Pencere Denizlikleri Dekorasyonu ile Evinize Renk Katın

Pencere Denizlikleri Dekorasyonu ile Evinize Renk Katın

Pencere Denizlikleri Dekorasyonu

Evdeki küçük alanlardan pencere denizlikleri en çok küçümsenen yerler olabilir. Panjurlar her çekildiğinde toz almak ve dışarıya bakınmak dışında, nadiren ilgi çekerler. Ancak bu alanlar, kullanışlı ve dekore edilebilir oldukları için biraz daha fazla övgüyü hak ediyor, ne oldukları değil, bu kadar kolay dönüştürülebilecekleri önemli aslında. Doğru, pencere denizlikleri dekore edilmek için büyük bir potansiyele sahip.

Belki pencere denizliklerini yeniden dekore etmeyi düşündünüz, bir veya iki bitki eklediniz, ancak onu bütün bir bitki duvarı olarak yenileyebileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? Veya hayalini kurduğunuz en iyi başucu tasarımını oluşturmak için küçük bir masa ile birlikte kombine edeceğiniz, çerçeve ve aksesuarlarla nasıl olurdu? Ya da pencere denizliğini oturma yeri olarak kullanmak için mobilyaları önüne yerleştirmek hoşunuza gider mi?

Pencere Önü Denizliği Dekorasyonu

Pencere denizliklerini yani pencere önlerini tasarım planlarınıza dahil etmenin yolları hakkında henüz beyin fırtınası yapmadıysanız, sizler için pencere denizliklerini dekore ederken faydalanabileceğiniz harika fikirleri bir araya getirdik. Bu pencere önü tasarımları, sizi kesinlikle pencere dekorasyonuna giden yola girmeniz için teşvik edecek ve pencere önlerini dekore etmenize yardımcı olacaktır.

Pencere denizliklerini bir depolama alanı, ve dekorasyon dioramalarına dönüştürmenize yardımcı olacak tasarım örneklerini merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Oturma alanı oluşturun.
Oturma alanı oluşturun | fotoğraf kaynağı

Oturma alanı oluşturun

Biraz tasarımcı yanınızı ortaya çıkaracak yeniden düzenlemelerle en küçük pencere önleri bile rahat bir okuma köşesine dönüşebilir. Dilerseniz ekleyebileceğiniz yastıklar ve minderlerle pencerenin önüne yerleştireceğiniz bir bank, yada alçak bir dolap üzerine yine koyacağınız minderle bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Pencere önü için havadar ve hafif bir dekorasyon olacaktır.

Mini bir sera oluşturun.
Mini bir sera oluşturun | fotoğraf kaynağı

Mini bir sera oluşturun

Fazla kullanımı olmayan pencere denizlikleri için, bu tasarımdan faydalanabilirsiniz. Pencere önünü küçük bir bitki serasına dönüştürmek harika ve ilgi çekici bir tasarım olabilir . Her zaman pencerelerin baktığı manzara iyi olmayabilir, özellikle böyle durumlarda, odaya biraz yeşillik ekler ve pencere denizliğini yine yeşil bitkilerle dekore edebilirsiniz.

Bir başucu masası oluşturun.
Bir başucu masası oluşturun | fotoğraf kaynağı

Bir başucu masası oluşturun.

Tüm favori kitaplarınızı ve sürahinizi, belki bir çerçeve ve rustik bir şamdanla pencere önünü daha kullanışlı bir alana dönüştürebilirsiniz. Pencere denizliği yatak odasında bir komodin görevi görebilir.

Mutfakta pencere denizliği dekorasyonu.
Mutfakta pencere denizliği dekorasyonu | fotoğraf kaynağı

Mutfakta pencere denizliği dekorasyonu.

Antika veya eski görünümlü son derece havalı görünen birkaç kase, tabak bulun, yada şık porselen birkaç mini tencere, şık bir yağdanlık, minik saksılar ile mutfak penceresi önü, ilginç ve eğlenceli bir dekorasyona dönüşebilir.

Tüm favori kitaplarınızı sergileyin.
Tüm favori kitaplarınızı sergileyin | fotoğraf kaynağı

Tüm favori kitaplarınızı sergileyin.

Bir başucu masası yapılacaklar listenizde yer alıyorsa, bu nostaljik pencere önü dekorasyonu sizin için faydalı olacaktır. Renklerle kodlayabilir, tüm zamanların en sevdiğiniz romanlarını sergileyebilir veya ayın geri kalanında okumak için bekleyemeyeceğiniz kitaplarınızı saklayabilirsiniz.

Dikkat çekici bir duvar oluşturun.
Dikkat çekici bir duvar oluşturun | fotoğraf kaynağı

Dikkat çekici bir duvar oluşturun.

Bir pencereyi duvara çevirmek mantıksız geliyor olabilir, kim doğal ışığın içeri girmesini sevmez ki? Ama bunu yukarıdaki gibi yaparsanız, sadece tüm arkadaşlarınız içerisinde en havalı duvara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bitki koleksiyonunuzu büyütebilir ve yine de o rahatlatıcı sabah ışığında kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Pencere denizliğinde çalışma masası
Pencere denizliğinde çalışma masası | fotoğraf kaynağı

Pencere denizliğinde çalışma masası

Home Office oluşturmak için pencere önü harika bir alan olabilir. Çalışırken gün ışığından faydalanmak içinde oldukça mükemmel bir fikir. Pencere denizlikleri yani pencere önleri için, daha pek çok tasarım fikri üretilebilir. Umarım size ilham vermek için yeterli olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?