Minimalist Dekorasyonda Duvar Renkleri

Minimalist Dekorasyonda Duvar Renkleri

Minimalist Dekorasyonda Duvar Renkleri

Duvar renkleri, herhangi bir dekor stilinin temelini oluşturur. Minimalist bir dekor için renklerden uzak durmamalısınız. Doğru duvar renkleri ile minimalizmin özünü yakalayabilir ve yaşam tarzınıza ilham vermesini sağlayabilirsiniz. Duvarlarınızı doğru boya renkleri ile canlandırabilirsiniz. Beğeneceğinizi düşündüğümüz minimalist dekorasyonda duvar renklerini sizler için seçtik.

Ev duvar renkleri nasıl olmalı

İşleri sizin için biraz daha kolaylaştıralım, hata yapmayacağınız harika beş minimalist renk listeledik. Bu minimalist tonları Permolit Boyanın kapsamlı Renk Kataloğu’ndan seçebilirsiniz .

Minimalist dekorasyonda duvar renkleri
Permolit Renk Kataloğundan 2211 ve 2105 renk tonları

1) Fildişi:

Herhangi bir ev dekorasyonu dergisine baktığınızda  minimalist bir görünüm oluşturmak için kullanılan renklerin arasında fildişi renginin olduğunu göreceksiniz. Permolit Renk Kataloğundan 2211 ve 2105 renk tonlarını evinizin duvarlarında deneyebilirsiniz, özellikle bu renk oturma odanız için kullanıldığında çok şık duracaktır. Işığı biraz kırmak için dekorasyonda siyah mobilyalar tercih edebilirsiniz. Karanlık ve aydınlık arasındaki keskin geçiş oturma odanıza ilgi çekici bir görünüm kazandıracaktır.

Minimalist Dekorasyonda Duvar Renkleri
Permolit renk kataloğumuzdan 2211 ve 2213

2) Bej:

Bej, minimalist bir dekoru zahmetsizce ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz en doğru duvar renklerinden biridir. Yatak odanızı minimalist bir tarza dönüştürmek için Permolit renk kataloğumuzdan 2211 ve 2213 renk tonlarını kullanın. Yatak odanızda titiz bir renk düzeni oluşturmak için gölgeleri krem ​​ve mocha gibi nötr tonlarla eşleştirin. Dokulardan renk geçişi için açık renkli ahşap mobilyaları tercih edin. Açık renkli ahşap mobilyalar dekorasyon açısından minimalist olmasına rağmen, inanılmaz derecede ilham vericidir.

Odalarınızda minimalist bir dekorasyon için pembeyi bej bir kanepe ve açık renkli mobilyalarla eşleştirin.
Permolit Renk Kataloğundan 1095 ve 3101

3) Pembe:

Minimalist dekorasyondan bahsedildiğinde pembe genellikle akla gelen ilk renk değildir. Ancak, Permolit Renk Kataloğundan 1095 ve 3101 gibi yumuşak bir pembe, odaya sofistike bir hava kazandırır. Renk, odanızda basit ama iyi oluşturulmuş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Odalarınızda minimalist bir dekorasyon için pembeyi bej bir kanepe ve açık renkli mobilyalarla eşleştirin.

Siyah, odanızda karanlık bir minimalist görünüm yakalamak için en iyi duvar rengi seçeneklerinden biridir.
Permolit Renk Kartelasından Siyah 120

4) Siyah:

Siyah, odanızda karanlık bir minimalist görünüm yakalamak için en iyi duvar rengi seçeneklerinden biridir.  Permolit Renk Kartelasından Siyah 120 ile, minimalist bir dekorda sofistike bir dokunuş oluşturabilirsiniz. Siyah rengi açık gri ve mat siyah gibi daha yumuşak tonlarla eşleştirin.

Beyaz minimalist dekor tarzlarında yaygın olarak tercih edilen bir duvar rengidir.
Permolit Renk Kataloğundan Beyaz 119 ve 105

5) Beyaz:

Beyaz minimalist dekor tarzlarında yaygın olarak tercih edilen bir duvar rengidir. Bu rengin en ilginç yanı, her odada iyi çalışan birkaç minimalist renkten biri olmasıdır. Sofistike bir ipucu ile minimalist bir dekor yakalamak için Permolit Renk Kataloğundan Beyaz 119 ve 105 duvar renklerini açık gri, taupe ve kum tonlarıyla eşleştirin . Beyaz 119 minimalist bir görünüm için iç duvarlarda kullanacağınız en iyi boyadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?