Banyo Duvarları için En Çarpıcı Renkler

banyo duvarları için en çarpıcı renkler

Banyo Duvarları için En Çarpıcı Renkler

Banyo duvarları için en çarpıcı renkler ile birkaç boya darbesi sonrası küçük bir tuvaleti veya büyük bir banyoyu rahatlatıcı spa benzeri bir inziva alanına dönüştürebilirsiniz. Banyoya buldozeri sokup her şeye yeniden başlama günleri geride kaldı; bunun yerine çok daha ucuz bir çözüm yolu var, her şeyi boyamak. Renk düzeninizi ve dekorunuzu yenileyin. Birkaç basit değişiklik, bütçeyi sarsmadan tamamen yeni bir hava ortaya oluşturabilir.

Banyonuzu, sabah enerjinizi artırmak için veya yoğun bir günün ardından, rahatlatıcı bir yer olarak uzun zaman geçirmek için kullanmak isteyebileceğinizi düşünüyorum. Banyoda istediğiniz havayı elde etmek, renkleri kullanarak oldukça kolay aslında.

En İyi Sıcak Beyaz: Permolit 1920 Safi Beyaz

Banyo duvarları için en çarpıcı renkler Safi Beyaz

Banyolar günün başlangıcı ve sonu için sahneyi hazırlarlar. Yüzünüzü ve kıyafetlerinizi gerçek renklerinde görmek güne başlamak için önemlidir. Bu yüzden banyolarda doğal ışığı yansıtan temiz beyaz duvarları tercih etmelisiniz . Beyaz bir banyo, her şeyi taze hissettirir, tabii sıcak alt tonlarla desteklenmelidir, böylece banyonun steril bir his vermemesi sağlanır. Bu beyaz tonu sadeliğinden dolayı safi olarak olarak tanımlıyoruz.

Permolit Su Bazlı İç Cephe Renk Kartelasından bu güzel tona ulaşabilirsiniz.

En İyi Zümrüt Yeşili: D 14

Banyo duvarları için en çarpıcı renkler Zümrüt Yeşili

Zümrüt yeşili gibi derin bir ton , evinizin neredeyse her alanı için her zaman muhteşem bir seçenektir. Cesur bir mücevher tonunu banyonuzda kullanmayı seçebilirsiniz. Beyaz armatürlerle çok iyi bir fon oluşturur. Lacivert veya toz pembe gibi çarpıcı renklerde aksesuar ve dekorasyon parçalarını güzel bir şekilde tamamlar.

En İyi Orta Tonda Yeşil: HC12- A

En İyi Orta Tonda Yeşil: HC12- A

Banyonuz küçük bir alana sahipse bu tonu deneyebilirsiniz. Banyonuzun , parlak ve renkli bir tonla boyanmasını istiyorsanız, ama buna rağmen renk tonunun baskın veya çok bağırmamasını da istiyorsanız HC12-A tam size göre. Yeşilin bu doygun tonu, renk çemberinin bastırılmış, sakin tarafında kalır, onu işe hazırlanmak veya yatmadan önce dinlenmek için mükemmel bir renk tonu haline getirir.

Permolit Renk Dünyası Kartelasından bu yeşil tonuna ulaşabilirisniz.

En İyi Lacivert: C37-F

Banyo duvarları için en çarpıcı renkler Lacivert

Beyaz mermer banyoları kim sevmez? Temiz ve bozulmamış görünümleri için hem modaya uygun hem de klasiklerdir . Bu derin lacivert tonu beyaz mermeri öne çıkaracak harika bir renk. C37-F lacivert cesur renk tonuyla hem sıcak hem de soğuk metal armatürlerle de oldukça iyi uyum sağlar.

Permolit Renk Dünyası Kartelasından bu lacivert tonuna ulaşabilirisniz.

En İyi Açık Mavi: HC6-E

En İyi Açık Mavi: HC6-E

Taze ve parlak, kristal berraklığında akarsuları ve bulutsuz yaz aylarındaki gökyüzünü çağrıştıran çarpıcı bir mavi tonu banyolar için mükemmel. Küvette dinlenirken zarif bir görünüm için beyaz detaylarla altın veya pirinç armatürler kullanın .

Permolit Renk Dünyası Kartelasından bu mavi tonuna ulaşabilirisniz.

En İyi Taupe: C8-D

En İyi Taupe: C8-D

Her banyoya klasik bir tarz katan zengin ve kremsi boz kahverengi tonu. Yeni bir görünüm için metro tarzı fayanslar ve beyaz dolaplarla eşleştirmeyi deneyin.

Permolit Renk Dünyası Kartelasından bu Taupe tonuna ulaşabilirisniz.

En İyi Buzlu Mavi: A37-A

En İyi Buzlu Mavi: A37-A

A37-A buzlu bir gök mavisidir ve bulut beyazıyla eşleştirildiğinde, banyonuz cennetteymiş gibi görünür. Bu serinletici, canlandırıcı renk, klasik çağdaş, endüstriyel modern veya yüzyıl ortası modern tarzdaki banyolarda harika görünür. Parlak beyazlar, krem, doğal ahşap tonları ve çoğu metalik renklerle iyi uyum sağlar.

Permolit Renk Dünyası Kartelasından bu mavi tonuna ulaşabilirisniz.

En İyi Bej: HC2-E

En İyi Bej: HC2-E

HC2-E, duvarlara karakter katan tatlı bir tona sahiptir. Bu rengi diğer kremsi renklerle eşleştirin. Ayrıca parlak beyaz tonlar ve sıcak ahşaplarla da çok güzel uyum sağlar.

Permolit Renk Dünyası Kartelasından bu bej tonuna ulaşabilirisniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?