Zamansız Duvar Boya Renkleri Yıllara Meydan Okuyan Boya Renkleri

Zamansız Duvar Boya Renkleri

Zamansız Duvar Boya Renkleri

Zamansız duvar boya renkleri dendiğinde aklınıza ilk olarak beyazın geldiğine eminim. Yıllar boyunca tekrar tekrar satılan favori bazı duvar boya renkleri var, bu makalemizin konusu Yıllara meydan okuyan, trendlerden bağımsız zamansız duvar boya renkleri. Biraz araştırmayla piyasadaki en popüler ve uzun soluklu duvar boya renklerinden bazılarını belirledik, şimdi bu renkleri yakından inceleyelim.

Duvarlarınızı boyamaya karar verdiğinizde test edilmiş yıllardır sevilen ve asla modası geçmeyecek bu renklerden birini seçtiğinizde aradan yıllar geçsede pişman olmayacaksınız.

Yıllara Meydan Okuyan Duvar Boya Renkleri

Su Bazlı İç Cephe Renk Kartelası

Pamuk şekeri tonu
3101 Pamuk Şekeri Permolit Su Bazlı İç Cephe Boyası

Pamuk şekeri tonu adeta güneş batmadan önce gökyüzünün allığı gibi görünen harika bir ton. Pembe sıcak ve atmosferiktir aynı zamanda koyu antika mobilyalarla  müthiş uyum sağlar.İddialı bir renk değildir. Ağırbaşlı, sakin bir ton bu da onun her zaman tercih edilmesini sağlıyor.

1087 Kırık Beyaz Permolit Su Bazlı İç Cephe Boyası
1087 Kırık Beyaz Permolit Su Bazlı İç Cephe Boyası

Bir odayı hızlı bir şekilde boyamanız gerekiyorsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız duvar boya rengi olarak 1087 Kırık beyaz tonunu kullanın. Bu renk modern veya geleneksel, sorunsuz bir tondur, rahatlıkla mavi, kırmızı, sarı, mandalina gibi çoğu tonla kombinlenebilir.

2105 Mine Permolit Su Bazlı İç Cephe Boyası
2105 Mine Permolit Su Bazlı İç Cephe Boyası

Tüm zamanların en sevilen renklerinden biri, bir odayı davetkar ve bir o kadarda temiz ve canlı kılan sıcak bir gri tonu. Neredeyse her skalası ile çalışıyor, kombinlerken siz yinede  krem ​​tonları, kahverengiler gibi nötr tonlarla ve koyu grilerle kullanmayı deneyin.

Permolit Renk Dünyası

OW20-C Soluk Mavi Permolit Renk Dünyası
OW20-C Soluk Mavi Permolit Renk Dünyası

Bu soluk mavide harika bir şey var. Bu rengi Rönesans resimlerinde veya sabahın erken saatlerinde görüyorsunuz. Modern dekorasyonlarda pırıl pırıl keten döşemelerle ve ışıltılı kristal apliklerle dekore edilmiş bir odada eminim çok şık durur.

D24-F Klasik Avcı Yeşili Permolit Renk Dünyası
D24-F Klasik Avcı Yeşili Permolit Renk Dünyası

Bu klasik avcı yeşili, bir manolya ağacının yapraklarını, taze kesilmiş bir fesleğen dalını hatırlatıyor, sanki hayatınız boyunca tanıdığınız bir renk gibi geliyor. Ruhu olan bir renk ve asla modası geçmeyen bir renk.

Permomax Renk Kartelası

A33 F Permomax
A33 F Permomax Renk Kartelası

Bu rengi derin denizden en sevdiğiniz odaya taşıyabilirsiniz. Parlak siyah süslemeler ve inci grisi bir tavanla kombinleyerek kullanmayı deneyin.

PR 18 M Mavi tonlu çelik grisi
PR 18 M Mavi tonlu çelik grisi Permomax Renk Kartelası

Mavi tonlu bu çelik grisi, neredeyse bir boya renginden ziyade odayla bütünleşik bir materyalmiş gibi duruyor. Mimari bir his uyandıran bir tür güç ve sükunete sahip. Onunla duvarlarınızı boyadığınızda bütün  geleneksel etkiyi geri planda bırakıp odanızın sanki güncellenmiş bir versiyonu gibi duracaktır.

D7-E Boz Kahverengi Permomax Renk Kartelası
D7-E Boz Kahverengi Permomax Renk Kartelası

Bu boz kahverengi zahmetsizce şık duvarlara sahip olmak için ideal bir ton. Altın ve pirinçle dekore edilmiş odalarda oldukça çarpıcı görünecek eminim.

Zamansız duvar boya renklerinden birini mutlaka denemelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?