Mutfak Nasıl Derli Toplu Olur, Dağınık Mutfak Nasıl Toplanır

Mutfak Nasıl Derli Toplu Olur

Mutfak nasıl derli toplu olur

Dağınık bir mutfakta çalışmayı kimse sevmez, bu sebeple sizlere mutfak nasıl derli toplu olur. Dağınık mutfak nasıl toplanır bazı ip uçları vereceğiz. Daha soğuk bir hava hissettiğimizde aniden (meşe palamudu toplayan bir sincap gibi) soğuk hava içecekleri hazırlamaya başlarız. Chai latte konsantresi ve vanilya çayı, bitki çaylarından özellikle ıhlamur, sıcak çikolata, kakaolu içecek çeşitleri, özelliklede yanında anne kurabiyeleri ile.

Ancak soğuk hava için bu alışverişleri yaparken diğer taraftan yeni içecekler için mutfakta yer açmak gercek, içecek kutularının yeniden düzenlenmesi temizlenmesi de var tabii. Belkide yeni heyecan verici tatlar satın alıp denemek isteyeceksiniz.

Kupaları çıkarmak da başka bir sorundur. Bunun yanında mutlaka favorileri kupanız vardır, birde hatıra kupalar, hediye kupalar, misafirler için aldıklarınız, tekrar düzenlemek gerekiyor.

Hafta Sonu Projeleri : Dağınık Mutfak Nasıl Toplanır

Bu hafta sonu yapacağımız proje;

Kupalarınızı ve çaylarınızı gözden geçirin.

Hem çayınızı hem de diğer sıcak içecek koleksiyonunuzu ve kupa seçiminizi azaltarak, içmek için sıcak bir şeyler kapmaya her gittiğinizde, bunun daha kolay olmasını sağlamak, soğuk havanın tadını daha keyifle çıkarmak önemli. Arada bir mevsimsel olarak , bu içecek stoklarını, ekipmanlarını elden geçirmek aslında bir rutin haline getirilmeli. Şimdi bu kış ritüelini yapmak için ipuçları.

İşte bazıları:

  • Tüm kupalarınızı ve tüm sıcak içeceklerinizi çıkarın. (Her şeyi çıkarmanız gerekiyor, çay, kakao, sıcak baharatlar, şuruplar ve konsantreler.)
  • Üç gruba ayırın : saklanması gerekenler, atılacaklar, ve tabii siz artık kullanmıyorsanız ama buna rağmen kullanılacak durumda olanları ihtiyaç sahiplerine verin.
  • Eskimiş, kenarları kırılmış kupaların kötü feng shui olduğunu unutmayın . Kötü şans getireceklerine inanmasanız bile, yaralanmayı önlemek ve enerji kaybının önüne geçmek gerektirir, böylece dudağınızı kesmezsiniz.
  • Eskimiş bir söz olacak elbette, ama gerçekten, sadece seni mutlu eden kupaları sakla.
  • Sadece sizin ve evinizdekilerin bu sezon içmeyi dört gözle bekledikleri çayı (ve diğer sarf malzemelerini) saklayın . Geri kalanını başkasının keyfini çıkarması için verin veya bağışlayın. Lezzet profilleri azalmış olsa da, süresi dolmamışsa çayın içilmesi güvenlidir .
  • En sevdiğiniz çaylardan oluşan küçük koleksiyonunuzu hem kullanışlı hem de sırayla saklamak için bir çaylarınızı düzenle saklayacağınız bir alan oluşturun.
  • Koleksiyonunuzu saklamak veya sergilemek için yeni yollar keşfedebilirsiniz.

Her hafta yapacağınız ufak bir iş sizi hem rahatlatacak, hemde evde düzenli bir rutin oluşmasını, işlerin birikmemesini sağlayacaktır. Bu sebeple hafta sonu projelerini takip etmeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?