Duş Niş Modelleri Birbirinden Harika Duş Nişleri

Duş Nişleri Birbirinden Harika Duş Niş Modelleri

Duş Nişleri Birbirinden Harika Duş Niş Modelleri

Duş niş modelleri banyo ürünlerinizi yerden uzak tutar. Ayrıca htiyacınız olan yerde tam elinizin altında olmasını sağlar. Hepsinden iyisi, bunları kendiniz kurabilirsiniz.

Birbirinden Harika ve Kullanışlı Duş Nişleri

Duş Nişleri Birbirinden Harika Duş Niş Modelleri
Duş niş modelleri | Fotoğraf kaynağı Pinterest

Her Duşun Bir Nişe İhtiyacı Var

Saklama seçenekleri olmadığında, çok büyük bir sorundur duş almak. Şampuan ve saç kremi şişeleri, tıraş gereksinimleri, sabun veya vücut şampuanları yıkanma esnasında  önemli ölçüde yer kaplar. Duşunuz sırasında böyle bir rahatsızlıktan kaçınmak sizin için önemlidir, ayrıca duş zemini dağınıklığı, şişelerin çevresinde ve altında sabun köpüğü ve küf oluşumuna sebep olur.

Duşunuzda depolama alanı, yani niş yoksa, bu birbirinden farklı niş  fikri, banyonuz için mükemmel tasarımlar yapmanıza yardımcı olacaktır. Çoğunun montajı oldukça kolaydır, ve gerekirse bir profesyonelden yardım almakta mantıklı bir seçenek olacaktır.

Duş Nişleri Birbirinden Harika Duş Niş Modelleri
Ffotoğraf kaynağı Pinterest

Basit Depolama

Duş niş tasarımlarının karmaşık olması gerekmez; Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, sabun, tıraş makinesi ve belki de bir lif kabağı ile birlikte şampuan ve saç kremi şişelerini tutabileceğiniz bir yer. Çok küçük bir duşta bile işleri düzenli tutmak için yeterli depolama alanı sağlar. Yerleştirildikten sonra niş, seçtiğiniz karo için hazırdır.

Duş nişi ile Basit Depolama
Duş nişi ile Basit Depolama | Fotoğraf kaynağı

Beyaz Seramik

Saf beyaz sırlı seramik, duşunuza taze ve temiz bir görünüm katar ve eski modelden çağdaşa kadar her türlü dekorasyon stiliyle uyumludur. Duş nişi , banyo ürünlerinizi düzenli bir şekilde tutmanızı ve su gözünüze akarken bile her şeyin yerini rahatlıkla bulmanızı sağlar.

Duş Nişi Aydınlatma
Duş Nişi Aydınlatma | Fotoğraf kaynağı Pinterest

Aydınlatma kullanın

Bir duş kabini veya duş / küvet kombinasyonundaki elektrik kablolarını işlemek için muhtemelen bir profesyonelin yardımına ihtiyacınız olacak olsa da, ışıklı bir duş nişinin çekiciliğini yenmek zor. Artık karanlık köşeler yok, loşlukta saklanan küf yok, hangi şişenin şampuan, hangisinin saç kremi olduğunu anlamak için gözlerinizi kısmak yok. Işıklı duş nişi ,özellikle çağdaş banyo tasarımlarına uygundur.

Uzuin ince duş nişi
Uzuin ince duş nişi | Fotoğraf kaynağı

Uzun, ince

Küçük bir duş kabini için niş tasarlamak zor olabilir; Alanı aşırı geniş bir duşa istediğiniz nişi yaptırmak kolaydır. Önemli olan dar alanda nişi nasıl kullanacağınız, ancak yine de tuvalet malzemelerinizi koymak için yeterli alan istiyorsunuz. Bu sebeple uzun ve ince duş nişleri , ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar alan sağlarken, alanı verimli bir şekilde kullanırlar.

Çok Bölmeli Duş Nişi
Çok Bölmeli Duş Nişi | Fotoğraf kaynağı

Çok Bölmeli

Bir duş nişi rafı yeterli değilse, üçe ne dersiniz? Kolayca monte edilen bu duş boşluğu, alt ve üst kısımlar arasındaki mesafede biraz kıpırdama alanı sağlayarak tam olarak ne kadar yüksekliğe ihtiyacınız olduğunu belirlemenize olanak tanır. Ayrıca, yerine yerleştirildiğinde kolayca kiremit veya taşla kaplanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?