Galatasaray’ın Yeni Sponsoru Permolit Boya

Galatasarayın yeni sponsoru permolit boya

Galatasaray’ın Yeni Sponsoru Permolit Boya

Türk Boya sektöründe yüzde yüz yerli sermaye ile 1984 yılında kurulan Akçalı Boya, rekabetin yüksek olduğu boya sektöründe kendi teknolojisini geliştirerek sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için Ar-Ge faaliyetlerine ve inovatif ürünlere yatırım yapmaktadır.

Şirket olarak, gelecek stratejilerimizi; müşterilerimize faydalar sağlamanın yanında, gelecek nesillere rahatça yaşayabilecekleri bir dünya bırakmanın bilinci ile oluşturuyoruz. Bu doğrultuda revize etmekte olduğumuz Süreç Yönetim Sistemimizi, kurmuş olduğumuz Yönetim Sistemlerimiz (ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) ile entegre olarak çalışacak şekilde tasarlamakta ve tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesine önem vermekteyiz.

Aynı zamanda tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile çalışmalarımızda da aynı normlara önem vererek ortak bir bilinç oluşturmaya çalışmaktayız. Yatırımlarımızı yaparken geri dönüşüm, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk konularında maksimum seviyede duyarlılık ile hareket etmekteyiz.

Su bazlı ürünlerde uzmanlaşmamızın en büyük nedeni ürünlerimizin çevreci olmasıdır. Bu düşüncenin bir uzantısı olarak, 2016 yılında da çevre ve insan sağlığına daha duyarlı ürünler üzerine AR-GE çalışmalarına yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Rengimiz Sarı Kırmızı!

“Sponsorlar, sporun en büyük destekçileri” diyen Dursun Özbek, sözü Akçalı Boya A.Ş. CEO’su M.Akın Akçalı’ya bırakırken; Akın Akçalı, Permolit Boya’nın Akçalı Şirketler Topluluğu’nun lokomotif markası olduğunu ve bu markanın dünya genelindeki etkisinden bahsetti. Akçalı sözlerine şöyle devam etti: “Galatasaray şanlı bir tarihe sahip. Bugüne kadar kazandığı destansı başarılar Türk spor tarihinde ilklerin ve enlerin kulübü olarak kendine sağlam bir yer edinen güzide bir spor kulübümüz. Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil eden ve göğsümüzü kabartan bir camia. Biz de Permolit Boya olarak sektörün öncülerinden biriyiz. Amacımız Galatasaray gibi her alanda liderlik. Milyonları peşinden sürükleyen sarı-kırmızı formanın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?