Yer Yatakları Farklı ve Modern Tasarımları ile Yer Yatakları Modelleri

Yer Yatakları

Yer Yatakları Farklı ve Modern Tasarımları ile Yer Yatakları Modelleri

İster bir stüdyo dairede, ister bir villada yaşayın, her günün sonunda dinlenmek için çekileceğiniz bir yer olmalı. Yatak odanız sizin kişisel stilinizi yansıtmalı, size özel olmalı. Yatak odaları uyumak, hayal etmek, dinlenmek, gün içerisinde uzanmak, kendini şarj etmek yada okumak için önemli bir yerdir. Sizler için bu makalemizde yatak odalarında farklı ve modern tarzlarıyla yer yataklarını araştırıp paylaştık. Sizlere ilham verecek yer yataklı yatak odası fikirleri, umarız faydalı olur.

Sıçak Konforlu Yatak Odası

Oldukça sıcak tonlarla dekore edilmiş bir yatak odası. Yer yatağı çok rahat ve konforlu görünüyor. Burada uykuya geçmek çok kolay olabilir, buna rağmen sabah ayrılmak tak aksine oldukça zor olabilir.

Yer yatağına uygun komidin ve etejerler

Tabii ki böyle bir dekorasyonda yer yatağı olağanüstü zarif görünebilir, bu tarz bir yatak düşünüldüğünde dikkat edilmesi gereken yatak çevresindeki komidin etejer tarzı mobilyalarında alçak formda olması. Yüksek mobilyalar yer yatağı ile uyumlu bir görüntü sağlamayabilir.

Yer yatağı yastıkları

Yer yatağı olan dekorasyonlarda çok sayıda yastık kullanmak işinize yarayabilir. Yastıklar yatağın başlığını değiştirecek, okurken rahatça oturmanıza olanak sağlayacak, dekoratif görüntüleriyle odanıza renk katacak.

Sade Yer Yatağı Tasarımı

Oldukça modern, bir o kadar sade ve tarz bir dekorasyon örneği. Sadelikten hoşlananlar için oldukça şık bir yer yatağı tercihi.

Metropol tarzı yatak odaları

İlham alacağınız muhteşem bir yer yatağı dekorasyonu daha. Hem doğa manzarası olan yerlere kadar pencereler, hemde metropol tarzı bir dekor, ancak bu kadar güzel iç içe geçebilirdi.

Şehir manzaralı yatak odaları

İşte yine geniş pencereler bu kez şehir manzaralı. Yatak başlığı yerine oldukça geniş formda baskılı bir tablo vari fon hazırlanmış. Aydınlatmaların tasarımı odaya daha da modern bir hava veriyor.

şehir manzaralı modern yatak odası

Yine şehir manzaralı oldukça modern bir yatak odası dekorasyonu ve yer yatağı. Duvardaki tipografik tasarım, yatak arkası aydınlatması ile birleşince gerçekten farklı bir görüntü ortaya çıkmış.

Bir başka şık ve kullanışlı yatak odası

Çok modern aynı zamanda şık bir yatak odası dekorasyonu. Bu dekorasyon aslında hem yer yatağı kullanmak isteyen hemde depolama alanlarından vazgeçemeyenler için ideal.

Şık ve Modern yatak odası

Bir başka süper şık dekorasyon, bu kez uzatılmış olan platformla hem yatağın içine gömüldüğü hemde sehpa görevi gören bir yer yatağı, gerçekten oldukça kullanışlı ve modern.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?