Yatak Odası Renk Uyumu Yatak Odası Renkleri 2019

Yatak Odası Boya Renkleri 2019 Yatak Odası Duvar Renk Modelleri

Yatak odasında artık değişikliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, belkide bütün odayı yenilemek zorunda değilsiniz. Yeni yatak odası mobilyaları, süslemeleri ve döşeme gibi harcamalar günün sonunda size okkalı bir bütçeye mal olabilir. Sanıyorum herkes böyle dramatik bir değişiklik yapmak istemez. Burada sizlere birçok durumda, sadece yatak odası boya renkleri değiştirmek bile odayı nasıl ferahlatacak ve farklı hissedecek göstermek istiyoruz.

Yatak Odası Boya Renkleri 2019 Yatak Odası Duvar Renk Modelleri

Ne tür bir boya kullanacağınızdan veya hangi renk kombinasyonlarının birlikte iyi gittiğinden emin değilseniz, üzülmeyin! Size ilham almanız için eşleşen renk kombinasyonları ile yatak odası için en iyi modern duvar boya renkleri derlemeleri yaptık.

Mat Gri

Mat Gri Yatak Odası Rengi
Mat Gri

Bu harika mat gri puslu tonları duvarlarda rahatlatıcı ve neredeyse odanın geri kalan tümü ile eşleşir. Sade veya sıkıcı görünmek yerine, bu oda aslında zıt renkler olmadan bile çok fazla derinliğe sahiptir.

Mat Mavi

Mat Mavi Yatak Odası Renkgi
Mat Mavi

Bu muhteşem yatak odası dinlenmek, yorgunluğu atmak ve huzurlu bir uykuya dalmak için mükemmel bir mekan olacaktır. Duvarların rengi kayrak mavidir. Tıpkı bir kayrak renginin olmasını beklediği gibi, bu daha parlak grimsi mavi, odayı kesinlikle çarpıcı hale getiren lavanta ipuçları içerir.

Lila

Lila Yatak Odası Rengi
Lila

Bu yatak odası, bastırılmış bir lavanta renginde huzuru temsil ediyor. Lila rengi bir bebek odası veya bir ebeveyn yatak odası için ideal bir renktir.

Açık Mavi

Açık Mavi Yatak Odası Rengi
Açık Mavi

Bu renk neredeyse beyazımsı bir mavidir, berrak krem notaları ve soluk mavide parlak vurgular vardır. Halen beyaz duvarların özgürlüğüne sahip olan bu soluk mavi renk, yatak odasını yenilemek için harika bir seçenektir.

Canlı Yeşil

Canlı Yeşil Yatak Odası Rengi
Canlı Yeşil

Yeşil arabalar, yeşil mutfak takımları derken bu günlerde herşey tamamen yeşil olmuşken neden yeşil yatak odası olmasın? Bu fantastik, parlak yeşil renk göz alıcığının yanı sıra mutlu ve hoş hissettireceğinden emin olabilirsiniz. Bu, bir çocuğun yatak odası olabileceği gibi havalı bir sanat stüdyosu içinde harika bir renk olabilir.

Mor

Gizemli Mor Yatak Odası Rengi
Mor

Gizemli Mor renk, bir yatak odasında göreceğiniz tipik bir renk olmadığından daha modern bir yatak odası için mükemmel sayılabilecek derin, gizemli bir mordur. Renk, odanın diğer renklerini en iyi şekilde öne çıkarıyor.

Krem

Krem Yatak Odası Rengi
Krem

Bu harika sakin yatak odasında dikkat ederseniz açık renkler bol miktarda bulunmakta. Krem duvarlar tüm meşe mobilya ve yatak takımları ile iyi eşleştirilmiş. Bu, bir kır evi ya da gölün yakınındaki bir konuk evi için mükemmel bir yatak odası seçimi olacabilir Renkler hep birlikte iyi uyum sağlamış.

Parlak Sarı

Canlı Sarı Yatak Odası Rengi
Parlak Sarı

Bu harika mutlu ve parlak Yatak Odası Valspar boya ile bu fantastik renk için bir platformdur. Haklı olarak tereyağı kurabiyesi olarak adlandırılan bu renk, en iyi duyguları ortaya çıkaracak ve endişelerinizi kapıda bırakmanıza yardımcı olacaktır. Bu aydınlık ve güneşli bir yatak odasında olmak neredeyse imkansız.

Pembe

Pembe Yatak Odası Rengi
Pembe

Bu harika pembe yatak odası, bir çocuk odası için ideal kurulum olacaktır. Benjamin Moore’un pembe Silgisi olan bu renk, bir çocuk oyun odası veya yatak odası için ideal olan en yumuşak ama mutlu tonlardan bazılarını ortaya çıkarır. Bu daha bastırılmış pembe rengi sık sık görmüyorsunuz, bu yüzden kesinlikle modern bir dönüş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?