Çamaşır Odası Tasarımları için Püf Noktaları

Çamaşır Odası Tasarımları için Püf Noktaları

Çamaşır Odası Tasarımları için Püf Noktaları

Çamaşır odası da sonuçta eviniz içinde bir oda ve neden çamaşır odası için şık tasarımlar yapılmasın? Bu makalemizde keyif alacağınız çamaşır odası tasarımları sizler için bir araya geldi. Öncelikle çamaşır odasının yeniden tasarlanması sürecine başlamadan iyi bir plan yapmak gerekiyor. Her zaman yeni bir dekorasyona başlarken öncelikle plan yaparak, gereksiz alışverişlerden, zaman kaybından, hayal kırıklığından korunmuş olursunuz.

Şimdi karar verme zamanı, modern bir tasarım mı? yoksa çağdaş çizgiler mi? ya da klasik tarz mı? Bütçenize uygun zengin çeşitleri bulabileceğiniz bir çok yapı market var, araştırmaya buralardan başlayabilirsiniz. Artık bir bütçeniz ve planınız olduğuna göre, ilk adım boya olacak. Boya rengi belirlerken çamaşır odanız güneş almıyorsa, aydınlık gösterecek bir renk seçmeniz gerekir.

Raflar ve üniteler birbirleriyle uyumlu ve kullanışlı olmalı. Dolaplar ve raflar çamaşır odasının her zaman derli toplu görünmesini sağlar. Temizlik malzemelerini koyacağınız ,çamaşırları tasnif edeceğiniz bolca yeriniz olması rahat çalışmanıza olanak sağlayacaktır. Yeriniz geniş ise rahatlıkla ütü malzemelerinizi, ütü masanızı çamaşır odanıza yerleştirebilirsiniz. Bunun yanında çamaşır katlamak için bir masada çok işinizi görecektir. Böylece evin kalanında gereksiz bir çamaşır görüntüsü ve kalabalığından kurtulmuş olacaksınız.

İlham Veren Çamaşır Odaları

Şimdide ilham alabileceğiniz çamaşır odası tasarımlarını paylaşalım. Sizler için harika fotoğraflar seçtik.

Modern tarzda bir çamaşır odası tasarımları
Kaynak : Pinterest

Modern tarzda bir çamaşır odası, aydınlatmayı ekstra dolap altında da yapmak koyu renk mobilyalar kullanıldığında daha geniş ve aydınlık bir etki için tercih edilebilir.

Küçük alanlar için çamaşır odası tasarımları
Kaynak : Pinterest

Küçük alanlar için tercih edilebilecek kullanışlı bir tasarım.

Geniş evler için harika bir çamaşır odası tasarımı
Kaynak : Pinterest

Geniş bir eviniz varsa çok şanslısınız, dilediğiniz gibi bir çamaşır odası tasarlayabilirsiniz. Geniş evler için harika bir çamaşır odası tasarımı.

Bir çatı katı çamaşır odası tasarımı
Kaynak : Pinterest

Bir çatı katı çamaşır odası tasarımı. Çamaşır odası için ayıracak ekstra bir alanınız yoksa, mutfak banyo gibi evin mecburi olması gereken alanlarıyla çamaşır odasını bir araya getirebilecek tasarımlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Cesurca renklendirilmiş bir çamaşır odası
Kaynak : Pinterest

Daha enerjik tasarımlar ilginizi çekiyorsa, çamaşır odanızı daha cesur renklendirmeyi deneyebilirsiniz.

sade ve oldukça kullanışlı bir çamaşır odası
Kaynak : Pinterest

Fonksiyonel detaylardan oluşan sade ve oldukça kullanışlı bir çamaşır odası.

gömme dolap içi çamaşır odası
Kaynak : Pinterest

Koridorunuzda gömme dolap yaptırabileceğiniz bir alan varsa, burayı çamaşır odası olarak değerlendirmeniz mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?