

Adalı Mutfaklar

Bembeyaz dolaplar ve oldukça koyu bir zemin tercih edilebilir. Beyaz mutfakta metalik ve koyu renkli detaylar daha çok ortaya çıkacaktır.

Açık raflı beyaz mutfak dekorasyonu

Bembeyaz bir mutfak tasarımı daha, bu kez açık raflar dekorasyonu tamamlamış oldukça şık detayları olan fresh bir dekorasyon.

Kırık beyaz ve sarı aydınlatmalı mutfaklar

Kırık beyazlar içinde, dikkat çekici sarı aydınlatmalar adeta bir renk patlaması yaşatıyor. Ahşap ve metalin buluştuğu tabureler, soft mavi desenli duvarlar mutfağa daha misafirperver bir hava vermiş. Farklı renklerde dokunuşlarla mutfağınızı daha zengin gösterebilirsiniz.

Modern metal aydınlatmalar, koyu zemin ve beyaz duvarlarla

Karşınızda rengarenk dokunuşlarla oldukça neşeli bir mutfak tasarımı var. Modern metal aydınlatmalar, koyu zemin ve duvarlarla karekterize edilmiş şık detaylarla dolu bir mutfak.

Enerjik ve Modern Beyaz Mutfaklar

Enerjik tasarımı, modern görüntüsü içerisinde ufak antik metal parçalarla harika bir mutfak. Beyaz mutfak dolaplarınızla kombinleyeceğiniz renkler konusunda cesaretli olun, farklı renkler kombinlemekten korkmayın. Modern ve klasik detayları bir araya getirmek çok tarz mekanlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Aydınlık ve Ferah Bir Beyaz Mutfak

Beyaz mutfaklar için oldukça şık bir tasarım örneği daha. Oldukça aydınlık, ferah bir mutfak.

Geniş Mutfak Alanları için Beyaz Mutfak Tasarımı

Bu kadar geniş bir mutfak alanınız var mı? bilmiyorum ama ne kadar geniş ve ferah olursa olsun yinede mutfaklarda beyaz renk kullanmak her zaman ilk tercih olmalı.

Klasik Beyaz Mutfak Tasarımı

Klasikten vazgeçemeyenler için tercih edilebilecek bir tasarım örneği. Armatürler, ve aydınlatma oldukça etkili antik bir hava vermiş. Zemin karoları kilim ve halılardan daha iyi bir tercih.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?