İç Cephe Boya Çeşitleri Nelerdir – Permolit Boya İç Cephe Boya Çeşitleri

iç cephe boya çeşitleri

İç Cephe Boya Çeşitleri Nelerdir – Permolit Boya İç Cephe Boya Çeşitleri

İç cephe boya çeşitleri, uygulama alanları ve etkisine göre farklılık göstermektedir. Boya sektörünün gelişmesiyle birlikte özel ihtiyaç alanları dahil birçok kullanım alanında iç cephe boya çeşitleri geliştirilmiştir. Boyanın ulaşabileceği etkiler hakkında ne kadar bilgi sahibi olursanız, doğru seçimi yapmanız o kadar kolay olur. Permolit Boya olarak iç cephe boya çeşitleri ve kullanım alanlarını sizler için derledik.

Dekoratif İç Cephe Boya Çeşitleri

Evlerinde daha modern bir görünüm kazandırmak isteyen ve geleneksellikten sıkılmış olanların ilk tercihi olan dekoratif duvar boyası, son dönemde tercih edilen iç cephe boya çeşitleri arasında gelmektedir. Dekoratif boyaları duvarlarınıza şekilli aparatlar yardımıyla uygulayabilirsiniz. Dekoratif boya olarak sizlere, DuvArt Sedef Dekoratif Boyası, DuvArt Mermer Dekoratif Boyası ve stropiyer, kartonpiyer gibi dekorasyon amaçlı yapılan yüzeyler içinse DuvArt Stropiyer Dekoratif Boyasını önerebiliriz.

Dekoratif iç cephe boya çeşitleri
Dekoratif iç cephe boya çeşitleri

Su Bazlı İç Cephe Boya Çeşitleri

Su bazlı iç cephe boya çeşitleri, hızlı kuruma özellikleri, kokusuz ve kolay uygulama özellikleri sayesinde iç cephe yüzeylerinin boyanmasında daima tercih edilen seçenek olmuştur. Su bazlı iç cephe boya çeşitleri, iç cephe boyaları arasında piyasayı domine etmektedir ve ustaların ilk tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Duvarlarda, tavanlarda, iç ve dış ahşap ve metallerde kullanılabilirler ve solvent bazlı boyaların dayanıklılığını sağlarlar.

Temel Özellikleri

  • Düşük seviyedeki VOC’leri (uçucu organik bileşikler – atmosfere salınan toksinler) nedeniyle çevre dostudurlar.
  • Genellikle diğer boya tiplerinden daha hızlı kururlar – Biora ürün yelpazemiz bir saat sonra kuru ve iki saat sonra tekrar boyanabilir.
  • Birçok boya kendiliğinden yayılma özelliğine sahiptir, bu nedenle fırça işaretlerinden arınmış, düzgün ve profesyonel bir yüzey elde etmek daha kolaydır.
  • Temizlik çok daha kolay. Beyaz ruha veya diğer temizlik ürünlerine ihtiyaç yoktur – fırçaları ve tepsileri ılık suyla durulayın.

Permolit Boya’nın her ihtiyaca cevap verebilen su bazlı iç cephe boya çeşitleri yaşam alanlarınız için yenilik katıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?