Bebek Şenliği’nin 10. Yılı Kutlanıyor

Bebek Şenliği’nin 10. Yılı Kutlanıyor

Bebek Şenliği’nin 10. Yılı Kutlanıyor

Türk Telekom’un özel müşterileri için tasarladığı markası Türk Telekom Prime, sektöre adım attığı günden bu yana vadettiği; hayattaki sıradan anları özel hale getiren ayrıcalıklar dünyasını bahar günlerine taşıyor. 27-29 Mayıs tarihlerinde Bebek’te gerçekleştirilecek Türk Telekom Prime Bebek Şenliği, bu yıl Bebekliler Derneği ve Ark Organizasyon tarafından düzenleniyor. Üç gün boyunca sabah 10.00’dan gece 23.30’a kadar sürecek olan Bebek Şenliği çevreci bir bakış açısıyla etkinliklere imza atacak.

Katılımcıları; kültür-sanat, imza günleri, çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirebileceği atölye çalışmaları, moda, tasarım, koşu, gong banyosu ve yoga gibi etkinliklerin yanı sıra farklı lezzetler tadılabilecekleri dopdolu bir program bekliyor.

Şenlik kapsamında ayrıca farklı tasarımlardan hoşlananlar, yeni tasarımcıları keşfetmeyi tercih edenler ve pişti olmaktan bıkanlar için birbirinden farklı alternatifler Bebek Parkı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

İstanbul’un nezih ve popüler semtlerinden biri olan Bebek’te Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde, hayatın tüm renklerini bir araya getirmeyi amaçlayan Bebek Şenliği “Gökkuşağı” konsepti ile Mayıs’ın son haftasında yaklaşık 150 bin kişiye ev sahipliği yapacak.

Türk Telekom Prime ana sponsorluğunda 10. yılı düzenlenecek festivale kurumsal firmalardan ilgi oldukça fazla… Kahve Dünyası, Garanti Bankası, Pepsi, Fiat, Uno, Mc Vities, Shell, Bingo, Aktif Pedal, Waternet, Pronet, Coquet, ModaCruz, Star TV, Annedükkan.com, Permolit Boya ve Power Grup gibi markaların da gerçekleştirecekleri çeşitli aktiviteler festivale ayrı bir renk katacak.

Dopdolu Programıyla Müzik Ziyafeti!

10. yılında dopdolu bir müzik programı sunacak olan Bebek Şenliği; Yeni Türkü, Sattas, Luxus, Allen Hulsey, Flapper Swing Band, Light in Babylon, Murat Ceylan, Frey, The Free Hugs, Algo Ritmo, Ekin Beril ve What Da Funk’ın sahne performanslarıyla tüm ziyaretçilere müzik ziyafeti yaşatacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba! Permolit Boya'ya hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?