Dekorasyonda Yeşil Gri Trendi Fikirleri

Dekorasyonda Yeşil Gri Trendi Fikirleri

Dekorasyonda Yeşil Gri Trendi

İskandinav tarzı dekorasyondan siyah, beyaz ve gri renklerin uyumuna aşinayız.  Zarif, eğlenceli ve monotonluktan uzak, gri yeşil bir iç mekan, ve dekorasyona eklenecek zengin ev bitkileri ile mükemmel bir eşleşme sağlamanız mümkün. Gri yeşil, sulu meyveler ve okaliptüs rengidir. Dekorasyonda her ikisini de severek kullanıyoruz. Yeşil gri trendi her ikisi de duvarda oldukça zarif durur, risk almadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu iki renk dekoru orjinal bir dokunuş olarak tamamlar.

Permilit Gri Yeşil duvar boyası renkleri

İskandinav tarzı bir dekorasyonda, gri yeşil biraz klişe durabilir. Dikkat edilmesi gereken önemli bir diğer husus nötr bir yeşil ve doğal olarak nötr olan gri biraz monoton ve hüzünü durabilir. Yapmamız gereken bu tonları daha parlak gösterecek beyazlarla ve hafif parlak kaplamalarla kombinlemek. Ayrıca her şeyi daha canlı hale getirmek için, gri yeşil bir dekorasyonda çiçekler ve saksı bitkileri kullanmanızı öneririm.

Dekorasyonda Yeşil Gri Trendi

Gri yeşil salon

Bu çok klasik dairede, gri-yeşil duvar dikkat çekiyor. İlk dikkatimizi çeken renkli çerçevelerle uyumlu duvar rengi. Gri-yeşil duvar rengi odayı görsel olarak daha büyük göstermiş. Duvar rengi odaya kişilik kazandırmasının haricinde yeşil saksı bitkilerinin öne çıkmasına izin vermiş.

Gri yeşil salon

Salon tarafında, renk duvarları işgal eder. Salon ve oturma odasını bölen büyük kanatlı kapıların olduğu bir ev için gri-yeşil mükemmel bir seçim, böylece beyaz kapılar şık bir şekilde öne çıkmış.

Gri yeşil salon

Yeşil gri doğadan gelir ve bu nedenle en çok İskandinav tarzında mükemmel uyum sağlar.

Gri yeşil salon

İki renkli duvarları olan bu mutfakta, ahşap mobilyalar, koyu tonlarda bir tezgah ve beyaz zemin bir araya gelerek mekanı canlandırmış. Bu derin renk mutfağa gerçek bir soluk getirmiş.

Gri yeşil salon

Gri ve yeşil bir yatak odası

Duvarları ve zemini gri mumlu betonla kaplı hipster tarzı bu yatak odasında yeşil saksı bitkisi ile odaya tazelik ve canlılık gelmiş. Gri rengin soğuk görüntüsünü yeşil saksı bitkisi ile kırılmış.

Gri ve yeşil bir yatak odası

Özellikle yatak odasında bu rengi seviyorum. Geleneksel beyazdan biraz dışarı çıkmak için iyi bir tercih. Gri-yeşil oldukça yumuşaktır ve bu güzel renkten çok çabuk bıkmazsınız. Yeşil huzur veren etkisi ile, dinlenme ve yatak odası için ideal bir renktir.

Gri ve yeşil bir yatak odası

Bu yeşil tonu, doğayı yansıtarak odaya pastel bir dokunuş getirir.

Gri ve yeşil bir yatak odası

Gri ve yeşil bir banyo

Yeşil bir banyo, ahşap zemin kaplaması ve beyaz fayanslarla harika bir uyum sağlamış. Banyoda yumuşak yeşil bir gölge ortaya çıkmış.

Gri ve yeşil bir banyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?