Bebek Odasını Boyamak İçin ilham Verici Fikirler

Bebek odası boya fikirleri

Bebek Odasını Boyamak İçin ilham Verici Fikirler

Bebek odası boya fikirleri için size küçük bir sır vereceğiz, bebeğinizin odası söz konusu olduğunda en önemli fikir sizin fikrinizdir. Bebeğiniz, sizden odasının duvarları için bir renk isteyerek dünyaya gelmeyecek elbette. Bu yüzden bebeğinizin odasının, özellikle sizin vakit geçirmeyi gerçekten sevdiğiniz bir oda olması gerekir. Kendinizi bebeğinizin tüm ihtiyaçlarıyla donatın, ancak bebek odası için en güzel fikirlerden bazılarını sizler için bir araya getirdik.  Boya renklerinden dekorasyona kadar bebek odasını boyamak için ilham verici fikirleri aşağıda bulabilirsiniz.

Bebek Odası Boya Fikirleri

bebek odası boya fikirleri

1. Duvarlara mimari ayrıntılar ekleyin

Her evde soğuk kalıplama yapılmaz, ancak bu bir çocuk odasını yükseltmek için yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığı anlamına gelmez.

Bebek odası için dikkat çekici bir duvar tasarımı oldukça ilgi çekecektir. Geometrik şekiller daha modern bir hava verecektir.

bebek odası boya fikirleri

2. Bebek odası duvarlarını boyamak için monokrom tekniği

Çoğu insan monokromun tek rengin tonları ile çalışmak ​​anlamına geldiğini bilir, aslında fotoğrafta görüldüğü gibi çocuk odası duvarları, döşemeleri ve tavanı tek renk ile boyamak için en sevdiğiniz tonu seçip işe başlayabilirsiniz . Sonuç? Hem anne hem de bebek için sofistike görünen ve hissettiren hoş, beklenmedik şaşırtıcı bir oda tasarımı. Ayrıca, üç yüzeyde de aynı rengi kullanmak, bu küçük alanın olduğundan çok daha büyük olduğu hissini verir.

.Beyaz duvarları kalın duvar kağıdıyla eşleştirin

3. Beyaz duvarları kalın duvar kağıdıyla eşleştirin

Elbette, beyaz boya asla modası geçmeyen bir klasiktir. Bebek odası duvarlarını beyaz renge boyamak, ışıkla dolu, mutlu bir alan ortaya çıkarır.  Biraz daha fazla eğlenceli bir odaya dönüştürmek için ve biraz da renk katmak için duvarlara büyük çiçek resimleri yapıştırın.

Duvarları farklı renklere boyayın

4. Duvarları farklı renklere boyayın

Tüm odaya tek renk boya uygulama  konusunda emin değilseniz, duvarları farklı renklere boyamayı deneyebilirsiniz.

İki tonlu duvar boyamayı deneyin

5. İki tonlu duvar boyamayı deneyin

Koyu ve açık renk tonlarını aynı duvarı bölerek kullanmak daha enerjik bir atmosfer oluşturacaktır.

Duvar kağıdı yerine desenli rulo ile dekoratif boyama yapın

6. Duvar kağıdı yerine desenli rulo ile dekoratif boyama yapın

Duvar boyası üzerine farklı renk yada metalik tonlarda desenli rulo ile dekoratif boyama yapabilirsiniz. Duvar kağıdına göre daha modern ve şık bir görünüm elde edeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?