Küçük Genç Odaları için Dekorasyon

Küçük Genç Odaları için Dekorasyon

Küçük Genç Odaları için Dekorasyon

Küçük dairelerde, alan sıkıntısı ortaya çıkıyor, dekore etmekte tabi oldukça zor. Özellikle gençler için odaları, hem çalışma hem dinlenme hemde zaman zaman arkadaşları ile vakit geçirme alanları. Genç odaları için yer tasarrufu sağlayan bir dizi mobilya ve  yerden kazandıran dekorasyonlar seçmek için, araştırma yaptık. Size küçük odaları keyifli vakit geçirilecek şık genç odalarına dönüştürecek küçük genç odaları için dekorasyon örnekleri sunuyoruz.

Katlanır yataklardan fonsiyonel masalara, alan kazandıracak mobilya ve dekorasyon fikirlerine göz gezdirmeye hazırsanız fotoğrafları beraber inceleyelim.

Küçük Alana Sahip Genç Odaları İçin Örnek Dekorasyonlar

küçük genç odaları için dekorasyon
Küçük genç odaları için dekorasyon | Fotoğraf Kaynağı Pinterest

Küçük genç odaları için, iyi bir örnek, burası tek kişilik yatağın sığacağı kadar, oldukça küçük bir oda. Yerden kazanmak için, altına taburenin rahatça gireceği, hemen pencere pervazının altında duvara monte bir kitaplık devamı olan masa. Masanın çekmecesi olmasıda iyi düşünülmüş.

tek kişilik yatağın sığacağı kadar, oldukça küçük bir oda
Tek kişilik yatağın sığacağı kadar, oldukça küçük bir oda | Fotoğraf Kaynağı Pinterest

Görsellerde yer alan yatak, aynı zamanda çalışma masası, ve dolap olan fonksiyonel bir mobilya. Küçük genç yatak odası için her zamankinden daha geniş bir alan bırakarak, odadaki her metrekareyi verimli kullanmayı sağlıyor. Odaya ekstra depolama alanı sağlayan mükemmel bir sistem . Ayrıca açık renklerin dekorasyonda kullanılması odaya fresh bir hava vermiş.

endüstriyel tarzda dekore edilmiş bir küçük genç odası
Endüstriyel tarzda dekore edilmiş bir küçük genç odası | Fotoğraf Kaynağı Pinterest

Küçük genç odası dekorasyonu yaparken, odanın çok küçük olması tarzı olmayacağı anlamına gelmiyor. Burada endüstriyel tarzda dekore edilmiş bir küçük genç odası karşımızda. Tesisat boruları ve boyasız cilalı ahşaplarla yapılmış raflar, marin tarzı sandıklardan yapılmış çekmecelerle çok iyi bir kombinasyon oluşturmuş.

Ranza altında bir çalışma alanı, ekstra bir dinlenme alanı ve uyku bölümü
Ranza altında bir çalışma alanı, ekstra bir dinlenme alanı | Fotoğraf Kaynağı Pinterest

Her detay herşey düşünülmüş, ve bu küçük alan eksiksiz olarak dekore edilmiş. Küçük genç odaları içerisinde belkide en kullanışlı tarzda dekore edilmiş oda. Ranza altında bir çalışma alanı, ekstra bir dinlenme alanı ve uyku bölümü duvar süslemeleri ile ışıklı ayna ile tamamlanmış.

oldukça küçük alanlar için kullanılabilecek bir küçük genç odası tasarımı.
Oldukça küçük alanlar için küçük genç odası tasarımı | Fotoğraf Kaynağı Pinterest

Modern, minimalist  tarzda dekore edilmiş, oldukça küçük alanlar için kullanılabilecek bir küçük genç odası tasarımı.

Katlanır yatak kullanılarak alan genış tutulmuş
Katlanır yatak kullanılarak alan genış tutulmuş | Fotoğraf Kaynağı Pinterest

Katlanır yataklarda küçük genç odaları için iyi bir çözüm. Uyku zamanları haricinde gereksiz yer kaplamadan kaldırım, uyku zamanı tekrar kullanılabilir.

Hem şık hemde kullanışlı bir gömme dolap düşünülmüş
Hem şık hemde kullanışlı bir gömme dolap düşünülmüş | Fotoğraf Kaynağı Pinterest

Bir çatı odası, yatağın duvara saklanma şekli dolap raf ve rafların rahat kullanılmasına olanak veriyor. Hem şık hemde kullanışlı bir gömme dolap düşünülmüş. Aynı teknik kullanılarak farklı küçük genç odalarına bu tasarımı uygulamak mümkün.

Küçük genç odaları için farklı dekorasyon ve mobilya öneri olan yazamız sizlere faydalı olur umarım. Bize düşüncelerinizle ilgi mail gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?